Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Код нас средили тоалете, ја онако нешто нигде нисам видео. Као да је султан од Брунеја плаћао.

 

 

МОЋНИ СМО

Nije sultan Kuruze, mi smo platili..nego, mene su specijalno dovukli na fax samo wc da vidim :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sultan Kuruze, mi smo platili..nego, mene su specijalno dovukli na fax samo wc da vidim :haha:

 

Ја сам плаћао само одлагања и неколико четвртих пријава (то кад нисам излазио на испите, а пријављивао их), од мене нису пуно добили. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ни ја, само у првој години сам. Лакше ми је да учим из копија, раширим четири стране, па имам места да пишем по маргинама к'о човек.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zavisi... mene skripte nerviraju, zato sto je neko drugi zapravo odredio sta ti je vazno.

Ja vala ceo moj fakultet ucila ispite iz knjiga ili cak imam trip da kombinujem i vise knjige, pa bi ispit od klasicnih 1500 otisao na 2000 stranica. Moram se ovaj put sloziti sa Kuruzom, moram da imam celinu u glavi, jer ucim zbog sebe a ne da bih samo prosla ispit i dobila neku prolaznu ocenu :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ниједан испит нисам спремао из скрипте

 

ни ја. не верујем аматерима који их пишу. у свакој коју сам видео налазио сам материјалне грешке. нисам уписивао студије да се играм глувих телефона.

 

ако је у књизи десет примера, нећу их све штребати, него ћу употребити један или два, а од оних неколико - шта остане у глави. ко уме да чита, одмах види основне тачке текста и шта је битно, а шта не.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ауторизоване скрипте су друго. ми говоримо о прављењу избора између књига са списка литературе и бележака из тих књига које је написао неки анонимус.

 

озбиљан студент не само што ће макар погледати књиге за испитни минимум него ће потражити и књиге изван тог списка када му је то потребно да боље разуме градиво. какве скрипте

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pocetku sam i ja uzimala i knjigu da bih dopunila skriptu, i onda sam shvatila da dopunim po 2-3 recenice svakako...ako je skripta losa, ja je sama napravim, tj prepricam knjigu...(desilo se par puta)...mislim da je bitno povezati dobro i lepo izneti to sto znas.Cesto se studenti pogube u gomili nebitnih informacija, a izostave sustinu. Ja sam kod profesora koji su pisali knjige polagala ispit sa devetkom...Sad za vas medicinare ne znam...

 

ауторизоване скрипте су друго. ми говоримо о прављењу избора између књига са списка литературе и бележака из тих књига које је написао неки анонимус.

 

озбиљан студент не само што ће макар погледати књиге за испитни минимум него ће потражити и књиге изван тог списка када му је то потребно да боље разуме градиво. какве скрипте

Ja imam zivot i van faxa, kakva dodatna literatura bre, uzmem zakon i cao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...