Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Bila je anketa na Pravnom medju devojkama o koriscenju kontracepcije.95% devojaka su rekle da je ne koriste jer se dobija rak :)

95% људи свуда су ретарди, па тако и на мом факултету.

 

Варже, шта ти студираш?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah to jeste tacno. Ranije dok sam studirao tamo, samo sedim u menzi i gledam apsolvente, vecina je poprimila taj metuzalem look :D

 

:evotigana:

 

Now you know ;)

 

Stigoh do trece i eto prdnu mi ovako. Necu da imam sede! :D

 

Kad bih samo mogao da rasprodam sve ove polozene ispite, bio bih bogat. Samo na histologiji bih mogao da zaradim za neki polovan auto :)

 

Vala bas, mogao bi. mada sam cula da je histologija pojeftinila. Aj, nek ti je sa srecom!

 

дваес иљада је дваес иљада, ал' 12 сати дневно је 12 сати дневно... ;)

 

едит: 12 сати дневно 7 дана у недељи са кравом. тај к'о да је у браку.

 

Svi se mi tako nekako i osecamo. Ipak, tesko je ne razviti poseban odnos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, pricao mi je taj ortak da studenti sto su blize kraju studiranja na veterini, sve vise lice na zombije, ili robote.

I da na kraju nista ne znaju, jer se toliko toga uci i sve se zbrka u glavi, pa tek kada krenes da radis, naucis sta ti treba :)

Ovaj je obnovio drugu, a mislim da je i trecu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phaha sta ja znam, ne osecam se kao zombi. To povlaci pitanje da li su zombiji svesni toga da su zombiji. Mozda bi mogla da pisem Majkl Dzeksonu...

 

Ovo za znanje, da, ovaj, da. Fax je prilicno losh. Veterina je divna, ali fakultet nije. Nego, jebes ti to, sta mislis kako je doktorima tek?! :P melinda.

 

Ali, brate ako je taj obnovio drugu i trecu, ne znam sta da kazem, to jesu teske godine, ali je gradivo tada najkorisnije i najlepse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe, moj ortak je legenda :D

Nisam sreo osobu koja ima zarazniji smeh. Tako da, pored svih muka na fax-u on je i dalje veseo, i stalno se zajebava, sto je mozda znak da je prso..ko zna.. :o

 

Zar je tako lako prsnuti? Ako ima tripove pored faxa, predpostavljam... Kada je upisao, btw? Jer, ne verujem da je puno ljudi koje su profesori zakljucali i zaboravili, dakle slusao je sa nekim od ljudi koje znam nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je tako lako prsnuti? Ako ima tripove pored faxa, predpostavljam... Kada je upisao, btw? Jer, ne verujem da je puno ljudi koje su profesori zakljucali i zaboravili, dakle slusao je sa nekim od ljudi koje znam nesto...

 

On je moje godiste, dakle '83 i upisao je cim je zavrsio srednju veterinarsku. Nisam siguran da li je obnovio trecu, nismo nesto u kontaktu jer kad ode u BG kao da je nestao sa planete. Uvek je bio malo ''nenormalan'', znam ga od malih nogu :)

Mislim, skroz je pozitivan, to sam hteo da kazem. Gradimir se zove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, to je veliki uspeh koliko sam skontao :)

 

U, ma da, faca sam.

hahaha

Sta da ti kazem, meni je bilo lepo dok sam studirala, pogotovo do pete godine, i nije mi nesto strasno tesko palo.

 

kad se veterinari raspisaše da priupitam: kakav je ispit farmakologija? :D

 

Zar si ti na veterini?

Ispit je super, zanimljiv je. Nabubas podele i lekove, sve ostalo su mehanizmi.

 

Zajebani su ispiti kao tehnologija mesa, mleka, higijena mesa, mleka, i tako to. Farma ima veze sa mozgom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...