Jump to content

Blaze Bayley


Divlji Tigar

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseacti...logID=441680439

 

The DVD is expected to ship in February to be available for March. Although this is obviously well in advance we have already made presales open in our online store. But don't worry, it isn't Chinese Democracy....

 

hahahahahahaha Kralj! :) :) :) :) :)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
Guest HEFEST
Blaze Bayley je posle odlaska iz Iron Maidena snimio tri odlicna solo albuma:

"Silicon Mesiah"

"10th Dimension"

"Blood And Belief"

Meni su svi albumi odlicni, mnogo bolje nego ona dva albuma koje je snimo sa "Ion Maiden".

 

Meni su i Iron Maiden albumi dobri samo mi je malo bolji The X Factor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Njah, identična lista kao za DVD, ne znam ni što je uopšte live izašao toliko posle DVDja.

Nema 2 najbolje Maiden-Blaze pesme, Clansman i Sign of the Cross, a mogle su i 10th Dimension i Como Estais Amigos da nađu mesto.

 

I da, koja mu je fora sa ovim prasićima na omotima? :)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar live album, fantastična set lista (mada bih menjao par stvari za Sign of the cross), ali svejedno je pokazao kakva je glasčina. :rockdevil: Majku mu, mora da padne neki koncert ovde...

 

 

Hmm jel on bio ovde kod nas 2007 godine? Ja mislim da jeste, i svirao je nekoliko pesama od Maiden-a, ali nisam bio jbg... Sad bih otisao, da vidim i njega, kad vec gledam Paul Di Anno-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bio odličan koncert, čak iznad očekivanja, bejah malo skeptičan na šta će da liči ta anplagd varijanta.

 

Da se podsetimo set liste (doslovce prepisano sa njegove set liste, nisam ja pogrešno napisao nazive pesama, nego se on tako zajebavao):

 

Temple Of Rock

Totaly Nude

Hey Babe

Lord Of The Flys

Sign Of The Cross

Regret

10th Dimension

Ment To Be

Two Worlds Collide

Virus

Look For The Truth

Futureal

Como Estas

The Sound Track Of My Life

Man Of TheEg

Wasted Years

Trooper

Clansman

Stare Up Ya Bum

 

 

On je izrazio želju da dođe da odradi koncert sa kompletnim bendom, ali izgleda da nije bilo zainteresovanih organizatora. Ovi sa Maiden Serbia su navodno hteli da iskombinuju nešto da dođu zajedno Blaze i Di'Anno, pošto su u Rumuniji 23. avgusta, ali izgleda ništa od toga.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno bi nego mogao da se pozabavi time da ih dovede. Da bude pristojna cena karte kao onomad, i da se napuni mala sala SKC-a ko od šale. :rockdevil: Mislim, ako je na akustičnim koncertima u NS i BG bilo ukupno 250 ljudi, možemo da očekujemo krcat SKC. A da ne spominjemo koliko ljudi nije ni znalo za onaj koncert. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izuzetno mi je drago sto je Blaze odlucio da promeni ime benda kada je krenuo u saradnju sa sadasnjom ekipom. Ime BLAZE je ostalo neokaljano, sa 3 maestralna studijska i jednim izvrsnim live albumom, bez greske. Drago mi je zbog Blejza da je posle dosta tumbanja u poslednjih par godina nasao ekipu za (cini se) duzi period, ali ja od sada i zvanicno dizem ruke od BB benda i oslobadjam se ikakvih ocekivanja. Dobro zvuce pojedine Blaze pesme, nove me ubijaju u pojam, a pojedine zvuce jednostavno sjebano, ne mogu da verujem da "Alive" moze onako slabo da zvuci. Blaze je at his usual, pretty good. Wray/Slater period je long gone...

 

I da, koja mu je fora sa ovim prasićima na omotima? :)

 

Neki Zivotinjska Farma fazoni I guess :) A on je Decko Koji Nece Da 'Mre i prkosi prasicima.

 

Stare Up Ya Bum

 

:)

 

Al' kako me iznervirao kada je sjeb'o tekst na istoj...

 

Ne mi bilo tol'ko lose na tom 'certu, ali nije ona mjuza za akustiku, plus, opet disujem onog gitaristu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Former IRON MAIDEN/WOLFSBANE frontman Blaze Bayley has set "Promise and Terror" as the title of his new album, tentatively due on February 1, 2010. The CD will be available to pre-order from Bayley's official web site starting on December 1, with every pre-order signed by the whole band.

blaze_promisecd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...