Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

Ja sam metalac, a ne blacker. Ako cemo iskreno, vise volim Death nego Black metal. Nisam hteo da dokazujem koje veci metalac, jer me za to apsolutno zabole. Rekao sam to jer je pricao o necemu o cemu nema pojma. On zna otkad metal i BM za mene pocinju i otkad ja to slusam..I know who I am.

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto tako neko misli da recimo satyricon skrnavi diskografiju skorasnjim albumima i imidzom,ali ti ne kazes da su oni trebali da raspuste bend.

 

Da je Satyricon završio priču 1997, a onda Satyr i Frost osnovali novi bend i izbacili sve ovo što su uradili od Rebela naovamo, to bi mi bio omiljeni bend verovatno, bez premca.

 

Takođe, Darkthrone nema pravo da bude u fazonu "boli nas kurac za fanove", jer su oni ti koji kupuju njihove albume. Prosto nije fer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe, Darkthrone nema pravo da bude u fazonu "boli nas kurac za fanove", jer su oni ti koji kupuju njihove albume. Prosto nije fer.

 

svaka roba ima svog kupca i nece oni sigurno zarad jednog broja fanova da snimaju ono u cemu se u datom trenutku ne vide.ipak postoje i oni kojima su u redu oba nacina,a i onih koji,kao u ovom slucaju,traze dlaku u jajetu.

 

previse ulazete emocija u bendove koje volite da slusate,pa vam je posle krivo kad su NEfer prema vama fanovima :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je Satyricon završio priču 1997, a onda Satyr i Frost osnovali novi bend i izbacili sve ovo što su uradili od Rebela naovamo, to bi mi bio omiljeni bend verovatno, bez premca.

 

Takođe, Darkthrone nema pravo da bude u fazonu "boli nas kurac za fanove", jer su oni ti koji kupuju njihove albume. Prosto nije fer.

Pravi fanovi Darkthrone-a ne kupuju njihove albume. Eventualno ih skidaju sa neta, ako su na dial-up.

 

Inace, nije to stav "ko vas jebe fanovi". Likovi rade muziku kako hoce, pa ko voli, nek izvoli. Bez kompromisa

Edited by deadsy

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nisam neki pretereni UH fan, ali me odushevi Fenriz sa ovime :] Plus, ja sam u dva zadnja DT albuma uzivao vishe nego u bilo kom prethodnom njihovom izdanju..dobro, osim mozda "ASJ"...i nikada necu skapirati opsednutost Transilvanijan Hangerom" i tim periodom uopste..ali ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nisam neki pretereni UH fan, ali me odushevi Fenriz sa ovime :] Plus, ja sam u dva zadnja DT albuma uzivao vishe nego u bilo kom prethodnom njihovom izdanju..dobro, osim mozda "ASJ"...i nikada necu skapirati opsednutost Transilvanijan Hangerom" i tim periodom uopste..ali ok.

Ma preslusaj Blaze :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nisam neki pretereni UH fan, ali me odushevi Fenriz sa ovime :] Plus, ja sam u dva zadnja DT albuma uzivao vishe nego u bilo kom prethodnom njihovom izdanju..dobro, osim mozda "ASJ"...i nikada necu skapirati opsednutost Transilvanijan Hangerom" i tim periodom uopste..ali ok.

 

Why? TH je prekretnica, album koji je definisao norveski BM, strukturalno najsavrsenije djelo iz trilogijske epohe.

 

Niko nije uspio minimalizam dovesti do savrsenstva kao oni, oblikovati i zaokruziti 'treci' riff koji je uvijek nedostajao Gorgorothu, Immortalu, Satyriconu.

Edited by Sadomator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad gazda okaci.

 

ajd evo par odsecaka, cisto mastu da vam zagolicam

 

the phrase "true norwegian black metal" i gave away to Infernus of Gorgoroth at the time, i hadn't made a song in that style in many many years anyway

 

these days we are making REAL metal, while the 90s stuff we did was mostly 80s inspired, it attracted pompous people. and i guess it was because in early 90s we were very pompous here in norway. otherwise it wouldn't have become legendary. but it soon turned to shit, after 94 it had lost much of it's original meaning to me

 

Ne smem vise, verujte da je do jaja, jedva cekam da ga podelim sa svetom.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...