Jump to content

Najlepsa Zena Metala...


darthmoog

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hanka Paldum. :rockdevil:

 

Boro brate, nemoj tako...Nemoj da vredjas coveka sa najlepsim glasom na svetu.

 

 

 

Sto se ljutis, priznaj da je lepa.

 

P.S. I naravno, Roj Kan.

 

 

E da, stvarno vrlo zenstvena devojka.

 

:sad: Kakvi shit komentari, nadam se da niste (skroz) ozbiljni.

Meni je Tristessa ekstra, pa neka je plavusa jos sto puta. :da:

Evo:http://www.astarteband.com/images/gallery/4/1.jpg

 

 

:icon_ne::uhoh:

Sunac mu, koji gabor. Ovim cu da plasim decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da Scabia nema veze sa metalom. Tarja jos manje.

 

Tristessa gabor???? :no: Sram te bilo! :)

 

Pa, jeste, ima Tristessa mnogo lepsih slika, ali nijednu sa kvalitetnijom rezolucijom nisam nasla, jbg. Mada meni ni ova nije losa...

 

Angela je zgodna i ima istripovanu facu, ali nije bas preterano zenstvena. Mada, to je ne cini gadnom.

A videla sam neke njene slike na kojima je uzas, a i neke na kojima lepo izgleda - ko zna kakva je zapravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angela je zgodna i ima istripovanu facu, ali nije bas preterano zenstvena. Mada, to je ne cini gadnom.

A videla sam neke njene slike na kojima je uzas, a i neke na kojima lepo izgleda - ko zna kakva je zapravo.

Verovatno kao na ovoj slici, posto je jedna od retkih na kojima ne pravi zle grimase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simone Simons, Sharon den Adel, Anneke van Giersbergen... Ne znam zasto je Scabbia tako posebna. I ona je simpa, ali ne preterujmo...

 

Kako za koga.. Ne treba zaboraviti da govorimo o lepoti, a ona je prilichno subjektivna.

Meni je Scabbia vrh, nekome sigurno nije..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je Sabina. Mada su mi neke njene slike gadne.

Npr, na ovoj slici, spojena je brutalnost kakvu u sebi ima Angela, i zenstvenost kakvu ima Simone, i to je, po mom misljenju, savrsena kombinacija.

IPB Image

 

Mislim da je Scabia toliko posebna jer, za razliku od npr. Simone ili Vibeke koje potenciraju zenstvenost, ona fura droljast stil oblacenja, a i bend joj je dosta komercijalan, pa zato.

 

Videla sam spot sa snimanja njihovog albuma, i u odnosu na promo fotke, tamo je ocajna, i zato mi se ne svidja nimalo...

Ali svaka joj cast, stekla je status seks simbola (recimo tako) sa dosta "skromnim potencijalima".

A vidim, Oske se ne slaze sa mnom... :)

Edited by Beauty In Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je Sabina. Mada su mi neke njene slike gadne.

Npr, na ovoj slici, spojena je brutalnost kakvu u sebi ima Angela, i zenstvenost kakvu ima Simone, i to je, po mom misljenju, savrsena kombinacija.

IPB Image

Potpisujem.

Edited by Wild_Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, samo sto je Sabina u polsednje vreme dosta propala. Video sam je uzivo 2002, a pride ima i glas kako i peva - mnogo grub. Kad je bila mladja bila je mnoooogo lepsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...