Jump to content

Najlepsa Zena Metala...


darthmoog

Recommended Posts

  • Replies 586
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne mogu da se otrgnem utisku da ti je Angela opsovala majku i da joj još uvek nisi uzvratio.

 

EDIT: Još jedan edit iz zezanja...

 

jeste, ono kad su svirali kod nas... znash ono kad je jato svinja proletelo iznad bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako, Roya Khana mi ne dirajte!!!

 

Ne brini, ne bi ga dir'o za cisternu sarmi.

 

Evo vam Angela, pa recite sta mislite!

IPB Image

 

 

Jel' nije ovo Olivia Newton John? Let's get physical, physical!

 

 

 

 

 

IPB Image

 

 

Who is this drag queen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno ste muški šovinisti...Svi vi što sada nešto komentarišete, kad bi vas Angela dohvatila, ne biste znali šta vas je snašlo....

E, kad ste takvi, evo vam malo Lady Angelica-e, iz Forever Slave, pa uživajte!

 

Angelica 1

 

Angelica 2

 

Angelica 3

Edited by Simona Ventura

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno ste muški šovinisti...Svi vi što sada nešto komentarišete, kad bi vas Angela dohvatila, ne biste znali šta vas je snašlo....

Pola muskaraca je impotentno kada se nadje pred takvom ribom. Zato nije retka pojava da na izgled "losi" momci setaju extra ribe

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mislim da je Scabia toliko posebna jer, za razliku od npr. Simone ili Vibeke koje potenciraju zenstvenost, ona fura droljast stil oblacenja, a i bend joj je dosta komercijalan, pa zato.

 

Videla sam spot sa snimanja njihovog albuma, i u odnosu na promo fotke, tamo je ocajna, i zato mi se ne svidja nimalo...

Ali svaka joj cast, stekla je status seks simbola (recimo tako) sa dosta "skromnim potencijalima".

A vidim, Oske se ne slaze sa mnom... :)

 

lol. Ne znam za Lacuna Coil, ne slusham ih (mozda sam chuo ukupno 2-3 pesme) tako da na mene ne utiche komercijalnost benda.. Inache, ja sam Scabbiu prvi put video na nekom sajtu za wallpapere koji mi je drugar pokazao i on mi je napomenuo da je pogledam (inache, drugar uopshte ne slusha metal vishe je u nekom techno/trance fazonu) pa u tom trenutku ni ja nisam znao da je ona pevachica u metal bendu.. Kasnije, kad sam saznao, vishe nije ni bilo bitno jer su mi se njene fotke dopale (btw, bavim se fotografijom a njene fotke su bile dosta pro odradjene. Jeste chinjenica da kad te slikaju profesionalci modeli uglavnom ispadaju za 15-30% lepshi, ima tu svakojakih fora ali ne mozesh od gabora da napravish Jessicu Albu). Iz tog razloga je Christina moj favorit.. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, samo znam da na onom spotu koji ja imam, Scabia izgleda... hm, ne bas sjajno...

Inace, fotke su joj stvarno ekstra, i to stoji.

 

A ovde ko god da se spomene, jednima je lepa a drugima ocaj... (mislim - Sabina drag queen??? Tristessa gabor??? po meni u tome uopste nema istine)

 

Ali ajde da se jednom oko necije "lepote" svi slozimo:

Liv Kristine.

 

Znam jednog lika koji je gledajuci jedan njen spot rekao "Bila bi lepa da nema glavu", i to je stvarno tacno, posto je zena zgodna, ali lice joj je... :uhoh:

OK je samo na spotu za Nymphetamine.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...