Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Nocas prenos na rojadirecta.es , ima par linkova , bar jedan obavezno bude HD .

Gledao sam merenje , Jones se polagano nervira , mozda je to Rampageova taktika , kao sto je Leben navukao Silvu . Nadam se da je tako ....

Rampage danas ulazi u istoriju kao najveci borac svih vremena (posle Fjodora naravno)...

Pojas ce naci svoj put do kuce , tamo gde pripada . RAMPAGE !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Haha, "Bruce" Lee je mnogo zajeban igrač. Gledao sam mu mečeve, ima nevjerovatnu nožnu tehniku. Bolji je strajker u globalu od Silve, a nije onako divalj i ne otvara se kao Silva.

 

Može svašta bit, ali mislim da je Silva nokautiran previše puta i da mu je brada pošla u kurac, da bi mogao da se nosi sa ovakvim udaračem. Mada, Cung Lee ima oko 40 godina, samo 8 mečeva, eventualno na iskustvo da ga dobije.

 

Mnogo zanimljiv sljedeći UFC. Neporaženi Mittrione sa Kongom, Mirko sa Nelsonom i , naravno, ono što može da bude jedna od najboljih borbi godine: Diaz vs Penn. Kakva makljaža će to da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt Diaz - Penn , tu jednostavno ne mogu da navijam ni za koga , obojicu obozavam . Kongo je budala , to smo videli do sad , moze ga svako iscepati , a on moze da razbija isto tako koga god mu daju . Nelson svasta prica , mada ako se Mirko vec oprasta , voleo bih da to bude pobedom , zavoleo sam ujku jer je teska budala :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Śutra veče, najveća MMA borba superteškaša svih vremena. Ogromna medijska pokrivenost jedne od najvećih (ako ne i najvećaj) TV mreža u Americi, a kvalitet boraca na nivou Fjodora i CroCop-a iz zlatnog doba. Približavanje MMA sporta običnom gledaocu, tako da je to najveći događaj u ovom sportu ikad.

 

http://bleacherreport.com/articles/933368-ufc-on-fox-video-promo-with-dana-white-attacks-bob-arum

 

Ko ima Fox kanal, može da gleda for free.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=j81ehOTQwuw

 

U subotu UFC 139

Main card

Light Heavyweight bout: Maurício Rua vs. Dan Henderson[1]

Middleweight bout: Wanderlei Silva vs. Cung Le[1]

Bantamweight bout: Urijah Faber vs. Brian Bowles[1]

Welterweight bout: Martin Kampmann vs. Rick Story[1]

Light Heavyweight bout: Stephan Bonnar vs. Kyle Kingsbury[1]

Preliminary card (televised)

Light Heavyweight bout: Ryan Bader vs. Jason Brilz[1]

Bantamweight bout: Michael McDonald vs. Alex Soto[1]

Preliminary card (Facebook)

Middleweight bout: Tom Lawlor vs. Chris Weidman[1]

Lightweight bout: Gleison Tibau vs. Rafael dos Anjos[1]

Bantamweight bout: Miguel Torres vs. Nick Pace[1]

Welterweight bout: Matt Brown vs. Seth Baczynski[1]

Lightweight bout: Shamar Bailey vs. Danny Castillo[1]

 

U nedelju Fedor vs Monson.

Pa se posle ceka Alistair Overeem i Brock Lesnar 30.decembra.

Pobednik iz tog meca ide na JDS.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emelianenko zaginuo isto ko Velaskez . Sedi 1 !

Sto se tice UFC 139 , nadam se da ce Brazilci pobiti sve isfolirano sto bude u grad .

Ja vec spremam ludilo za subotu , ortak sto se lozi na Silvu donosi divljac ,tipa srnetina , da je spremamo metodom u kotlicu . Na meni je da obezbedim prenos i viski .

Zenetine nisu dobrodosle u subotu noc , samo testosteron , metalcina , divljac i viskoza .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, Aleksandar je popio strašan nokaut od nikad-čuo-lika. Overhand right još jednom ubistven udarac.

Što je najjače, nije da se nije spremao za meč, trenirao je sa Fedorom u Holandiji, ali eto.

 

Overim rekao, and I quote " I'm gonna tear this guy apart. Piece by piece." na konferenciji za novinare prije UFC on FOX. Biće to težak meč. Ako ga ne nokautira u prvoj rundi, ima da izduši i onda je mrtav.

 

Gledam nove Fjodorove grappling klipove po netu, nijesam oduševljen. Monson je jedan od najboljih BJJ majstora, ukoliko uspije da odvuče borbu u parter, mislim da se Fjodoru loše piše. U meču sa Cormier-om Monson je znao da ne može da obori olimpijskog rvača, zato je bio primoran da radi stand up i prošao je kako je prošao.

 

Imam osjećaj da će Wanderlay da popije stravičan nokaut od Lee-a. Nije mi jasno kako mu je onakva ručna tehnika prolazila tokom čitave karijere. Lee je ubitačan udarač.

 

Henderson - Rua ... kakav će to meč da bude. Ukoliko se desi da opet proradi H- bomb, Rua će doživjeti prvi klasični nokaut u karijeri. Dan jednostavno nema šanse da bude nokautiran, eventualno neki TKO ili poluga, mada Rua iako je BJJ black belt, nije poznat po borbi u parteru. Sad su svi main event mečevi u 5 rundi, a Rua ima problema sa kondicijom... dajem više šansi Hendersonu.

 

Sve u svemu, nikad zanimljiviji period što se tiče MMA borbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam osjećaj da će Wanderlay da popije stravičan nokaut od Lee-a. Nije mi jasno kako mu je onakva ručna tehnika prolazila tokom čitave karijere. Lee je ubitačan udarač.

Pazi i ja imam taj osecaj , ali se uzdam u Silvinu lucidnost , ne moze uvek da mu dodje glave to sto je paljevina .

A Silvina rucna tehnika ili manito samaranje kroseima je ranije prolazilo jer je bio neuporedivo brzi i izdrzljiviji pre svega . Siguran sam da je i jace udarao .

Mislim da se ipak nece zaletati toliko , da ce da pokusa kao sto je protiv Bispinga .

Onda ima sanse itekako . Sogun moze da parira Hendu bez problema u svakom pogledu .

Ovde je samo pitanje ko ce kako da podnese svoje previde ili greske , jer vise ne mogu da trpe kao nekada batine . Videli smo to da se desava vecini boraca . Hendo je protiv Fedora imao neverovatnu srecu , a po mom misljenju i naklonost sudije na kraju . U svakoj razmeni Hendo je klecao , dok je Fedor podnosi njegove kontre laganica , sve dok nije upao u zamku .

 

http://www.youtube.com/watch?v=6MF9RBj3C7A&feature=related

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...