Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

398667_344679275557541_263136637045139_1481804_1211518831_n.jpg

Cas posla i Big Nog dogodine opet bije .

 

A onaj lik nas sto je pljunuo hrvata posle davljenja je zivi dokaz zasto nikada necemo imati sampiona u ovom sportu . Zato sto ga treniraju tetrebi , kompleksasi i sumnjivi tipovi , a ne ljudkse velicine .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A onaj lik nas sto je pljunuo hrvata posle davljenja je zivi dokaz zasto nikada necemo imati sampiona u ovom sportu . Zato sto ga treniraju tetrebi , kompleksasi i sumnjivi tipovi , a ne ljudkse velicine .

 

Izgleda da nije istina da ga je pljunuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate video sam snimak kako prilazi , staje iznad njega i opljune ga u fazonu pu mamu ti jebem sa sve trzajem glavom , sad da li je bas izbacio pljucu iz usta mislim da ne menja mnogo stvar . Mislim , ja ne volim hrvate generalno , ali ovo nema veze sa mozgom .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dusan Dzakic

WORLD FREEFIGHT CIRCUS,sa kompletno organizacionom ekipom,moze da se tera u 3 lepe p...e materine!niko nikada kod njih nije dobio vise od 1.000e,dugo sam cutao,ali sada cu reci,to je go k...c od takmicenja,koje drzi bivsi robijas,i meni nesto tu sere,a na oba wfc sam pobedio neke njegove favorite.neka se teraju u tri lepe.glume KSW,a za njih su go k...c,ja znam jer sam upucen u ono sto se zbiva na WFC sranju!duguju mi 300e,i kada sam u beogradu rekao KOSOVO JE SRBIJA,slovenci su to obrisali sa snimka.WFC je k...c,kao i oni sto ga drze!mrs !

 

 

Dušan Džakić:

NECU DA SE IZVINJAVAM NIKOME!CEKAM PROFI SNIMAK,DA SVI VI POJEDETE SVOJE RECI,JER JA NJEGA NISAM,PONAVLJAM NISAM PLJUNUO VEC SAM SE PRODRAO NA NJEGA!A MEDIJI SU NAPISALI SA ONOG AMATERSKOG SNIMKA DA SAM GA PLJUNUO.UVEK NESTO PREUVELICAVATE I PISETE DRUGACIJE KAKO JESTE.NISAM CIGAN DA PLJUJEM.ALI CEKAM PRAVI SNIMAK,I OCEKUJEM JEDNO IZVINI OD SVIH VAS.KADA SAM DAO INTERVJU HRVATIMA,NA TOME SAM INSISTIRAO DA OBJAVE,NISAM PLJUNUO NIKOGA,ALI ONI TO NISU OBJAVILI.IZGLEDA RASTE GLEDANOST AKO SE ZAKUVAVA LAZ I POGOTOVO NA NACIONALNOJ OSNOVI.TRENUTNO SAM JAKO BESAN,JER CITAM I GLEDAM SNIMKE GDE JA KAZU DA PLJUJEM IVICU.CUTIM,I CEKAM PROFI SNIMAK,DA GA SVI VIDITE,A NE DA SAMI ZAKLJUCUJETE STA SAM URADIO,I ONDA DIZETE HAJKU ;) NISAM DETE DA LAZEM,I DA SE UBEDJUJEM SA VAMA,CEKAM SNIMAK,I OCEKUJEM IZVINJENJE OD HRVATSKIH MEDIJA,KAO I NEKIH KRETENA IZ SRBIJE.DO TADA,ODOH NA FAST FOOD,A VAMA SRECNI PRAZNICI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.jutarnji.hr/srpski-borac-dusan-dzakic-pljunuo-na-onesvjestenog-hrvata-ivicu-dzebica-/995968/

 

6:21 , bas kako sam i rekao , nije bitno da li je pljuca izletela poneo se ko dzukela , a ne ko borac . Nisam ja tu da osudjujem bilo koga , njegova stvar zabole me kita , meni je samo krivo sto nam je skoro svaki borac u ovom fazonu i sto u sportu koji volim necemo imati sampiona ko zna koliko dugo .

 

Ne moze edit jbg , tek sad sam video ovo prekinuce

 

http://www.youtube.com/watch?v=VKu-urmeJl8&feature=player_embedded#!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja moralisao nista , samo sam rekao da u ovom sportu ne mozes biti sampion sa onakvim ponasanjem . Gurovic je dokazao da je sampion , vise puta , uostalom nije ista situacija . Gurovic se borio protiv visegodisnje mafije koja bije sudije pistoljima , protiv raznoraznih svinjarija , a ovaj borac je hteo da ponizi protivnika koji je vec bio na zemlji . Tj , kako je rekao , nervira ga lik :bigblue:

Nije neko poredjenje .

E da , u Novom Sadu sam bio mozda 5 puta u zivotu , a u Zitistu nikad .

Edited by Sreta
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo gledam MMA na Areni, snimak Tesla 2 turnira. Katastrofa koliko je dosadno. Izašla dva lika iz teške kategorije, jedan 190 cm visok, 105 kila težak, a ovaj drugi 183 cm - 105 kg, gnjavili se dve runde u parteru i na kraju nerešeno. Sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet kenjas ali ok .:P

 

a cekaj ja mislio ti iz NS , pa odakle si ?

Ja sam Tadicev komsija , Dorcolac :bigblue:

Inace necu tu da zivim zbog neke svoje price , sad sam u Banovcima do daljnjeg .

@ Kuruz , nocas ti gine Overeem ako bude srece . Drogos . Hail isto ne voli drogose .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav mec Diaza i Kauboja :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Kakvi direkti Diaza , sjajan borac , pravi ulicni kavgadzija , oduvek sam voleo taj stil brace Diaz , muda , muda , muda i muda . Ceka se Overeemov debakl .

 

Zgazio ga drogiras , jebi ga :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...