Jump to content

Najlepsi I Najsexipilniji Covek Distorzije....


WHISPER_EVE

Recommended Posts

Upravo to, vidis kako si pametna. ;)

 

 

Hvala ti sto imas lepo misljenje. Eto kako se izvlace zaključci, stoga me čudi da vec nisi postovao fotke određenih persona...No, hajde da se malo vratimo na domacu scenu, ali samo ozbiljni predlozi dolaze u obzir.

Edited by Simona Ventura

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala ti sto imas lepo misljenje. Eto kako se izvlace zaključci, stoga me čudi da vec nisi postovao fotke određenih persona...No, hajde da se malo vratimo na domacu scenu, ali samo ozbiljni predlozi dolaze u obzir.

Nisam bas razumeo kojih persona, ali nema ni veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja volim jednog koji nije `tipiziran` i kad je on u pitanju totalno je nebitno tipiziranje (sta god to znacilo danas u rijecniku tinejdzerki), ali svidjaju mi se likovi po bendovima, koji su u 99% slucajeva lideri.

James Hetfield, Dave Mustaine, Anthony Kiedis, trijezna verzija Zakk Wyldea, Max Cavalera i uopste oni koji imaju tu neku ne samo scensku nego i van-scensku harizmu. kreativni, stabilni, iskusni u poslu, pismeni i usmeni (sto bi moja baba rekla) u svojoj zoni. svaki sa istom pasijom prema muzici. sirova snaga.. sta cu kad volim `drvosjece` :D

u novije vrijeme opasno mi se svidja Chris Daughetry, cetvrti otpadnik iz American Idola, ima svoj album trenutno, zna da svira, da pjeva, normalan porodican covjek, nadasve pristojan i pametan. strasna harizma i talenat. i celava glava:

 

IPB Image

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kavalera bas i nema neku vanscensku harizmu, sav je tih, skoro povucen.

 

 

zar nisi primjetio i da je hetfield uzivo prilicno miran i tih?

i dave mustaine.

i kidis recimo.

pa i zakk wylde kad je trijezan (sto je rijedak slucaj).

 

ne bih da oftopicimo sa pitanjem harizme, ali mislim da je drugacije shvatamo. zakljucak je samo da se ona ne sastoji od divljacenja i skretanja paznje na sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma kako Hetfild izgleda van bine, nesto me ni ne zanima. Za Mastejna si u pravu, samo sto meni on uvek izgleda nekako pospano.

 

 

"I instantly noticed that James has an incredible presence. When he walks into a room, the light seems to pool around him, he truly is a rock star, without really trying. I remember thinking, even then, that he carried that powerful aura like a burden. There was something intimitading about him that made me tongue-tied, careful to mesaure every word... He speaks spontaneously, which sometimes gets him in trouble but more often works to his advantage by disharming people. I tend to mesaure my words more carefully. Someone like James makes me unbearably selfconscious."

 

 

zapazanje Joe Berlingera po meni je savrseno tacno. nije morao to ni da napise, ali drugacije kad se definise crno na bijelo. ;)

 

taj tip ljudi me toliko fascinira, bilo da su u pitanju muzicari, pisci, ili neki ljudi iz okoline. ali takve obicno mozemo na prste izbrojati.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, trt, iluminacija. Da niej mozda novi Isus ili nesto slicno?

 

 

 

kazu neki sociolozi da su taj rijetki dar harizme, kroz politiku imali Tito i Kenedi, kao lideri, politicari, diplomate - i da od toliko ljudi koji se bave tom profesijom mogu samo da im ciste cipele, a ni to vjerovatno.

imala sam profesora koji je za svoj magistarski rad imao temu politicke harizme. dakle, ne `uf trt, iluminacija, Isus`, nego stvarna pojava, koju ako imas mozga mozes zapaziti i u drugim profesijama.

 

sta je to imao Tesla ali ne i Edison? harizmu.

sta to ima Madona a nema Kristina Agilera? harizmu.

sta to ima Hetfield a nema Kirk? harizmu.

 

sta je ono sto vodi mase? harizma lidera.

 

 

a sad setaj kad si corav i kad ti se treba crtati. idi prebrojavaj svoje metal ploce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tito imao harizmu? Znas sta, poceo sam da sumnjam da je istinita ona teorija po kojoj je pravi Tito (koji je stvarno bio harizmatican vodja) poginuo, a da su na njegovo mesto stavili onog sto koga znamo po lupetanju najgorih gluposti na svojim govorima.

 

OK, za harizmu se manje-vise slazem. Odoh da brojim ploce!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

anarki: dogovoreno. samo nemoj da nafatavas neke slatkaste metalce, znas ono - ima 346 tetovaza, 29038 pirsinga, slatku facu, i sve se tinejdzerke loze kad zapjeva polumutiranim glasom `Baby I love you, I`ll kill you, kill you, kill you, Baby baby baby X3293820)

 

 

inace, nije RNA ljubomoran, ali on bi nekako da su svi ljudi isti, po partizanskoj terminologiji. :)

 

 

rna:

jeste, bolje ipak da prebrojavas ploce. knjige, sociologiju, psihologiju, vladanje masama i slicno ostavi ljudima koji znaju o tome vise i od tebe i od mene.

 

 

edit:

i Djindjic je lupao nikad gore gluposti pa ga je masa voljela. ni James Hetfiled ne drzi na bini govore o kiselim kisama i opasnostima globalnog zagrijavanja, nego se dere YEAH, THANK YOU, YOU RE THE BEST, HELL YEAH.

ne pricamo o retorici ni necijem poznavanju naucnih dostignuca, nego o jebenoj harizmi.

ajd broj ploce ljeba ti.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tom slucaju bi i ti onda mogla na jedno prebrojavanje ploca, da ne filozofiras mnogo ovde.

 

 

ma jok, evo me gulim krompir za krompirak jedan domaci pravi :) citam neku knjigu o Sv. Savi, kuckam se po yumetalu. a ti jos oces da ti brojim ploce ccc....

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je pominjao da treba meni da brojis ploce? Mozda ti krompir ipak bolje lezi.

 

Elem, hmmmm... Koga bih sledeceg mogao predloziti, nekog neharizmaticnog...

E, kad smo kod toga, znam da se dosta riba ranije lozilo na Koverdejla. Kakvi su vam stavovi po tom pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...