Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

пекара Кеопс у Земуну код поште. сендвич са печеницом, руском салатом, зеленом салатом и краставцем. 120 динара, а после не можеш да дишеш. огроман је, и, што је још битније, изузетно укусан!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zuta greda, sad pod novim imenom 'xhzycfc' (u prevodu ne secam se) - najbolji cevapi, generalno ukusna klopa za prilicno male pare. Plus rakija u 3x vecoj kolicini nego na drugim mestima za 100din. Salate za 100din. Njam. I Mala robinja :mhihi:

Edited by MissionVao
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MissionVao - di je to?

 

Elem, ne pohvalih se da sam bio u onom Slončetu, zemunskom... našli smo ga nekako, al' ja hteo da pokucam pre no li uđem, nisam bio siguran da l' ću upasti nekome na gajbu... A prostor je baš fin, usluga solidna, a hrana je obilata i ukusna. Nas dvoje pojedosmo po tanjir teleće čorbe (uz čanče pavlake i vruuuuuću lepinjku), a pokušasmo da podelimo onaj ĐEVREK... na kraju su nam spakovali ostatak za poneti... I tura pive - đuture kilo i dvesta dinara, solidno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lanterna - odlična picerija u Novom Sadu.

 

Mala kuhinja nije loše mjesto sa domaćom (kuvanom) klopom. NS takođe. Primjetila sam da Novi Sad ima jako interesantno tematski odrađenih lokala. Čitav HoReCa sektor.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

@B@K@: Generala Horvatovića 55, videces u PlanPlus tacno :da: U Juznom bulevaru imas onaj veliki trzni centar gde je i Big Bull, levo od njega uska ulica uzbrdo pa tipa druga levo, odmah na cosku (kod kretenske bandere) :D

edit: sad se zove Kataro :confused::D

Edited by MissionVao
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, užasno je, a i sve je malo, valjda zato što su 95 % faxa ribe koje broje svaku kaloriju. Najgora pekara ikada, rame uz rame sa jednom u mom starom kraju na Voždovcu gde je lik pravio samo hleb, picu i rolnu sa džemom i bukvalno ništa više. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...