Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

јаре, понеси кило леба па пробај док се не усереш. до отказа, што би ми билдери рекли.

 

нема шансе да мож тако брзо да га меша колко мож да јој га поручкаш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, кад смо код Златиборца, морам стварно да похвалим оне њихове сендвиче. Ем што су укусни ван сваке памети, ем што су богати. Капирам да би ми два таква за цео дан била довољна :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, није скупо. На пример, сендвич са куленом и кајмаком је негде око 150 (можда нешто преко) динара. Има Златиборац преко пута Техничког факса, и док сам радио у фирми која је била у непосредној близини, сваки дан сам тамо јео :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pice su standardne veličine (obima), ali su malo tanje, što nije loše jer dobiješ dobro ispečenu picu.

 

Standardne? Fuu, sad mi rekoše da su veličinom za jednu ili dve osobe.. 0.o

Ništa, biće ondaK iz Pizza Cut-a, od nje njupaju troje (bez prežderavanja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odvela me drugarica prekljuce o onaj Hot Spot preko puta studenjaka. Iako sam mislio da ti uvale kurac za hiljadu dinara, zapravo se odusevih. Za 230 kinti covek dobije dve palacinke (sasvim solidne gramaze), sa nutelom, eurokremom, plazmom i ananasom (ja sam tu uzeo, inace, sve su iste cene), preko njih je slag, i uz sve se dobije kugla sladoleda.

 

Mnogo se navukoh na Caldo pljeskavice (21 blok, Ustanicka), savrsene su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jaroslav: Moze i tamo a moze i na random pijaci :D Samo pazi ako isprobavas u Zlatiborcu (na kasicicu), jednom su mi dali neku falicnu pa mi je posekla jezik :puke: Inace ocekivala sam da su 5x skuplji od pijace (sto se tice mlecnih proizvoda) ali ne, tu su negde.

Slaninu i ostale suhomesnate nemojte da kupujete kod njih, recimo panceta je 1500din a na Djermu ima neka zena sa identicnom za 800-1000. Jeste i to je mnogo ali je bas bas kako treba. Inace ima i cvarke da se umres :D

JA sad napravio panchetu i suvo meso po ceni od 100 dinara kilo koji su to lopovi po Beogradu ,ne verujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Златиборац је пре неколико месеци био у средишту неких малверзација са неквалитетним месом. Пре бих јео сапун, него њихове производе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Златиборац је пре неколико месеци био у средишту неких малверзација са неквалитетним месом. Пре бих јео сапун, него њихове производе.

 

to ti sve pakuje konkurencija...ja bih ga jeo,al je skup ko kokain...ti kada dobijes njihove proizvode,prosledi meni,a ja cu tebi sapun...koji god hoces...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni taj Zlatiborac ne da nije ukusan. Ono je tesko smece majku im...jos ko zna odakle dobijaju meso za proizvodnju suhomesnatih proizvoda. Drugar se skoro zaposlio kao tehnolog tamo pa ga moram pitati kako i sta se mulja tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA sad napravio panchetu i suvo meso po ceni od 100 dinara kilo koji su to lopovi po Beogradu ,ne verujem

Pa jedino da kupim kravu a onda je zakoljem i pretvorim stan u susaru za meso :D

Inace ne znam kakve vajde imam(o) od toga sto neko negde moze to jeftinije da napravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...