Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Pa sto bi onda neko kapirao zasto ja obozavam Cecu,Zdravka Colica i slusam od folka do sijamskog ultra brutal grind cora.

Mislim da moj avatar i potpis govore da ne zelim da budem troo vec da budem ono sto jesam,a sa tim imam i puno pravo da pljujem po kultnim bendovima koliko hocu a da ne prelazi granice normalne diskusije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne valja,ali ne u bukvalnom smislu.Imam pravo da kazem svoje objektivno misljenje sta je sranje a sta ne,a opet da se nadam da ce se neko pojaviti i reci mi da sam debil jer se osetio licno uvredjen.E to jos vise ne valja :)

Ajd da izdvojim The Sinister Awakening kao pesmu koja mi je takodje zapala za uvo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne valja,ali ne u bukvalnom smislu.Imam pravo da kazem svoje objektivno misljenje sta je sranje a sta ne,a opet da se nadam da ce se neko pojaviti i reci mi da sam debil jer se osetio licno uvredjen.E to jos vise ne valja :)

Ajd da izdvojim The Sinister Awakening kao pesmu koja mi je takodje zapala za uvo...

Mislis, svoje subjektivno misljenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који су параметри за одређивање?

Субјективне или објективне природе, могу ли заједно и шта их одваја?

Мени је Arcturus - "Aspera Hiems Symphonia" вероватно бољи од најбољег Borgir албума и шта сад?

 

Zasto verovatno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se ti to zezas ili si stvarno ozbiljan? :confused:

 

Sto bih se zezao?Istina je da volim to da slusam i nije me blam da kazem.Ja se u zivotu nisam obukao kao metalac,fenser sam,metal slusam 10 godina ali moji pogledi na muziku su siroki.Ne zelim da budem okoreli bleker niti sam se ikad tako smatrao.Volim Balasevica,Bijelo Dugme,Cecu,Colica...Aj sad nek mi neko kaze da sam pozer zbog ovoga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ове расправе, на Cradle of Filth и Dimmu Borgir темама су убедљиво међу најслабијима а најпродуктивнијима на форуму, чист парадокс.

Напуца се 8 страна за 3-4 дана, мање-више, чистог спама, без ичега конструктивног и по правилу се дође до закључка да су укуси различити и да о њима не треба расправљати.

 

Готово нико, никада не говори или описује шта му/јој се заправо допада у вези овог/оног бенда, само: "Spiritual је бољи!".

Зашто је бољи, на основу чега?

Не, увек останем ускраћен (говорим у своје име, не знам шта други људи желе) за одговор - а шта се теби, у ствари, свиђа и зашто.

Долазим до закључка да велики број људи уопште не зна ни зашто слуша то што, наводно, слуша а још мање шта је то што воли да слуша.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ове расправе, на Cradle of Filth и Dimmu Borgir темама су убедљиво међу најслабијима а најпродуктивнијима на форуму, чист парадокс.

Напуца се 8 страна за 3-4 дана, мање-више, чистог спама, без ичега конструктивног и по правилу се дође до закључка да су укуси различити и да о њима не треба расправљати.

 

Готово нико, никада не говори или описује шта му/јој се заправо допада у вези овог/оног бенда, само: "Spiritual је бољи!".

Зашто је бољи, на основу чега?

Не, увек останем ускраћен (говорим у своје име, не знам шта други људи желе) за одговор - а шта се теби, у ствари, свиђа и зашто.

Долазим до закључка да велики број људи уопште не зна ни зашто слуша то што, наводно, слуша а још мање шта је то што воли да слуша.

 

 

 

ocigledno da ti nemas bitnije sta u zivotu da radis kada ovde sklapas neke vujaklije.svi tvoji postovi su konstruktivni i malo ljudi zeli da odgovara na njih jer ocigledno da previse odskaces od mase.ne znam sta zelis od ovog foruma i ovih ljudi.tvoj zakljucak je neosnovan,realno jer je svaki tvoj post gomila filozofskih termina kada tumacis neki album,spot i sl.nadam se da je ovo mesto za zezanje,podforum za filozofiju postoji.imas 4 puta vise postova od mene,s tim da sam ja reagovan na forum dan pre tebe.to ti nista ne govori?

Edited by Death_Cult_Legion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako, od nekoga ko uopste ni ne slusha black. :)

Videh pre neko vece na tv spot za neku pesmu (od sinoc znam i koja je pa je skinuh) od borgira.

Pesma, onako ima ok delova i dopadljiva je, ali naravno ima i nekoh elemenata koje ne voli, jerbo nisam blacker.

Da, josh jedna bitna stvar. Lagao bih kad bih reko da Les Paul i crni koznjaci nisu uticali na to da gledam spot sa nekim pozitivnim stavom :mhihi: , a i cuo sam tu i tamo po nesto od borgira i bejashe nekih ql vokala, ne onako neko cisto dernjanje i cvilenje.

I tako ja sinoc, reko, da pogledam malo po wikipediji o njima, pa zalutah i do myspace strane i tu igrom slucaja provalih da je u pitanju Sorgens Kammer, ali u SoulSeeku se vec skinuo ceo spiritual black dimensions koji mi i nije bas "lego" blago receno.

Onda skinuh obe verzije Sorgens Kammer, i prva je ok, ali nista posebno, a da stvar bude josh gora, to su ukrali onako najgore iz neke igrice ako se dobro secam.

E sad, Sorgens Kammer Del II. To je opasna pesma. :rockdevil: Sto je vishe slusham, vishe mi se svidja. :). Mislim da je to i zato sto su riffovi u sustini hard rock i neki seattle u stilu alice in chains, daleko vishe nego neki metal. I tako, nepunih 18 sati nakon sto sinoc skinuh pesmu, vec sam je skinuo (u svirackom smislu), i planiram da je uradim sa svojim bendom u malo drugacijem fazonu.

 

Izmedju ostalog, citajuci ovu temu, odluto sam i do spota za ovaj novi album i pesma je krsh.

 

Sve u svemu, Sorgens Kammer Del II je do jaja stvar i sad, po preporuci, skidam Puritania-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...