Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Прошло је време тр00лизма, није ово више 95-а а данашњи black бендови су све саме пиздице и плагијатори.

И то сад, као, неки бендови.

Смеће.

Лопови.

Нема у њима оне грандиозности и језгровитости коју су имали Emperor, Dimmu Borgir, Mayhem, Immortal, Enslaved, Satyricon, Cradle of Filth итд.

Више не тражим у black металу оно што сам тражио пре 5-10 година, тога више неће бити, крај.

Ово је нешто друго.

Take it or leave it.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прошло је време тр00лизма, није ово више 95-а а данашњи black бендови су све саме пиздице и плагијатори.

И то сад, као, неки бендови.

Смеће.

Лопови.

Нема у њима оне грандиозности и језгровитости коју су имали Emperor, Dimmu Borgir, Mayhem, Immortal, Enslaved, Satyricon, Cradle of Filth итд.

Више не тражим у black металу оно што сам тражио пре 5-10 година, тога више неће бити, крај.

Ово је нешто друго.

Take it or leave it.

Excluding Keep of Kalessin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прошло је време тр00лизма, није ово више 95-а а данашњи black бендови су све саме пиздице и плагијатори.

И то сад, као, неки бендови.

Смеће.

Лопови.

Нема у њима оне грандиозности и језгровитости коју су имали Emperor, Dimmu Borgir, Mayhem, Immortal, Enslaved, Satyricon, Cradle of Filth итд.

Више не тражим у black металу оно што сам тражио пре 5-10 година, тога више неће бити, крај.

Ово је нешто друго.

Take it or leave it.

Tacno tako. Ovo vise nije black. Kome se svidja nek slusa, kome ne, nek ne slusa (ja licno spadam medju ove druge). Cak i ti bendovi koje si spomenuo vise nemaju grandioznost koju su imali.

 

Excluding Keep of Kalessin.

I 1349.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, немам ништа против да се људи баве музиком, баш напротив али разлика овог black-а и оног black-а је у томе да ови данашњи бендови немају шта да кажу, немају идентитет.

Бендови које сам навео - они су имали поруку, имали нешто своје што су хтели да нам предоче, генерација која је то своје слила у надасве - карактерну музику а која је постала нешто ново, невиђено, опасно али примамљиво.

Шта је ово, данас?

Све што је данас black метал, то све је рекао Abbath, Ihsahn, Hellhammer, Shagrath, Satyr али далеко јасније, далеко квалитетније, далеко осећајније и искреније.

То су биле искрене емоције и размишљања, без преседана.

Ово данас су мамини и татини синови, јалови и досадни плагијатори.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, немам ништа против да се људи баве музиком, баш напротив али разлика овог black-а и оног black-а је у томе да ови данашњи бендови немају шта да кажу, немају идентитет.

Бендови које сам навео - они су имали поруку, имали нешто своје што су хтели да нам предоче, генерација која је то своје слила у надасве - карактерну музику а која је постала нешто ново, невиђено, опасно али примамљиво.

Шта је ово, данас?

Све што је данас black метал, то све је рекао Abbath, Ihsahn, Hellhammer, Shagrath, Satyr али далеко јасније, далеко квалитетније, далеко осећајније и искреније.

То су биле искрене емоције и размишљања, без преседана.

Ово данас су мамини и татини синови, јалови и досадни плагијатори.

Kljucna rec je IMALI. Danas samo prezvakavaju ono sto su vec odavno odsvirali ili (bezuspesno) pokusavaju da naprave nesto novo i zive na racun stare slave.

 

Нису сви такви.

Cast izuzecima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sranje je jer coek nosi corpse paint i ima krv po sebi?

 

Па то је овако баш нормално,полит крв по себи и дробит нешто микрофон....а да баш је нормално.

 

Е и нормално обрнут крст око врата,без тога нису ТрОО

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuu... baš tr00! Važan je vizuelni ugodjaj? A to što pevaju o nekim sranjima o kojima nemaju pojma, oprošteno im je, imaju corpse paint i krv po sebi. There is no God... Hail Satan... ili gluposti tipa- prizivamo Jahače apokalipse! Neko bi trebalo da prvo pročita Jevandjelje po Jovanu, pa onda da sere!!!

 

Izem ti blekere, a osnovne stvari ne znaju :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe za konsultacijama. Ali bi mogli da pevaju o onome u šta se razumeju. Što ti ne napišeš knjigu o uzgajanju orhideja? Sad mi kaži da znaš sve o orhidejama i ućutaću, ili još bolje... postaću im tekstopisac :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinak, ne možeš da budeš anti-hrišćanin a da pri tom o hrišćanstvu na znaš ništa! Nevezano za Borgire, svi blekeri imaju takvih propusta. Mislim, kad mi lik tvrdi da bog ne postoji a slavi djavola. Ili kad kažu da Jahače šalje Satana, tu se stvarno naježim. Većina samo nabaca što brutalnije simbole, gomila stvari je kontradiktorno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, nije da slušam black, pokupila nešto uticaja od bivšeg :zeleni:

Dohvatim da čitam tekstove, pošto se i onako teško razumeju (slažeš se?) i zgrozim se. Čista komercijala, ciljna grupa- naloženi klinci. Delimično se slažem u stavovima, ali mora li da bude toliko sirovo? :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...