Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

Dosta ljudi se zali da novi FF 3.5.x puca

Meni radi zaista dobro,doduse zna ponekad da se srusi ali se to desava tipa jednom u 2-3 meseca,big deal :opusteno:

A sto se tice potrosnje memorije-pa evo sada sa 6 otvorenih tabova od kojih je jedan FB a drugi B92 i Blic koji imaju heavy flash sadrzaj evo uzeo je 135mb-to nije sada nesto puno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Chrome konačno ima kršten AdBlock i SmoothScroll ekstenzije. Stavio sam ga sada kao default browser jer su implementirali Developer Tools aka Inspect Element opcija tako da mi je default browser i nadam se da će tako da ostane (sem ako me nešto gadno raspizdi). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja počeh u zadnjih para dana da koristim Chrome nešto intenzivnije ... mada mi je i dalje FF neprikosnoven.

 

Istina je da Chrome mnogo lepše barata sa javascriptama, tako da su sajtovi pretpani ajaxom (kao npr Facebook) daleko podnošljiviji u Chromu. Jedino što me nerivra jeste to što je kod Google-a sve u beti 100 godina ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ne znam dal ste primetili ali posle zadnjeg update-a(FF 3.5.6)FB chat strahovito koci na FF,cak stavise hoce da upuca i ceo browser,mislim kocio je i pre ali sada skoro uopste ne moze da se chatuje :zeleni:

Evo probao sam pod Chrome-om radi bez ikakvih problema,dakle FF je problem :opusteno:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 da li je jos neko primetio da ovaj operin turbo dodatak funkcionise? nisam gasio komp par dana zbog torenta, usporen mi je protok (a i rad kompjutera), a kad sam ukljucio turbo na automatic bas sam osetio razliku...

 

edit-djoka, sve slike koje otvori su razmazane.  

 

 

Edited by salebghouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pa to ti i lepo kažu:

What is Opera Turbo?

Opera Turbo is a server-side optimization and compression technology that speeds up data transfer and reduces the amount of data that needs to be downloaded in order to view the page by up to 80%. Among other means, the compression is achieved by image down-sampling therefore some level of distortion in graphics may occur.

 

Ne mere turbo ni iz čega, kad nećeš da mu suneš nitro... =)

Inače, što kaže delay - Opera all the way! =)

Edited by B@K@

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...