Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

i evo, hrom kreno da baguje.. imam otvora 2 taba sa jutuba, 3 sa fejsa, i 2 sa forumom koji koristi simple machines softver, i kreno je da mi secka, prvo na tom forumu kad skrolujem sjebava zvuk na pesmi koja pichi na jutubu, a onda kad sam otvorio josh tab, dva, zabo, ona pizdarija sa peshchanim satom i belom ikonicom u gornjem levom uglu. a taman se ponado da je stabilan brouzer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini problem je sto nije podrzana od strane nekih sajtova (tako da nekad palim Firefox) i ne funkcionise bas najbolje sa Google servisima (koje ne koristim pa me zabole).

Postoji opcija da se Opera predstavi sajtovima kao IE, to rešava probleme. ;)

 

A rogozubu ne valja komp, pa krivi Chrome. Ja u njemu otvaram po dvadeset tabova svega i svačega i ne zakucava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, znam za to, bas sam i spomenuo to na prosloj stranici, neko je imao problem sa blogger-om pa sam mislio da ce to pomoci.

Sto se tice ove zezancije sa Chrome isto mislim da nije do browsera, jebiga kad pootvaras toliko zajebancija mozes i ocekivati da zablesi.

 

Mada, koliko sam citao Chrome svaki otvoreni tab/plug-in/ekstenziju tretira kao zaseban proces (to se moze videti u task manageru, mislim da chrome ima i svoj task manager).

Ne koristim Chrome pa ne znam kako to sve izgleda u praksi i da li takav nacin fukcionisanja uopste ima nekih negativnih strana. Monitor and Control Memory Usage in Google Chrome

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ja sam instalirao 11.04 nevidjeno se razocarao... Sve mi je bagovalo, nista normalno nije moglo da se radi. Sranje bozje. Odmah sam vratio na 10.04 LTS (jer 10.10 nije konacna i zavrsena verzija a nije ni LTS...). Good old ubuntu. A sto se tice FF4, moze da se skine za bilo koji koliko ja znam... Mada ja sam chromium (Chrome) kurva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...