Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

... btw secam se da sam kao klinka (10-12god) negde citala o bulimiji. I onako bilo mi uvrnuto da neko jede pa da povraca, ali sam odlucila da probam to da vidim u cemu je fora, mora da ima neka fora kad se to toliko radi jel...

I stanem ja tako pred wc solju stavim prst u grlo ko sto su napisali da rade i nista.. Cimam se ja tako na kraju sam se nesto bezveze ispeglala i prepoznam da je to eurokrem sto sam pojela. I bi mi toliko zao da ne mogu da vam opisem!

:):):):)

 

I pravo da vam kazem do dan danas mi uopste nije jasno keko neko moze to da uradi sebi i divnoj hrani....

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek u ovakvim razgovorima ja se osećam diskriminisano. :)

Svi hoće da smršaju, a ja hoću da se ugojim. :)

Stvarno, jedem normalno (ni malo, ni mnogo), i nisam sad kost i koža, ali sam prilično mršav, valjda je do metabolizma, ko zna.

Ima li neko ideju kako nabaciti par kilogtrama? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... btw secam se da sam kao klinka (10-12god) negde citala o bilmiji. I onako bilo mi uvrnuto da neko jede pa da povraca, ali sam odlucila da probam to da vidim u cemu je fora, mora da ima neka fora kad se to toliko radi jel...

I stanem ja tako pred wc solju stavim prst u grlo ko sto su napisali da rade i nista.. Cimam se ja tako na kraju sam se nesto bezveze ispeglala i prepoznam da je to eurokrem sto sam pojela. I bi mi toliko zao da ne mogu da vam opisem!

:):):):)

 

I pravo da vam kazem do dan danas mi uopste nije jasno keko neko moze to da uradi sebi i divnoj hrani....

 

Kao Axe kad je povracao telece medaljone :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek u ovakvim razgovorima ja se osećam diskriminisano. :)

Svi hoće da smršaju, a ja hoću da se ugojim. :)

Stvarno, jedem normalno (ni malo, ni mnogo), i nisam sad kost i koža, ali sam prilično mršav, valjda je do metabolizma, ko zna.

Ima li neko ideju kako nabaciti par kilogtrama? :)

 

Druže, nema tu pomoći, isto tako i ja, brz metabolizam, takva građa, mada dok sam trenirao basket imao sam par kila više. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek u ovakvim razgovorima ja se osećam diskriminisano. :)

Svi hoće da smršaju, a ja hoću da se ugojim. :)

Stvarno, jedem normalno (ni malo, ni mnogo), i nisam sad kost i koža, ali sam prilično mršav, valjda je do metabolizma, ko zna.

Ima li neko ideju kako nabaciti par kilogtrama? :)

 

Ja sam recimo prosle godine bio kost i koza,na regrutaciji sam bio tapacirani kostur.Ondak sam krenuo da radim sklekove,dzudo i aikido zajebancije.Od skora vozim bicikl po 50 km dnevno u kombinaciji sa vezbama.

Popravio sam se dosta,izdefinisao sam svaki misic na telu a da teretanu u zivotu nisam video.Imam oko 70 kg,mozda i koji vise i na moju visinu 182 cm je taman.

Plus sto me cesto zadesi neko fizikalisanje,najvise volim da utovarujem sljunak lopatom jer se tako svi misici na telu upregnu.Ili da maljem od 10 kg razbijam beton,odlicna vezba za ruke i kicmu.

Sto vise radis organizam ti trazi hranu,i sto je najbolje ne talozi ti se u stomak i dupe vec u misice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao Axe kad je povracao telece medaljone :):):):)

 

Joj, secam se :):):):)

 

@Veronika

 

Pušio sam 2 i po godine i evo, već godinu dana ne pušim i ništa se nisam ugojio. :D

 

 

Isto ovde :) srecom :)

cigarete naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popravio sam se dosta,izdefinisao sam svaki misic na telu a da teretanu u zivotu nisam video.Imam oko 70 kg,mozda i koji vise i na moju visinu 182 cm je taman.

Ja sam nešto niži (178-180), a prošle godine (u ovo neko vreme) nisam mnogo mrdao iz kuće jedno 4-5 meseci i imao sam dobrih 70Kg, i ono... baš mi nije trebalo ni više ni manje... ali posle preseljenje... jurnjava... opet dođoh do 60 i nešto.

 

Ma who cares... takav sam - kakav sam, ne potresam se ja mnogo oko toga, mada ima da probam onaj pivski kvasac što su preporučivali na temi za kosu. I Em ima da se ugojim, em da ojačam kosu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pravo da te pitam a sta ima i da se gojish? Svejedno ces se ugojiti godinama pocevsi od 35.

Bitno je da si ti zdrav a uvek je bolje manje kila nego vise (sem etiopljanima, jel).

zamsili da ne mozes da smrshas i da te ni jedna necje jer si svinja :):):)

Vitak, seksi to je danas in :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam recimo prosle godine bio kost i koza,na regrutaciji sam bio tapacirani kostur.Ondak sam krenuo da radim sklekove,dzudo i aikido zajebancije.Od skora vozim bicikl po 50 km dnevno u kombinaciji sa vezbama.

Popravio sam se dosta,izdefinisao sam svaki misic na telu a da teretanu u zivotu nisam video.Imam oko 70 kg,mozda i koji vise i na moju visinu 182 cm je taman.

Plus sto me cesto zadesi neko fizikalisanje,najvise volim da utovarujem sljunak lopatom jer se tako svi misici na telu upregnu.Ili da maljem od 10 kg razbijam beton,odlicna vezba za ruke i kicmu.

Sto vise radis organizam ti trazi hranu,i sto je najbolje ne talozi ti se u stomak i dupe vec u misice.

 

e imam neki sljunak sljunak ispred gajbe,pa mozemo da se dogovorimo da malo izlozis misice eksploataciji... ;)

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pravo da te pitam a sta ima i da se gojish? Svejedno ces se ugojiti godinama pocevsi od 35.

Bitno je da si ti zdrav a uvek je bolje manje kila nego vise (sem etiopljanima, jel).

zamsili da ne mozes da smrshas i da te ni jedna necje jer si svinja :):):)

Vitak, seksi to je danas in :):)

 

i Luna Lu bi se slozila sa tobom... :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci divni ste sto stavljate na raspolaganje vase misice.. :wub:

Treba da otvorimo neku temu koja ce se baviti poslovima oko kojih treba pomoc.. Tipa "razjebati plakar, izneti i baciti u djubre za rucak i pivo" :)

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci divni ste sto stavljate na raspolaganje vase misice.. :wub:

Treba da otvorimo neku temu koja ce se baviti poslovima oko kojih treba pomoc.. Tipa "razjebati plakar, izneti i baciti u djubre za rucak i pivo" :)

 

:)

 

moze...odma ce nam se prikljuce oni sto bleje kod vukovog spomenika na forum...

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plakar,uzmes malj i skrsis ga :)

Mi sad renoviramo dvoriste koje je usput ogromno,oko 700 kvadrata :)

Posto ima vise nivoa,sav beton je prvo morao da se polupa pa onda asovom i budakom da se skida zemlja kako bi se sve izjednacilo.To su Tantalove muke.Ali i najbolje vezbe ako cemo iskreno.Kakve teretane picke materine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plakar,uzmes malj i skrsis ga :)

Mi sad renoviramo dvoriste koje je usput ogromno,oko 700 kvadrata :)

Posto ima vise nivoa,sav beton je prvo morao da se polupa pa onda asovom i budakom da se skida zemlja kako bi se sve izjednacilo.To su Tantalove muke.Ali i najbolje vezbe ako cemo iskreno.Kakve teretane picke materine

 

uuuu muke,muke...

 

ja sam predprosle godine sa caletom malterisao drugo kupatilo(drugo kupatilo?-ima se,komsija)

 

preko 100 kofa maltera,za jedan dan sam izneo na sprat...necro-spell-Blashyrkh-sodom napor brate

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cale mog ortaka zida ogromnu kucu,kad kazem ogromnu ne mislim 2-3 sprata vec 30 prostorija,vilu eto da kazem tako.Krov je dugacak samo 50 metara :)

Mi smo sve to radili,vukli blokove,cement na ledja jer je teren katastrofalan da traktor nije mogao da izvuce do gore.Znaci za 1 dan,sa kamiona istovarimo 1000 monti u podnozju vile,onda na merdevine koje se izvlace nas trojica stanemo i u u lanac jedan po jedan dizemo na zid od nekih 7-8 metara na plocu.Sa te ploce opet merdevine na gornji nivo.Posto je kuca toliko komplikovano projektovana da sam se par puta pogubio kuda treba da idem :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt....kao da prepricavas istoriju..."kako su robovi gradili piramide faraonima" !! :)

 

 

No....kako sam ja smrsao jedno 5-6 kg za 2 meseca....ziveo sam u Bajicu (studentski dom u NS-u)koji je udaljen 100 metara od faxa i 10 metara od menze....u aprilu me upravnik najuri iz njega (svercovao se :) ) i odem kod drugova u stan koji je jedno 700-800m od doticnih ustanova !! Znaci....svaki dan setnje 3-4 puta tamo-vamo (malo do faxa, u menzu na rucak i veceru i uvece na pivo)...i salce se istopilo !! Znaci...samo malo treba protegnuti dupe iz fotelje...a ne kukati !!

 

No, sto rece Josif Visarionovič....biciklo + kucne vezbe su zakon...dok nisam otisao u NS, u Sapcu vozio 20-ak km dnevno...nema nista lepse i zdravije !! No, to bi verovatno i dan danas praktikovao da mi nisu marnuli moj mclaren .... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...