Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

bih pretprosle godine na nekoj zurci kod ortaka i na njoj upoznam decka od neke drugarice,koji je iz Engleske i zivi u Boru...

 

ogladnim ja malo i zaronim kod ortaka u frizider...nadjem neke sveze cvarke,uzmem leba,jogurta i udri...u tom prilazi taj decko i pita me,sta je to(na engleskom)...ja mu objasnim da su to cvarci,dakle susena mast,100% mast,bla,bla...ponudim njega,on uze i u trenutku je pokvasio gace!lik se razdusevio kad je probao...zajedno smo ortaku pojeli celu posudu svezih cvaraka...

 

lik se posle izvali na krevet koliko se prejeo i rece mi nesto u fazonu:"e kad bi moji roditelji saznali kakvo sam zlo pojeo,odrekli bi me se"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 puta dnevno? u proseku? O.o

 

jesi siguran da si pravu stvar hteo da napises? XD

 

Nekad vise nekad manje,al to je to otprilike :opusteno:

Sta ima cudno

 

...Shto ne znachi da ga ne valja uprazhnjavati, ili da je, ne daj bozhe, beskoristan. xDD

 

Pa normalno,al ovde smo spominjali mrsavljenje od seksa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja u fazonu ..legnem i rashirim noge,pa se cudim sto se ne zatezem.

Pokrecem se i ja... :mhihi:

 

..ali izgleda,ne dovoljno... :razz:

 

A,sto se tice Joge-ako mi dash novaCaaa,pohadjacu bez ikakvih problema!

 

Ono sto hocu da kazem jeste da je to jedan veoma SKUP hobi :da:

 

1700 mesecno za dva termina nedeljno, zar je to toliko skup hobi?!

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

oce leba bez motike.evo ja u basti iskopao 200 rupa dubine 40 cm za rasadnik.boga pitaj koliko kubika zemlje sam izneo.

 

Po meni najbolje dzogiranje je uzbrdo.

Pricao je meni cale kakve su oni treninge imali.Skupe se svi,odrade blago zagrevanje i onda trce ekstremnom uzbrdicom do vrha brda.Kroz sumu,mada se to vise svodilo na planinarenje jer je jako strmo a morali su da idu van staza.Imali su kondicije do besvesti,jebiga danas su ljudi mnogo vise zaokupljeni drugim stvarima da bi dnevno mogli da odvoje 2-3 sata samo za vezbe.Jbg,druga vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro sto dajes ovakve izjave, ja bih se osecala odgovornom kad bi neko nesto sjebao baveci se jogom kod kuce.

 

Ne znam kako neko moze da se sjebe vezbajuci jogu, ako radi po pravilima koja su dostupna preko neta?

Valjda covek oseca granice svoje izdrzljivosti i radi po tome? I postepeno ih gura napred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,samo fizicki napori.Kakve joge,meditiranja.Kad osetite krajnju iznurenost organizma shvaticete o cemu vam pricam.

Vi devojke,radite trbusnjake i zenske sklekove,to barem nije tesko.Muskarci,budak u ruke,malj pa vitlajte par dana.Verujte ne postoje bolje vezbe od toga.Ako se iskombinujete sa kucnim varijantama i biciklom gde ces bolje.

 

Ipak najteze je probuditi svest ljudi da zapocnu sa necim,vecina ovde na forumu 'moram da pocnem,raste mi salo'

Dok pocnes naraste 3 puta toliko,izgubis volju za zivotom a ne da radis nesto :)

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

zna se kako se skida salo... prvo postaneš roditelj i onda si zaposlen 24h dnevno. To vam je jedina sigurna dijeta. A i spasiće srpstvo :)

 

 

 

Dzaba to nama kada nemamo sex 4 puta dnevno.

 

 

:):)

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzaba to nama kada nemamo sex 4 puta dnevno.

 

Word :D

 

Ima ovu temu da pokazem decku sa sve onim "vidish kako ljudi oce i mogu i nadju vremena, a ti drkash dotu ceo dans, sunce ti tvoje!!!"

:):):)

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...