Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

Realno, blago muskim jedinkama koji imaju taj neki nenormalni metabolizam, mogu da jedu kao svinje, sto puta dnevno , sta god pozele i nista. Apsolutno jebeno nista. Isti budu, ako se ugoje koje kilo, kod njih se to naravno ne vidi, cak je i pozeljno kao.

Tako da, umrite vi koji imate takav metabolizam i blago vama :P:)

 

Taj sam. :)

 

Baš pričam danas kako ne mogu da se ugojim ni po koju cenu. I baš pričam kako su mi cool oni domaćinski stomačići, ali nažalost, ja nikada neću imati tako nešto izgleda. :( Niko u porodici nije debeo... svi normalni, a ja najmršaviji. :(

Džaba i pivo (koje tenutno cirkam)... neće stomak da raste. :(

Imam ortaka koji može da tako namesti domaćinski stomak da može da drži rakijsku čašicu na njemu dok gleda utakmicu. :)

 

Bedak... oću i ja to... kad umrem, zamoliću Boga da mi takvo stomače podari. :)

Edited by d4rk3lf

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, kolega sirofil :)

Probaj i sa losososom, odlican je. Mada je i meni bolji taj sa orasima.

 

Ipak, nista kao gorgonzola, i old amsterdam.

право да ти кажем, ја тучем плаве сиреве. они су идејно веома блиски горгонзоли али по мом мишљењу, за нијансу буђавији и мекши.

 

ја се ложим на те јаке укусе који шамарају.

 

у Бергаму сам проб'о нешто што ми нису рекли шта је. одемо ми у ''кавану'', јели људи шта су јели. кренем ја са талијаном да причам о сиревима, те не знам како је то много добро, те како код ''мене у крају'' има зајебан овчији качкаваљ (лол, сељак чоек) и он каже - јеби га, оћеш нешто да се засладиш мало. ја рек'о, стрејт сам колико ситуација дозвољава па те молим - немој ни ти бити геј, овде смо пословно.

наручи он велики тањир који је у рангу мини округлог стола. тај сточић се врти 360 степени. тањир износи нека црнкиња, фул банту чамугарка, у дупенце да је јебеш ако има 18 лета - слатка к'о сто марке у време инфлације. на тањиру различити сиреви. да се засладимо ;). ситуација се залива неким розе спарклинг вајном. они тамо се ложе на те педерастије, ал да је фенси/шменси - јесте. да је корисно када треба осетити укус - није. зајебем ја тај шампањац.

и сада имаш, горгонзолу, пармезан, моцарелу, гауду а све остало мање/више не знаш шта је. масан и кремаст са неким травкама, па димљени да се усереш какав је укус, па трећи... ах... тај неки трећи је био мекан као истопљени качкаваљ, смрдео је као јавна циганчица ал' је имао оргазмичан укус. данас дан не знам како су успели да избаце тај вајб војничке спаваоне из тако меканог сира, можда је стварно нека топљена варијанта.

бтв, уз то су служили неку мармеладу (?), мене је укус тога подсећао на заслађено грожђе егзотичног укуса, млади црни лук и шљиве да му јебеш мајку (!) то сам говно пробао и бацио се на сирац, да ми не квари ужитак.

 

срце ми се отворило, разуми ме.

 

Ovo je čist afrodizijak :D

фотка сира у високој резолуцији? ;)

Edited by Генерални

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ljudi preporuchite mi najbrzi nachin da se ugojim 50 kila?

 

Smuvaj se sa balerinom i kupi joj ciglu da stavi u torbu a onda je uprti na ledja, imaces taman 50kg vishe.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

срце ми се отворило, разуми ме.

uh.. jednom sam odseo u hotelu u kome je za dorucak svakog dana bilo izmedju 10-15 vrsta sireva. cenim da sam dnevno jeo oko 200-300 grama sira za dorucak, dok mi nije bilo muka. svinja, svaki sam morao da probam po vise puta. ;-)

 

cuo sam da u se u bg-u otvorila neka fensi prodavnica gde prodaju vino i te napucane sireve (osecam da deru bezobrazno).

jel neko vid'o?

 

 

---

 

p.s. a topic je "gojaznost, ishrana, zdravlje". :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak, nista kao gorgonzola, i old amsterdam.

E Old Amsterdam nikako da probam posto je skup a obicno mi se egzibicije ne dopadnu pa ovaj, sta mi mozes reci o njegovom ukusu? :D slatkast, gorkast, slan, kiseo, na sta smrdi, jel ima primesu dimljenog...? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ljudi preporuchite mi najbrzi nachin da se ugojim 50 kila?
Lepo ti kaze Varg. Samo cepaj testenine, braon pirinac, crni hleb, belo meso, curetinu i tunjevinu 5x dnevno i ima da se ugojis 100%. Ako mesecno nabacis 1-2 kg misicne mase mesecno budi srecan. A ako nameravas da se malo ozbiljnije bildujes onda ti preporucujem da uzimas preparat WHEY (surutka u prahu - cist protein) koji bilderi mnogo koriste.

 

I naravno pij ruski KVAS u sto vecim kolicinama. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...