Jump to content

Kakvi Vas Muskarci Privlace


Wise Owl

glasanje   

67 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm..... Zanimljivo! Morala sam da glasam za ne biram, zato sto mi nijedan od gore navedenih ne odgovara i otvorim da vidim kako je za sad proteklo glasanje i stoji da je za nebiram 0 njih glasalo?!

:(

 

Poprilicno cudan izbor si nam dala. Crnac, kinez, arapin???

Jedini normalan odgovor je Srbin, a iskreno mene bas zabole sta je neko po nacionalnosti...

Mogla si ili po rasama ili po nekim obelezjima (ponasanje, izgled)

 

 

Ma sta ja serem, na neozbiljnoj temi se treba zajebavati. Tek sam ustala pa sam nesto smrknuta :lol:

 

Ma daj sta das samo da je neki koliko toliko normalan i da moze da popije vise od mene (to potonje mi je mnogo bitno :mhihi: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje za gospodjicu koja je postavila ovo glasanje :

 

zasto ovde imamo crnce i arape, a nemamo cigane?

 

ako se neko odluci za to moze da glasa samo pod "Pripadnik nekog drugog naroda". pa valjda su nam cigani blizi od crnaca ili arapa. iako imaju iste osobine i jako slicni "mirisu", ipak si se odlucila za fency varijante cigana.

 

iskreno mislim da si trebala drugacije da postavis izbor muskaraca. recimo, mlad, lep, bogat....

ovo sa mesanjem naroda mi se uopste ne svidja. i kako mozes da u isti kos stavljas jednog nordijca i crnca.

pa vi zene stvarno ne znate sta ocete. vas pale muskarci u zavisnosti kojem narodu pripada, a ne neke mnogo lepse nase osobine.

 

tako da, bolje bi ti islo kuhanje. mani glasanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hhahhaha cvlt tema :)

 

Nordijci naravno, visoki, plavi, bele koze, jos ako imaju manje od 21 godine ihhh bre uzivanje :):):):):)

 

 

A sad jako ozbiljno...

 

U stvari nije vazno.

Ako te cini srecnom, ne daj mu da ode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj sta das samo da je neki koliko toliko normalan i da moze da popije vise od mene (to potonje mi je mnogo bitno :mhihi: )

 

Udaj se za mene!

 

 

@K1... - Cigani ROX!!! Znaju cak i da pevaju... i sviraju... pa ako svirate neki instrument, mozete da napravite neki Folk Metal bend... mozda CAK i Turbo Folk bend...

Edited by Лиждра

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi smo imali temu za drkanje, neka njima za trljanje na neko vreme. inace ne privlace me muskarci, nasuprot uvrezenom misljenju.

 

sa trece strane, nacionalni kriterijum je cak ispod kriterijuma boje kose i horoskopa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, kako dobra tema. Glasala sam za princa na belom konju, zato sto mi nije bitna nacionalnost, zaista...

Stavise - iz sto mesanije porodice je, to je bolje! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pffff kakav glup izbor... glasala sam za srbe jer ipak najvise volim svoj narod, ali u principu to nije najpresudnije! bitno je da je duhovit, nasmejan, opusten, pazljiv, da voli zivot i ima neki cilj koji zeli da postigne u istom, pozeljno je da bude muzicar ili neki umetnik... uglavnom, ono sto nikako ne dolazi u obzir jeste da je frigidan, hladan, nesiguran ili preterano iskompleksiran, opterecen sobom i zadubljen u knjige. od takvih bezim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz trenutnih rezultata zaključujem neopozivo - forum je pun lezbejki i rasistkinja. Što se tiče onih koje su odabrale princa na belom konju, ja sam princ, ali - na crnom konju, tako da će da izvise. :bigblue:

 

@Dragonheart: Mislim da je barem pola onih koje su glasale za Srbe imalo u vidu Crnogorce.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt. ubise se muskarci od pisanja na ovoj temi :) :) :)

Hocu da cuje ZENSKI rod sta misli, jer je njima i namenjena.

@ Tom Sawyer

kako bre nisu bitni dimenzije i novcanik...

pa sta onda rade na listi crnci i arapi, npr. oni iz Ujedinjenih Emirata? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pffff kakav glup izbor... glasala sam za srbe jer ipak najvise volim svoj narod, ali u principu to nije najpresudnije! bitno je da je duhovit, nasmejan, opusten, pazljiv, da voli zivot i ima neki cilj koji zeli da postigne u istom, pozeljno je da bude muzicar ili neki umetnik... uglavnom, ono sto nikako ne dolazi u obzir jeste da je frigidan, hladan, nesiguran ili preterano iskompleksiran, opterecen sobom i zadubljen u knjige. od takvih bezim!

 

Sestro, zar od tebe niko nikad nije pobegao? :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...