Jump to content

Fallout 3


Axeanosilas

Recommended Posts

Sine al su napljuvali ... Kao da je najgora igrica na svetu, a totalno je igriva i catchy.

 

Edit:

 

Mada ... Sada kada malo bolje procitam vecinu review-a, moram i da se slozim u neku ruku sa njima. U pocetku igrica se dobro zahuktava, a onda izlazis u nedodjiju, jedva naidjes na NPC i prilicno su dosadni, nema interakcije neke. Ocekivah ako sretnem nekoga, da ga posaljem u svoje naselje, ponudim utociste, al' jok. Takodje grafiku sam pokusao da doteram koliko sam mogao, ali i dalje mi je sve nekako bledunjavo previse, smara me i ta neka "magla" koja je opste prisutna. I drvece i okolish su totalno random nabacani, vrv izgenerisani kodom, a ne ciljano pravljeno. Igracu jos naravno, necu da prestanem dok je ne zavrsim (ako je to moguce), al' cini mi se da je vecina review-a spot on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jedva da sam naisao na 3 NPC, a nabio sam preko 9 sati igranja, onaj box dijalog je toliko retardiran, i sve to zbog prokletih konzolasa, i iskreno pocelo je malo da me smara, idi pobi raidere, idi pobi raidere, idi pobi raidere.

Mislim da cu se baciti na main story uskoro, klasican shooter.

I ako su popljuvali, igriva je, ali nije to to...

 

Ajoj metacritic user's ocena => http://www.metacriti...me/pc/fallout-4

 

Moja realna ocena 6.5/10

Edited by MiroslavXO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obratite paznju na modove , za sada krajnje bazicne, ali recimo ovi Reshade/SweetFX preseti cine da igra izgleda mnogo bolje, po meni, a i teksture ce uskoro da krenu da menjaju. Takodje, manje vise svi tweak-ovi iz trojke rade i u cetvorci, sto je jako dobro s obzirom da su performanse igre prilicno tragicno lose, s obzirom na to kako izgleda.

 

http://segmentnext.c...i-and-graphics/

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas to ... U odnosu na prethodne je veliko poboljsanje. U odnosu na ostale igre ovog zanra, ovo je smesno. Takodje, nema ni RPG elemenata vise, nista maltene za sta mozes da se uhvatis ... Na zalost, ovo je za mene fail igrica nakon 20ak sati igranja, odigracu je da zavrsim pricu i pokusam da vidim ceo taj kraj, ali to je to. Vrv necu igrati dok ne izadju neki silni modovi i DLC-ovi koji opeglaju igricu kako valja, posto je ovo smesno sto su izbacili.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je dovoljno da je bolje napucavanje od bilo kog bioshocka.

rpg mehanika jeste bačena u zapećak, ali već odavno samo možemo da sanjamo o pravom SPECIALu iz prvih fallouta...

 

ipak, sadržaj u igri je dovoljno kvalitetan da bar meni baca u senku skoro sve falinke.

pohvalio bih recimo činjenicu da lokacije konačno nisu generičke i štancovane već svaka ima neki unique touch.

 

@shinigami: ako mogu da te zamolim da igre ne nazivaš igricama. angry birds je igrica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba to tako gledati.. znas sta da ocekujes od Fallouta i Beth-a.. ne treba to porediti realno sa Witcherom, samo ces se smoriti. Meni se igra za sada par sati sto sam stigao da pikam svidja, ali vec vidim glupe Beth "JAO NAS HEROJ IAKO TE POZNAJEMO 2 MINUTA STAVICEMO SVOJ ZIVOT U TVOJE RUKE" momente od samog pocetka price. No, dobro, atmosfera i napucavanje su za sada neuporedivo bolji nego u trojci + je onaj SimCity u Fallout-u skroz zabavna forica.. videcemo jos kako ce se razvijati dalje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odigrao sam 2-3 sata, i ovo za sada je ocaj. Jedna jedina stvar je interesantna, a to je ta mogucnost simsa, sve ostalo je krs. Kombat je isti kao u 3, ja zaista ne kapiram gde vi tu vidite razliku. Jedina razlika je sto u VATS-u svet ne bude pauziran vec usporen i sto mozes odrediti koliko metaka ces opaliti. Bukvalno sve ostalo je isti kurac. Grafika je poprilicno losa za danasnje strandarde, interakcija ocajna (jebalo ih konzolaske gluposti), gluma karaktera ocajna, prica vec sada vidim da ima potencijal da bude ocajna, igranje iz treceg lica je ponovo ocajno, pip boy opcije katastrofa, bilo je bolje i preglednije u trojci ...onaj intro meni kada sam video...pa jebote zivot da li su oni normalni?

Sve u svemu, ocajno za sada, ali dacu joj sansu mozda mi se popravi misljenje zbog radnje koja ce vremenom postati bolja...ali kako god, ovo je zaista ogromna greska Bethesde.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo, combat je meni GORI nego u trojci. Imas neki half-assed cover sistem koji zapravo jedino pomaze NPC-ovima, a ti ga jedino provalis ako slucajno zablejis blizu necega sto igra smatra cover i skapiras da ti lik spusti oruzje, a ako aim-ujes onda kao 'izadje iz cover-a' ali je sistem katastrofa. Dakle, ljudi moji, ja sam potpuno zaboravio koliko su Beth igre golo govno bez modova.. poslednja Beth igra koju sam posteno odigrao bez da sam cekao makar godinu dana na modove je bila Oblivion, sad sam se setio. Pokusao sam F3, pokusao sam Skyrim, i potpuno sam u medjuvremenu zaboravio koliko sam se bio smorio. Em je tu brdo toga potrebno da se promeni sto ce modovi srediti em je igra pritom OCAJNO optimizovana (pogotovo za AMD, ovo postaje bezobrazluk koliko Nvidia potplacuje bezocno firme da uniste performanse na ATI karticama), realno valja jednostavno bataliti skroz za sada i sacekati jedno godinu-dve da izadju DLC-ovi, upecuje se, izadju mod tools i ljudi srede napucavanje itd. Za sada ima obecavajucih momenata, ali ako ovo kako sada izgleda F4 bude GOTY, zaista su ljudi idioti.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siguran sam da si sposoban da povezes ta dva posta i malo sire od vadjenja stvari iz konteksta tako. Realno, govno je combat, u pocetku (kada sam napisao prvi komentar) mi je delovao dobro dok ne krenes da peglas neke higher level protivnike i ne skapiras da i dalje ima random miss-ove i kad vidno pogodis lika, sto brutalno iritira i dok ne izvalis ovaj cover sistem koji zapravo najvise upropascuje igru, i cini combat jos gorim nego u proslom Falloutu. Doduse, zajebao sam se, pod trojkom sam mislio NW, posto u trojci cak nisi imao ni iron sights, ali sta god.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...