Jump to content

АДСЛ или кабл?


MissionVao

Recommended Posts

Znam, ali na IPTV-u nema SportKluba i postaje preskup, jer je izbor kanala za te pare koje će da traže ipak loš. Milion dečijih kanala, radio stanica, nekih njihovih kanala sa muzikom, Mađari, Kinezi, loši filmski kanali...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта год радили, не послујте са SBB-ом.

 

Да ли ми верујете да њихови сервисери НИЈЕДНОМ нису успели да реше проблем због ког су дошли?

 

Највећи хит ми је био пре неки дан, кад су дошли да очитају вредност сигнала - Интернет сасвим солидно радио пре него што су дошли и очитали фину вредност, али после нису умели да повежу модем и рутер. Оставише ме са ишчупаним модемом у руци и упуством да одем у Краља Петра да тражим нов, јер је овај наводно црк'о. Јес', мало сутра. 'Ајде што не умеју да реше проблем... али што умеју да га направе, свака им част. :haha:

 

Мада, не кривим те људе - SBB има језиву политику као послодавац да како ко догура до неког пристојног знања (читај: плате), буде замењен... И наравно да је онда нереално очекивати иоле добар квалитет услуге.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga, u selima oko Krupnja sam video gomilu tih tanjira, pa bi tek u ravnici trebalo da radi odlično.

 

E sad, zanima me i da li se to bode kao klasična antena ili ima SCART kao IPTV, pošto bih možda uzeo i za Sremčicu, a tamo imam računar, ne i TV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je rekao da je to sigurna stvar. E sad, možda je sad poskupeo IPTV da ne bi dodatno naplaćivali Arenu. Psihologija, lakše je dati pare za ono što je poskupelo nego za ono što mora da se doplati.

 

Nadam se da je tako jer sam pod ugovorom još 15 meseci. Vidim da su dodali neke glupe kanale i ukinuli ESPN

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

узех Телекомов бокс коначно

 

6Mbit нет, IPTV, 300 импулса за фиксни, 500 минута /порука и гига Нета за 3200 динара, мислим да је и претплата за фиксни урачуната у све то

 

2408517732.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...