Jump to content

Softver - preporuke


imaginos

Recommended Posts

Bolji, jašta... zato odavno pređoh na njega... mada mi je nekako (subjektivan osećaj) i on gadan i odiše kvalitetom k'o kineske patike, pa k'o velim da menjamo, ako vredi. :smile:

 

Evo dopune, odmah - prilikom prvog korišćenja, neverovatno je primetno koliko je FS brži od XN-a... Minus za XN, ali daću mu još malo šansu, možda otkrijem i koji plus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

x3 player - navodno dobar za razne video i audio formate, je l ima neko iskustva s njim?

 

ignorišite pitanje, saznala sam sve što me je zanimalo. :haha:

Edited by feyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji, jašta... zato odavno pređoh na njega... mada mi je nekako (subjektivan osećaj) i on gadan i odiše kvalitetom k'o kineske patike, pa k'o velim da menjamo, ako vredi. :smile:

 

Evo dopune, odmah - prilikom prvog korišćenja, neverovatno je primetno koliko je FS brži od XN-a... Minus za XN, ali daću mu još malo šansu, možda otkrijem i koji plus...

 

Fast Stone je toliko brz, da ja mogu da gledam animaciju kad renderujem u sličice.

Program ruls!

 

x3 player - navodno dobar za razne video i audio formate, je l ima neko iskustva s njim?

 

Ja koristim trojstvo: media player classic, vlc i gom player.

 

VLC i Gom, nema šta ne puštaju, čak i oštećene i nezavršene fajlove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a propos tog x3 playera:

skinula sam jedan film danas, mislim da je neko ostavio link na torrent na temi o filmovima (u pitanju je the clash of titans). uglavnom, skinuo se film, i ja, da bacim pogled šta je to: otvara se video od 1,5 minuta, u kom je heraklo ubiva meduzu, u toku kog vidiš tekst da je potrebno da skineš izvesni x3 player da vidiš film. i ja u tom trenutku postavih pitanje ovde.

3 sekunde kasnije, odlučim da niste vi moje sekretarice da mi odgovarate na pitanja, i pogledam sama šta je fora, i naravno da je štos u tome da:

- treba da platiš 1,95$ da bi "purchase x3 player"

- ako se neko zajebe i to uradi, onda se sa x3 playerom instalira jedan čopor raznih tojanaca i slično (ovo sam naučila na greškama drugih, nisam platila 1,95$)

 

eto, ako nabasate na nešto slično, učite se na greškama drugih.

Edited by feyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja od kad sam našao kmp ne menjam, sve mi pušta bez problema...

 

Taj rad, koristim ga i za gledanje TVa preko TV kartice, definitivno (meni) najkompletniji media player.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi jel zna neko gde mogu da nabavim licencu za acd see 2009, vise me nerviraju trajali... :udri:

 

ja imam ovaj sajt, odlican za licence / keyove, al tu nema za 2009 licenca...:icon_ne:

 

pa ajd ako neko ima neki sajt ili licencu nek stavi link il posalje na pp

 

hvala

:pivopije:

Imam ja acd see pro 2009, mogu da ti instalaciju sprzim na disk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Windows XP Mode (+Windows Virtual PC) mi je za sad genijalna stvar, ne moram da dual bootujem da bih imala funkcionalan adsl modem (mrzi me da idem do Beotela) + neke 32bitne aplikacije :mhihi: Eto preporuke, posto je trenutna verzija mnogo gotivnija od prethodne (ubacen i USB i ctrl+alt+del tab).

Da ne pominjem sada nepostojeci problem s port forwardingom.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

nedavno mi je jedan web dizajner spmenuo postojanje softvera pomoću kog se mogu crtati layout strane za web dizajn. naravno, ne sećam se kako se softver zove. ako neko zna za to, ili nešto slično, plz be so kind as to let me know.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...