Jump to content

Softver - preporuke


imaginos

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

imgburn

Oсим за аудио дискове,непревазиђен програм за све остало,ради и overburn екстра.

 

Potreban mi je neki mass mp3 converter, treba da konvertujem 20gb mp3ja 320kbps u mp3 192kbps ... Preporuke?

Не добијаш ништа са тим. Ако би конвертовао из Flac,wav и слично,онда може,а ово је из компресованог формата у компресовани... просто само квариш почетни mp3.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konvertujem za prebacivanje na mp3 plejer, bitne razlike izmedju 320 i 192 na mp3 plejeru nema, a moze da stane duplo vise. Druga je prica kada se to pusta na hi-fi sistemima. Ja kad slusam kuci originalna flac izdanja narezem preko EAC-a na cd i onda pustim preko cd-playera. Trenutno sam u procesu nabavke discmana za slusanje muzike sa audio cd-ova po gradu, ali bi trebalo uskoro da putujem na 7 dana tako da mi je potebna veca kolicina muzike na jednom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ti mp3 ima full bandith izlaz (a vecina danas ima) onda ti je sve do slusalica.ne mozes ni specifikacijama puno da vjerujes,najlakse ces provjeriti tako sto ces na kompu i na mp3ci prikopcanoj na iste zvucnike kao i komp pustiti istu pjesmu na odokativno istom pojacanju (generalno malo tise,ono kako slusas najvise vremena mjuzu i malo jace) takodje gledaj da pustis neki kvalitetan fajl i nesto sa nekom boljom produkcijom a da nije ultrakompresovano (prva preporuka koja mi pala na um je neki od zadnjih townsendovih albuma).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mp3 plejer mi nema bas kvalitetan DAC, tako da mi nije ni bitno da li je u originalu stvarno bio u pitanju 320kbps ili ne. Bitno mi je samo da smanjim velicinu da bih mogao da snimim vecu kolicinu na njega. Los zvuk cu izdrzati tih par dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

20GB muzike cu da konvertujem, isto mi je sranje da li ce mi muzika biti u 320kbps ili 192kbps kad cu je slusati samo na mp3ju... Lako cu posle menjati sta je na njemu.

Vec sam odradio posao sa All To MP3 Converter

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Rizikujuci da zvucim kao curica, trazim sledece:

 

Neku jebenu ekstenziju ili fix za Chrome koja bi mi (za stalno, ovaj put) vrnula stari Fejsbuk cet. Dojadilo mi vise da se jebavam na svaka dva dana s tim. Napominjem da mi se hvaljeni Greasemonkey prilicno baguje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...