Jump to content

Fatality


Tower...

Recommended Posts

Necu ponovo da pocinjem raspravu,samo da kazem u ime НАВРОГ-a da svi vi koji se pravite pametni i diskutujete o nasoj ideoloskoj pozadini bez potrebe[da li smo nacional-socijalisticki bend sa paganskim uverenjima ili sta vec]treba da se okanete toga,jer realno,niko sem nas u bendu ne razume poruku i ideologiju koju propagiramo.A ne pada nam na pamet da to nekome objasnjavamo.S' toga ne mozete ni da nas napadate,ni da nas branite.

 

Uzdravlje.

 

 

Brate ja veoma postujem vasu muzilu ja sam barem tako shvatio da vi niste nacisti/fasisti (ne mogu sad da se setim sta je sta mrzi me pa sam stavio oba znam razliku)koliko sam procitao na vasoj temi.A Satan je u pravu zasto pravite muziku ako vi samo razumete poruku :confused:

 

da ne bude spam

 

A za Fatality kad ce svirka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Humanitarna svirka trece beogradske gimnazije.

 

Sviraju:

 

Fakefreedom (HC/Thrash)

Dark Preachers (Melodic death i COB Tribute)

Suzie Wong (Rock)

Kontrola Mozga (Rock)

Lycanthropy (Melodic death)

Fatality (Thrash)

 

11. april

Pocetak u 21h

Ulaz 150 din.

 

Vid mo se !

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušala sam demo. Nimalo originalno, ali zvuči zanimljivo i korektno. "Verno" osamdesetima. To je valjda i bio cilj. Na momente se čak i prepoznaju konkretni stilovi bendova u rifovima.

Fatality dobro zvuči kao cover bend (poslednji put kada sam vas slušala na svirci, davno) ali ako ćete malo više od standardne svirke i zajebancije gimnazijskog benda, nedostaje inventivniji zvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušala sam demo. Nimalo originalno, ali zvuči zanimljivo i korektno. "Verno" osamdesetima. To je valjda i bio cilj. Na momente se čak i prepoznaju konkretni stilovi bendova u rifovima.

Fatality dobro zvuči kao cover bend (poslednji put kada sam vas slušala na svirci, davno) ali ako ćete malo više od standardne svirke i zajebancije gimnazijskog benda, nedostaje inventivniji zvuk.

 

Pa, pazi... Ok, slažem se, ali kad pogledaš da je većina tih rifova smišljena u sedmom razredu, a da su aranžmani urađeni pre dve godine, možda to i nije tako strašno. :)

Nove pesme, kojih ima dosta, samo treba da se snime, će možda biti malo originalnije, ali i dalje neće nešto odstupati. Mada, svašta sam slušao dok sam ih pravio, ima MALO blek, hard rock i džez uticaja, videćemo. :/

 

Да ли ће 11.4. Тауер делити аутограме, потписивати се на брусеве, рамена, стомаке, груди.......?! :)

 

Ne, sumnjam da ću to činiti tada, ali možda 18... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahaaahahahaaa....

okej znachi sodom ochekujemo haha

 

Pa, neće biti još, ali u neko skorije vreme... :)

 

ако 11ог не добијем аутограм натераћеш гнев мЈетала на себе, емосу мали!!!:):):)

 

Dobićeš autogram, chill... XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...