Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Mene bocne strane podsecaju na CLS 500

 

Inace pre jedno 3 nedelju u Vrscu je bila izlozba Mercedesa,bile su moguce probne voznje.Neki likovi su uzeli ovo

 

cl-63-amg.jpg

 

Vozili ga 280 i zamalo izazvali lancani sudar.Spasao ih je sigurnosni sistem koji kontrolise rastojanje izmedju automobila i usporio

Edited by Steven Seagal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova serija 7

 

 

Nista spektakularno,8 brzina menjac,motor V8 3.0

Otisli i oni u kurac.Nova serija 5 je mozda cak i najjadnija od svih mogucih serija.Dizajn im je prso

 

Meni je do jaja njihov dizajn. Mislim da su malo preterali sa 7. previshe je sportski dizajn za takvu limuzinu. Ako neko ima shit dizajn u premium klasi onda je to mercedes. Ne svidja mi se ni x3 i x1. Doduse meni ni jedan takav "terenac" nije lep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ovde put prema Rumuniji,ravan je ko staklo,mozes 300 laganica da raspizdis sa autom,normalno da je neki besan kao ovaj amg.

 

Da, da, da, ali kad ne bi bilo saobracaja.. Znash ti covece kako ti se suzava vidik preko 180km/h. Na autoputu ti nije sigurna voznja od 200km/h a ne na nekoj magistrali.. Nerealno. Ne verujem.

 

 

P.S. U petak kad sam se vracao sa Idijota, lik je sa Meckom kidnuo muriji, tj nije se zaustavio na podizanje crvene lampe.. Profurao je nekih 160-180km/h pored njih. Isti nisu ni pokusali da ga jure. Hahaaha. Nesto su mi izgledali zbunjeno.. Sreca, pa sam se i ja izvukao zbog njega, inace bi me upecali na 120km/h.

 

Sta se radi..

 

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heartbreeder, video sam ti Fiata juce ili porekjuce, ne secam se, ali odlicno izgleda, pogotovo mu felnice lepo stoje! :pivopije:

 

tnx... ;)

danas su me cigani gurali da izadjem sa parkinga... :D

jbga kad neam para za zimske gume pa vozim na polu-slikovima :D...

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne pamtim kad su me zadnji put gurali.Secam se,jedno vreme smo imali neku peglicu koju sam utrapio za 500 evra.Preko noci napada sneg do guse a peglaja u garazi.Keva da krene na posao i tras.Zaglavi se u dvoristu.Cale izasao da gura,ma kakvi.A nema sajle tako da Niva nije ni kurcu posluzila da povucemo.Bilo je 5 ujutru.Izasao i ja,lopate u ruke pa kopaj,razbacuj.A to jutro smo isli u Bg,bas tad smo sleteli u kanal.Izasli sa sve letnjim gumama na sporohodno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je dvojka stalno imala probleme sa platinama, stalno je lepila :(

 

To im je mana, i meni se razjebu svake godine.

 

Veceras zamalo da me razbuca neka devojka sa 206-icom,.. Bilo je malo drift-a :) Jbt, koci na metar od mene, kao da je suvo.

 

Eh, te zene za volanom :P :P :P :P

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako su meni izleteli cigani sa ladom rivom.ja kocim al kako je bilo klizavo nista se ne desava.u zadnjem momentu sam pustio kocnicu i smotao pun desni.stao sam na 10 cm od betonske ograde bolnice.

jos meni cigan iz auta nesto dobacuje.ja zgrabim bejzbolku i jurnem prema njemu.kad me je video samo iskolacio oci i legao na gas.kako nisam mogao da ga stignem gadjao sam ga palicom :)

naocigled 50 ljudi u sred bolnicke guzve

 

letos,vozimo se ja i ortak,ulece zena sa detetom u jednosmernu iz kontra smera i pocne kroz prozor da mi se dere OVO JE JEDNOSMERNA IDIOTE.

Tako mi je doslo da izadjem i da joj razbijem glavu,ali me ortak smirivao

Edited by Steven Seagal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako su meni izleteli cigani sa ladom rivom.ja kocim al kako je bilo klizavo nista se ne desava.u zadnjem momentu sam pustio kocnicu i smotao pun desni.stao sam na 10 cm od betonske ograde bolnice.

jos meni cigan iz auta nesto dobacuje.ja zgrabim bejzbolku i jurnem prema njemu.kad me je video samo iskolacio oci i legao na gas.kako nisam mogao da ga stignem gadjao sam ga palicom :)

naocigled 50 ljudi u sred bolnicke guzve

 

letos,vozimo se ja i ortak,ulece zena sa detetom u jednosmernu iz kontra smera i pocne kroz prozor da mi se dere OVO JE JEDNOSMERNA IDIOTE.

Tako mi je doslo da izadjem i da joj razbijem glavu,ali me ortak smirivao

 

 

Svaka cast legendo, zao mi je sto ih nisi stigao :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubedljivo mi je bio najjaci ortak sa faxa,izlete mu pijani likovi sa 128 a on vozio hjundai,ne znam koji.U kolima njih petoro,dve devojke.Jedna razbila glavom soferku a drugoj pukla jagodicna kost.Usrao se decko da nisu poginule.

I sad,ode on u stanicu kao na suocavanje,odveo ga policajac u prostoriju gde je vec bio onaj sto je izazvao udes.I debili stavili ih jedan pored drugog da sede.

Ortak skoci do stola,zgrabi kristalnu pepeljaru i krene da ga siba u glavu.Obe arkade mu je razbio u sred stanice.Posle dobio neku novcanu kaznu bla bla :)

Edited by Steven Seagal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...