Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

2) skupljanje negativnih poena. ko skupi 15 komada njemu se DOZIVOTNO oduzima vozacka dozvola. voznja za 0.00001% alkohola bi se kaznjavala sa 15 poena odmah.

Ja sam vozio pijan nekoliko puta - svadbe, slave, šta već ne. Stvar je jedino u tome da kada god vozim pijan, ne vozim brže od 50 km/h, ili sporije, u zavisnosti od puta. Znam da mi koncentracija nije najbolja, znam da se može svašta desiti, pa samim tim vozim i sporije i opreznije. Alkohol jeste problem, ali su mnogo veći problem likovi koji divljaju po putu, a koji najčešće i nisu pijani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nervira me to sto mi je 50-55 otprilike granica izmedju trece i cetvrte, pa non stop drndam menjac, a to malo smara.

To već zavisi od kola. Meni na primer savršeno odgovara 50, jer je kod mene granica između treće i četvrte na 60-65, a dok dođem do 60 ode dozvola. Naravno, ne pridržavam se ni ograničenja ko pijan plota, uglavnom sam na 55.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To već zavisi od kola. Meni na primer savršeno odgovara 50, jer je kod mene granica između treće i četvrte na 60-65, a dok dođem do 60 ode dozvola. Naravno, ne pridržavam se ni ograničenja ko pijan plota, uglavnom sam na 55.

Benzinac. Dizelas ima vecu snagu pa moze na manjim obrtajima u veci prenos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili da malo zesce da zgazis, al bi onda svi pomislili da si manijak :)

 

@Metal heart (tema)

 

Pa jebiga, kad postavim korvetu il tako nesto (nemam svoj auto, inace bih postavio),svi najlaganije iskuliraju.

 

Steven se trudi najvise, skidam kapu. Uvek ima neke price i uvek postuje nesto zanimljivo. :noasskissin:

 

---------------------------------------

 

Da li ste vi culi za koeningsega koji bi trebalo da skine bugatti sa trona?

 

Ko je cuo nesto vise o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras sam se oladio,vozim ja Nivu nekih 80 km/h a iza mene ortak sa Freelanderom.I on krene da me obilazi u krivini,ja ukocio na 50 spustio a on dohvatio tockovima bankinu i poceo zadnji kraj da mu seta levo desno.Znaci samo je imao srece sto nije sleteo u njive a mozda i nesto gore...

Posle isli Vlajkovac-Vrsac,ja vozio 90-100 on 160 jbt.Doslo mi glavu da mu otkinem

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjache je kad imas neki jak dzip, kao Jochic, pa lepo vozac onako nagari, a guza mu ulegla u sediste, pa mu je sve udobno, pa mu se prispava , pa je taj dzip josh i automatic (Tose R.I.P.) , pa ti onda lepo zaspis, a autic nastavi da se krece svojom brzom brzinom, dok ne naleti na nesto sporije, optiopnal i vece. E onda ti sa sedmog neba ili na isto, ili u pakao (po zasluzi), ili ako si dovoljno srecan, lepo zavrsis u bolnici i nadas se najboljem.

 

 

 

Jedino sto mozes da biras, al je da smanjis bahanalije u toku voznje, ali to je tesko kad si takav smeker da ribice vlaze cim prodjes pored njih sa jedno 200 kroz Strahinjica bana. E to je lep osecaj. Ko Bog. Samo, ima jedan problem, ljudi su vrlo unistivi, a Bog nije.

 

Eto selo mi na volej, a grad mi preko glave :)

 

To je samo za one koji svoju muskost nadoknadjuju besnim kolima.Eto recimo Niva,nije uopste atraktivna niti da je pogledas kad prodje pored tebe,ali stvarno sam vrh ribe vatao u zadnjih mesec dana.Ako je auto jedini adut da uhvatis dobru ribu onda ih neces nista vise navatati od onog koji vozi losiji auto.Ne hvalim se niti bilo sta slicno ali eto sad su mi se njih 3 okacile o vrat da sam morao da promenim karticu na 24 sata malo da se iskuliram od svega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bratre svaka cast, i jedna ti se dala :)

 

Kad mozes da biras, kul je to.

 

Nije nego sam malo sarkastican bio, ne podnosim takav tip riba koji se ume cesto sresti u beogradu.

 

Vidis da joj fali pola mozga, i da bi jedino opamecivanje moglo da bude oplodnja :)

 

I da, snimite OVO

 

:pivopije:

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je ono tipa "naj bolje iz oba sveta" :) :) :):lol:

 

Mada izgleda nekako čudno :

 

1.-Nije punokrvni kamion;

2.-Nije džip;

3.-Nije pick-up.

4.-Jeste TERETNO vozilo, definitivno, ali je sam svoja klasa.

 

I meni deluje onako.. kul :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, snimite OVO

 

:pivopije:

 

 

 

da izvines, napunim gace kad vidim tako auto na autoputu..NEPOTREBNO. prvo zato sto vecinski napaljeni klinci voze, i ne znaju da upravljaju s masinom, a pogotovo kad je kisa, ne mogu da fino iskontrolisu. ili se prave face pa daju gas.. i obicno takve masine vidis parkirane ispred malo ljepsih kuca.. oni bas bogati - zna se, vozaju mercedesa/audija/bmwa..

i normalno da trosi vise nego regularan SUV, pogle kol`ko ga je podigo veseljak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...