Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

nije to bukvalno da dobijesh 55 ks...

to neka skala koja se gadja sa tim konjima...

a i zavisi kakav motor imash...

ne mogu i ja tachno da ti objasnim,al pokushacu da nadjem bash text o tome...

 

al da ce ici brze,ici ce... i to zajebano dobro...

 

imao sam prilike da vozim famoznu zlatnu astru gsi od 402 'rejsera' Penje...

on isto ima nitro al ' wizard of nos' sa nekim bolesnim diznama...

auto je lepio za sedishte u 4. brzini,a potpisvao u trecoj ko vecina kola u prvoj...

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

N2O ili pogresno nazivan "nitro" daje dodatni obrtni moment omogucavajuci motoru da sagori vecu kolicinu goriva na nizim obrtajima nego sto je to inace moguce u normalnom rezimu rada. Sagorevanjem vise goriva dobija se duzi period sagorevanja, odnosno veca prosecna sila kojom se klip pritiska na dole. Pri ubrizgavanju N2O u motor, N2O se raspada na azot i kiseonik, gde kiseonik omogucava dodavanje vece kolicine goriva radi postizanja vece snage, a azot sluzi kao ublazivac mehanickih opterecenja i pomaze sprecavanju detonacija.

 

Smece :P~~

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

аха сад разумем. Купиш то говно и осмудиш неког у некој трци (ауто пут-Шимановци-Пазова-Земун-Београд) ако не погинеш успут, онда узмеш велику лову јер си победио па купиш други па уградиш опет, а ако попушиш у тој трци онда ајмо наново ваљање гудре да се заради за нови нитро, па да покушамо опет!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi kako sam se napatio i iznervirao pokusavajuci da ugradim zvucnike u prednja vrata u mog Golfa, znaci nema teorije da se zica provuce od zvucnika u vratima do centralne konzole gde je smesten CD a da se pri tom ne rasklopi ceo donji deo instrument table. Pretpostavljam da je taj kabl bio fabricki odradjen i provucen, ali je konjina prethodni vlasnik ili neko pre njega to lepo iscupao :( A bedak mi da samo nazad imam zvucnike, a inace kad smo vec kod toga nazad imam 3-sistemske Balaupunkt 120W realne snage (20cm) i sad sam hteo da u vrata napred zbudzim Magnat 50W... nisam ono u fazonu da odvrnem da me cuje ceo kvart, ali volim da imam kvalitetan zvuk unutra.

A inace kada su MP3 playeri u pitanju uvek sam kupovao Kenwood, odlican je zvuk, prelepo izgledaju i uklapa mi se svetlo plejera sa svetlom na tablil (plavo-crvena kombinacija kao i kod svih VW)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко ће то да ти угради?

 

ja i ljudi sa kojima radim sve automobile....

 

@kralja haosa

nece se koristiti u saobracaju ,nego spremam auto za 402 drag...

a mozda se nekad potegne ovako...

 

ima ko da puni,ko da servisira,zastupljeno je to ovde vishe nego shto mozete da zamislite...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kralja haosa

nece se koristiti u saobracaju ,nego spremam auto za 402 drag...

a mozda se nekad potegne ovako...

 

ima ko da puni,ko da servisira,zastupljeno je to ovde vishe nego shto mozete da zamislite...

оке, то поштујем:pivopije: , а не оне гилиптере што се тркају и возе слалом аутопутем не би ли неког откинули тако поштено! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i galerije...

 

ZR1

 

 

ma meni je bilo koji lamborDZini, ili cak mercedes (cl od novijih :wub: ) bolji od korvete.. korveta je super, ali izgleda ko da je ispala s NASCAR-a.. samo sto na njoj ne pise - Home Depot, Lowes, Wringles ili slicni sponzori..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosad je na tržištu jedini kupe sa 4 vrata bio prelepi Mercedes CLS,

ovaj neće sigurno da mu bude konkurent - ali je sigurno neka vrste ''alternative''.

779901.jpeg

 

22740_report_w486.jpg

 

PASSAT CC

 

Mislim da je poznato da organski ne varim VW,

ali ovaj kupe Pasat je neuporedivo lepši od aktuelne limuzinske verzije Pasata.

 

Na kraju me ne bi čudilo da naprave mega kupe u rangu Mercedesa CL :) ,

e to bi već bilo previše - sa značkom narodnog auta, jbt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...