Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Dosad je na tržištu jedini kupe sa 4 vrata bio prelepi Mercedes CLS,

ovaj neće sigurno da mu bude konkurent - ali je sigurno neka vrste ''alternative''.

779901.jpeg

 

22740_report_w486.jpg

 

PASSAT CC

 

Mislim da je poznato da organski ne varim VW,

ali ovaj kupe Pasat je neuporedivo lepši od aktuelne limuzinske verzije Pasata.

 

Na kraju me ne bi čudilo da naprave mega kupe u rangu Mercedesa CL :) ,

e to bi već bilo previše - sa značkom narodnog auta, jbt.

 

 

 

e, ovo mi se BAS svidza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, bas sam hteo da napisem nesto o ovom modelu. Jedini VW koji mi se stvarno svidja.

 

@stiven:

 

CLS i ovaj pasat nikako ne mozes porediti osim po obliku karoserije...

Ne mozes ocekivati da auto sa pocetnom cenom od 30000evra parira automobilu sa pocetnom cenom 70000 (razlika je 40000e ! )

 

U svakom slucaju, sada ce i obicni smrtnici moci da voze poprilicno lepse automobile. Jedva cekam da i ostali proizvodjaci iz ove klase izbace nesto slicno...

E da, jedina mana koja mi bas smeta je sto ovaj pasat ima samo 4 sedista... meni je to mana, nekome nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto, treba da ima 6 sjedista, i pozadi jedno za kera, plus mjesto za 10 kofera i tu dobijes solidan tojota van - za prosjecnu crnacku porodicu :lol:

 

 

 

dobar ovaj passat - cak mi se vise svidja od phaetona :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, да, што би рек`о наш народ:"... седишта се обарају са стране, а ноге се дижу на рамена!" :) :) :)

Једино што ми није јасно у целој причи је то, како се аутомобил који има четворо врата уопште може назвати купеом.

То звучи као својеврстан оксиморон, као кад би неко рекао добронамерни Вучић! :) :) :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako, onda stalno smeta menjac. :D

Osim ako nemas automatik.

 

Pa automatic je zakon za neke stvari, mada ako je prolece, leto ili blaga jesen cica moze da greje goozu na toploj haubi :D Ili recimo ukloni se krov pa moze da bez problema zauzme "pole position" i na prednjem sedistu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto, treba da ima 6 sjedista, i pozadi jedno za kera, plus mjesto za 10 kofera i tu dobijes solidan tojota van - za prosjecnu crnacku porodicu :lol:

 

 

 

dobar ovaj passat - cak mi se vise svidja od phaetona :da:

 

 

Ne, trebalo bi da ima 5 sedista, kao sto i cls ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego sta

 

Inace od momenta kada motor dostigne radnu temperaturu,dovoljno je da grejanje radi desetak minuta da ne mozes vise da sedis unutra.Opeces prste kad pipnes one izduvne resetke :)

 

 

Imao sam prilike da iskusim to. Moj prijatelj ima Ladu koja greje ludacki i leti i ne zna kako se to iskljucuje, Zamisli situaciju napolju +50 a unutra jos i greje :S

 

U jbt, tek sad vidim, ovo mi je hiljadeti post :pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad vec spomenuh juga evo verovatno najbrzeg na ovim prostorima...

imao sam priliku da se provozam u njemu u Vrbasu na 201m

motor 2.0 16 TURBO approx 250 ks

poshireni rubovi(lancia delta style),ojachanja milion,rollbar....

felne 18' 255/40...

na 402 malo iznad 13 sec...

max brzina oko 250 km/h...

 

dsc00069jt1.th.jpg

dsc00058gf4.th.jpg

dsc00063hj1.th.jpg

dsc00056aq4.th.jpg

dsc00070jp0.th.jpg

dsc00067pj6.th.jpg

dsc00064hj9.th.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam prilike da iskusim to. Moj prijatelj ima Ladu koja greje ludacki i leti i ne zna kako se to iskljucuje, Zamisli situaciju napolju +50 a unutra jos i greje :S

 

U jbt, tek sad vidim, ovo mi je hiljadeti post :pivopije::pivopije::pivopije:

 

Da to jeste,greje i leti sto je katastrofa.Na Nivi nema hladjenja a na Defenderu nema grejanja...Pricao mi lik koji je dobio Defendera kao sluzbeno vozilo na Pesteru po cici zimi.Smrzao se ziv,pogotovo sto je to bila ona ogoljena verzija sa tvrdim sedistima

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nedelju u 10h ce biti skup ispred Arene jer se odrzava mini dzipijada Rusi protiv Amerikanaca.Ja cu ici ako ozdravim,uhvatila me neka gripa.

A sledece subote takodje dzipijada pod nazivom 'Rusija izazvala Ameriku'

Taj skup organizuju Vrele Gume,inace mene su licno pozvali da ucestvujem ali sam odbio jer su mi bili totalno nerealni.Nabavili su Wrangler sa profesionalnim vozacem i ja da idem na okrsaj.Na svu srecu odazvao se veci broj ljudi i pokrenuo inicijativu tako da su obezbedili i Ladu Nivu,i najverovatnije ce obezbediti UAZ Hunter.Lokacija se jos uvek razmatra,ja sam im predlozio Deliblatsku Pescaru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako, onda stalno smeta menjac. :D

Osim ako nemas automatik.

:):):)

 

Imao je i moj komsija Ficu dvoseda. Izvadio prednja sedista jer mu bilo tesno, pa vozio sa zadnjeg. :D

 

:pivopije:

 

I naravno komša mu šatro dođe 2.05 jel' ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj brat od strica je visok 212 cm i vozi peglicu.Njegov cale je oko 200 visok i isto vozi peglaju.Imaju dve,braon i zutu.I dok je studirao medicinu cesto je isao peglajom u bg.

 

 

Trebali su da gore izrezu deo krova i da stave po dve staklene polulopte pa mogu da ubace glave, kao u onim starim americkim bombarderima iz II svetskog rata Lankasterima :D Znate onu staklenu kuglu gde su mitraljesci gurali glavu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebali su da gore izrezu deo krova i da stave po dve staklene polulopte pa mogu da ubace glave, kao u onim starim americkim bombarderima iz II svetskog rata Lankasterima :D Znate onu staklenu kuglu gde su mitraljesci gurali glavu :D

Mora da je scena kao u Simpsonovima kada se Nelson smije onom visokom liku koji vozi auto sličan peglici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...