Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

To je super autic za gradsku voznju,mali,okretan,startan plus ima 4x4 tj. pogon na sva 4 tocka.Nije veliki potrosac,a moze da ti posluzi od porodicnog autica do soft 'terenca'

Da napomenem da je Panda jedini auto koji se bez zimske opreme popeo na Mon Blan.Jbt gledao sam sta radi po snegu,ko bi rekao

 

FIAT-Panda-600.jpg

 

 

E stvarno je super za grad, samo mi je malo vremena trebalo da se naviknem na voznju bez abs-a... 2 puta sam mogao da poginem na Krfu :)

 

Ej ali nema svaki 4x4, ta verzija je dosta skuplja koliko ja znam. Mislim da nije ispod 13000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fahrwerk (ne znam kako se kaze na srpskom)

 

Stajni trap

 

E stvarno je super za grad, samo mi je malo vremena trebalo da se naviknem na voznju bez abs-a... 2 puta sam mogao da poginem na Krfu :)

 

Ej ali nema svaki 4x4, ta verzija je dosta skuplja koliko ja znam. Mislim da nije ispod 13000

 

da, skupe su te Pandice koje imaju 4x4. ove sto nemaju su oko 9000 jura. nasao sam na netu polovnu pandu 4x4, cena mala je sitnica: 13 800

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes Pandu, to je za decu, zajebancija. Koji ozbiljan muskarac moze da stane u to sranje

 

:pivopije:

 

meni je od tih malih automobila ubedljivo najbolji Renault Clio Sport. Ono je genijalan malisan!

 

 

Nisam neki ljubitelj VW-a, ali ovo izgleda sasvim solidno. Novi Scirocco (nema veze sa starim, sada vise izgleda kao kupe verzija Golfa ali je opet nekako dobro):

52648397_d6a5d64ed4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam neki ljubitelj VW-a, ali ovo izgleda sasvim solidno. Novi Scirocco (nema veze sa starim, sada vise izgleda kao kupe verzija Golfa ali je opet nekako dobro):

52648397_d6a5d64ed4.jpg

 

Jeb'o te i VW je počeo praviti lepe automobile.

 

Najpre Passat CC pa sad i ovaj scirocco ... Ko im je trenutno šef dizajnerskog tima?

 

Očigledno menjaju strategiju iz korena, videćemo na šta će ličiti glavni proizvod fabrike - golf šestak.

 

Ja lično, sam počeo sanjati Alficu 169 - nagledao sam se svakakvih fotogragija što u časopisima, što na netu.

Najavljuju je već godinu dana za 2009-u i ne znam na kraju na šta će ličiti.

Samo je sigurno da će deliti platformu sa Maseratijem Kvatroporte - jedva čekam da misterija bude napokon otklonjena!

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suzuki Swift novi ima 90 ks i 1300 kubika.Isto cupa kao nenormalan.Ima ga moj ortak,samo sto je premali.Zadnji prozori su kao zatvorski...Pre bih se odlucio za Pandu.Inace,novi Fica kosta 12 000 eura,najjaca verzija od 140 ks kosta 17 000.Bio je parkiran u Delta City-u na ulazu.Imam i slike al me mrzi da postavljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi scirocco je lep, samo nemojte da ga uporedjujete sa francuskim sranjima, molim vas. francuska vozila su pederska govna

 

nisam ga ni uporedjivao (ako si ovo meni uputio uopste). spomenuo sam renault clio sport nevezano za scirocco!

 

 

pogledajte ovo cudo. ovo je pravi auto :rockdevil:

 

52649506_1187fa479c.jpg

52649508_980670ac52.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...