Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Ma jebes ti i nosivost kad je taj Daewoo ruzan kao vojni poziv :( Ta fabrika pravi bas ogavne automobile, kao na primer Lanos ili najogavniji od svih Daewoo nakaza - Tacuma :( :( :( Vozi je dosta taksista po gradu, ali ja bih se radije vozio GSP-om nego tom nakazom :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li se do sad pricalo na ovu temu ali hajde da pokrenem pricu. Naime, koji vam je najruzniji auto?

 

Meni je ubedljivo prvo mesto Ford Ka, zatim gorepomenuta Dacija Logan a trece esto mi je onaj Renault Velsatis :puke:

 

fiat multipla (ubedljivo najruzniji auto ikad napravljen), renault velsatis, ford ka, ssang yong svi modeli, lancia y, bmw x3, hyundai tucson, hyundai coupe...

 

uvrstio sam samo novija vozila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ko je pomenuo e klasu ko ruzan automobil, ali je u debeloj zabludi, ocigledno...

 

Od kupe gt klase od nemaca CL (mecka), nova naravno i BMW 6 su najjaci...

 

 

A onaj dzip gore je nalik na staru X5.

 

Pozdrav!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to lepo, ali je A3 2.0 TDI keva! :)

 

Dao bih bubreg za isti :D

 

E inace dosao sam do nekih para i bas sam razmisljao da prodam Golfa 4 i kupim Audi A3, doduse ne nov vec polovan. Svidja mi se 1.9TDI, ali nekako se bojim da je mnogo presao, s' obzirom da je dizelas, pa je mozda 1.8T bolja kupovina, ali opet s' druge strane on je benzinac koji trosi uzasno mnogo. Jebiga.

 

Inace A3 mi je nekako smekerskiji neko A4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam statistiku,od 11 najgorih 'luksuznih' automobila 8 mesta zauzimaju americka vozila.Prvi je Jeep Wrangler,H3,Dodge Ram i ostali njihovi sifonjeri.Razlozi su:velika potrosnja,neudobnost,lose primanje komandi,slab odziv volana pri vecim brzinama od 80 km/h sto je za vozila tog ranga prilicno veliki propust...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam statistiku,od 11 najgorih 'luksuznih' automobila 8 mesta zauzimaju americka vozila.Prvi je Jeep Wrangler,H3,Dodge Ram i ostali njihovi sifonjeri.Razlozi su:velika potrosnja,neudobnost,lose primanje komandi,slab odziv volana pri vecim brzinama od 80 km/h sto je za vozila tog ranga prilicno veliki propust...

 

fala bogu da ce potrosnja da bude velika kad oni u svaka kola stavljaju minimalno v8 motor. drugo, njihova kola su napavljena za prave puteve, bez ostrih krivina, tako da oko volana slabo rade. kontrolna tabla cesto skripi, sedista su tvrda... ram je zivo sranje. dao mi drug jednog da ga vozim kratko. previse je visok i nepregledan. ubrzava ko lud, a automatik. ne volim ja automatik bre, osecam se ko da ne vozim ja. i svi ti americki dzipovi su neprakticni

Share this post


Link to post
Share on other sites

E inace dosao sam do nekih para i bas sam razmisljao da prodam Golfa 4 i kupim Audi A3, doduse ne nov vec polovan. Svidja mi se 1.9TDI, ali nekako se bojim da je mnogo presao, s' obzirom da je dizelas, pa je mozda 1.8T bolja kupovina, ali opet s' druge strane on je benzinac koji trosi uzasno mnogo. Jebiga.

 

Inace A3 mi je nekako smekerskiji neko A4

 

1.9TDI trosi 5 litara, a 2.0TDI 5,5l Reci?! Kao golf-2 1.6D. To natocis i zaboravis kad si sipao, a pritom ide ko zmaj. Ako je presao oko 100 000km to je nista za njega.. Benzinaca ja ne bi vozio preko 1.6, a i za taj ti treba duboki dzep :) :)

 

A4 mi je govno. Kao veci auto, a u isti sam se jedva uvukao na zadnje sediste. Ako hoces veci automobil onda A6 ili A8, mada ja ne vidim potrebu za istim, sem ako si ministar :P~~

 

Inace ja mogu da trgujem A8 4.2 `98 godiste, full oprema, za 6000 evra. (Skinut sa carine). Samo mi reci sta da radim sa njim?! Da ga gledam na parkingu ispred zgrade?! To po gradu trosi 30 litara.. :) :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

E inace dosao sam do nekih para i bas sam razmisljao da prodam Golfa 4 i kupim Audi A3, doduse ne nov vec polovan. Svidja mi se 1.9TDI, ali nekako se bojim da je mnogo presao, s' obzirom da je dizelas, pa je mozda 1.8T bolja kupovina, ali opet s' druge strane on je benzinac koji trosi uzasno mnogo. Jebiga.

 

Inace A3 mi je nekako smekerskiji neko A4

 

1.8t... to je auto za mlade...

kakvi dizeli chuda bogovi...

a i necesh ti stalno da ga prnjish pa da ti troshi bog zna koliko...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace ja mogu da trgujem A8 4.2 `98 godiste, full oprema, za 6000 evra. (Skinut sa carine). Samo mi reci sta da radim sa njim?! Da ga gledam na parkingu ispred zgrade?! To po gradu trosi 30 litara.. :) :)

Ма, ту је најмањи проблем гориво, ставиш му плин и то дође у неке "разумне" оквире.

То чудо претпостављам да је неизводљиво регистровати, што је са друге стране предност, јер је регистрација за толике кубикаже безмало 1000 евра годишње!

И што си са таквим аутом редовно у оку органима реда и мира, па је неопходно имати леђа да би се тако нешто возило. :da:

Зато, паљба, не хвала! :):D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...