Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

ma generalno nemam nikakvih prituzaba na auto, eventualno da na zadnjoj klupi ima mozda malo malo mesta, s obzirom na OGROMAN gepek.. to su trebali malo bolje napraviti.

 

a menjao bi ga najpre zbog klime. ne bi ni razmisljao menjati da ima klimu bar... ajd mogu bez centralnog ziveti, ali brate svake godine leto sve gore postaje, kad ides na neki duzi put pa to je da umres od vrucine..

i da, motor je malo preslab za moj ukus (imas octavije 1.6 sa 55 i 75 kw, nasa je naravno 55 :)), dok je matorom naravno dobar.. on bi sto slabije :)

da se razumemo, dobro ide ali ja bi da ga cepam malo vishe.. ;):)

 

nije nuzno da cemo uzeti auto isto godiste.. rekoh vec, sta bude najpovoljnije, samo da klimu ima... :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

menjan mu je menjach...stavljen dosta kraci isto sa 6 brzina...

bolje ubrzava ima manju max brzinu...

trebao bi da ide ispod 8 sec do 100...al mi to josh nije uspelo...bar tako kaze GPS...

a da ja razvijam neke brzine-slabo...

ne jurcam po autoputu to mi ne pruza neku satisfakciju,vishe volim da ga zavrcem kroz krivine i od semafora do semafora...

 

ps cale kaze da ga furo 200 opushteno kad ga je dovozio iz italije...tad je naravno bio stock...

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Lada do jaja kad niko ne moze da uspentra po bankinama meni to pricinjava zadovoljstvo.Zimus kad je napadao sneg,ispred diskoteke 300 automobila i svi sa jedne strane,dok je sa druge trotoar malo nizi i ima mali bedem koji je zavejao sneg.Zaboravio sam to da uslikam,Lada jedina sa druge strane bila parkirana u 20 cm snega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Braco metalci pomoc. :D

 

Hteo bih da u skorije vreme pazarim kola.

od 1500-2000 EUR.

 

Sta bi ste mi vi preporucili?

 

Ja bih ti preporucio da ustedis jos para :D

 

Pa iskreno receno za te pare mozes da kupis samo nesto sto je mnogo staro i sto jemnogo preslo i cekace te mnogo, mnogo konstantnog ulaganja. Stvarno iskreno mislim da treba da pokusas da nekako ustedis bar jos toliko pa da se nekako nategnes za nekog Punta ili Polo jer inace za ovu navedenu lovu ti ne gine neki Yugo star 15 godina :(

 

Btw,moja devojka ima Golf 3 GT,i po povratku u Crnu Goru na Zlatiboru joj rikne turbina...

 

Golf 3 je najgori Golf ikada napravljen, zato su ga svi najvise zaobilazili. Sigurno smo svi primetili kod nas da je jedno vreme bila najezda Golfova 2, nisi mogao da zivis od njih, Golfova 3 onako, ne mnogo, a sad Golfova 4 imas na svakom cosku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih ti preporucio da ustedis jos para :D

Pa iskreno receno za te pare mozes da kupis samo nesto sto je mnogo staro i sto jemnogo preslo i cekace te mnogo, mnogo konstantnog ulaganja. Stvarno iskreno mislim da treba da pokusas da nekako ustedis bar jos toliko pa da se nekako nategnes za nekog Punta ili Polo jer inace za ovu navedenu lovu ti ne gine neki Yugo star 15 godina :(

Nema sanse da ustedim vise. Bar ne za narednih godinu dana. :(

Prodao sam dzitru za 1000EUR i keva i cale bi mi dali jos 800-1000eur i to je to.

 

JEbiga, uzeo bih nesto 97-98 gosiste.

Ali Yugo ili Zastavu ne bih bas.. nisam fan domace proizvodnje. :)

 

Ford Fiesta 1.3 iz valjda 1997 za 1800EUR ili slicno. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti jedan odlican sajt pa pogledaj sta mozes pazariti

 

http://www.polovniautomobili.com/

 

A evo ti jedan forum gde mozes pronaci uzasno mnogo korisnih informacija oko polovnih automobila, znaci pisu ljudi o svojim licnim iskustvima, nema mnogo proseravanja, mastanja...

 

http://www.vrelegume.co.yu/forum/index.php

 

I nikako ne uzimaj Zastavu, to nije auto, to je zajebancija.....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace kako Vas se cini ovo? I Medicina man bi mogao ovako nesto da pazari ako proda Skodu

 

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=47003

Маторо и прецењено!

Јбт, па тај ауто следеће године слави 10-ти рођендан! :rolleyes::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to jeste, ali opet i Octavia je precenjena kao i Golf i VW uopste. Evo ja sad za mog Golfa starog 10 godina mogu komotno da dobijem 7.000 eur, ali bas me briga, dodam jos 4.000 i kupim novu Astru i miran sam 10 godina.

 

Jedini automobili koji nisu precenjeni kod nas su francuzi, ali jbg meni se ne svidjaju :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to jeste, ali opet i Octavia je precenjena kao i Golf i VW uopste. Evo ja sad za mog Golfa starog 10 godina mogu komotno da dobijem 7.000 eur, ali bas me briga, dodam jos 4.000 i kupim novu Astru i miran sam 10 godina.

 

Jedini automobili koji nisu precenjeni kod nas su francuzi, ali jbg meni se ne svidjaju :(

slazem se za VW svakako, a za skode nisam bas informisan pa ne mogu reci..

sto se tice francuza, meni su pezoi sasvim ok, neki manje neki vise.. dok mi je 407 bruka auto.. a od starijih ni 406 nije los. od citroena su mi dobre obe verzije c4...

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se za VW svakako, a za skode nisam bas informisan pa ne mogu reci..

sto se tice francuza, meni su pezoi sasvim ok, neki manje neki vise.. dok mi je 407 bruka auto.. a od starijih ni 406 nije los. od citroena su mi dobre obe verzije c4...

 

Ja osim na YUM forumu stalno visim, odnosno citam auto forume. E sad kada je Pezo u pitanju vecina ljudi pljuje po 307 jer skoro svi su imali problema sa elektronikom. Svi se slazu da je odlican auto, ali ima tako nekih bagova :( A sto se tice 406 i meni se mnogo svidja, definitivno nesto sto treba pogledati, ali za njega su mi recimo rekli da se najbolje pokazao 2.0 HDI od 90KS, znaci nikako ne uzimati onaj od 110KS, a 2.2 je super samo ga jebe skupa registracija. Pezo 407 je tek perverzija, po meni najlepsi Pezo ikada napravljen. Kod njega mi se svidja nacin kako se otvara gepek, odnosno kada pridjes pozadi nigde se ne vidi dugne koje treba da pritisnes da bi se gepek otvorio, samo pise Peugeot 407, ali fora je u tome da pritissnes nulu i gepek se otvara. Na zalost ovaj model je jos uvek skup kao polovnjak :(

 

Reno mi se ni jedan ne svidja, nedavno komsha kupio Lagunu karavan iz 2002. godine, covece meni ono lici na mrtvacki auto :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...