Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

alfa fabrichki nema tu zadnju kvaku,otvara se kod prozora gore... ;)

 

Znam, to mi je sinulo cim sam napisao post. Al me mrzelo da editujem..

 

A i tim pre sto fabricki nema, lep je model i nikako ne bih mogao da se slozim da je seljacki, + sto mu nije stavio neki tribal zmaj kicericu ili nesto slicno..

 

 

 

Kako vam se svidja ovaj auto???

 

a ovaj???

 

Meni je ovaj boles...

 

 

O OVOM I DA NE GOVORIMO>>>

 

takodje

 

:pivopije:

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne volim alfe posto sam fan Wolksvagena, kao sto je Hatebreeder izneo u nekom od proslih postova.

 

Salim se, , ,mada ima malo i istine. Ja volim kockaste automobile, sa naglasenim, ostrim ivicama..

 

Meni je mnogo lepsa ova 75ica:

 

Alfa_Corse_by_krejzifrik.jpg

 

 

:) :) :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

herr Nazgul, kakva je situacija sa BMW?

 

 

Cekam da ga covek sredi, pa da onda kazem svoje misljenje. 99,99% sam odustao.

 

Kada nesto mnogo zelis i sanjas i mislis o tome non stop 15 dana, jednostavno izgoris. Ne verujem da ce ga on srediti tako da mi "opet" zastane dah kada ga vidim. Imam auto, ne gori mi pod nogama.. Skupljacu jos kinte pa mozda ulovim neki BMW 318 coupe e46 `98 god. Sta znam, jako sam neodlucan..

 

 

Ovaj e36 deluje lepo (besprekorno), mada ima CG table:

 

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...ji.php?id=47932

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj BMW izgleda zaista do jaja, jedino sto mi se ne svidja je sto ima plin. Ako kupujes vec jebacki sportski auto cemu ciganisanje sa plinom?!?!

 

A koliko vidim tu su PG table, a oni su inace poznati prvo kao ocajni vozaci, a drugo oni kidaju automobile, voze kao manijaci, sto puta gore nego Zemunci :D

 

Ja bih bas voleo da posedujem jedan takav primerak, rado bih dao i vece pare, mnogo vece, ali samo da znam da je vozen korektno, odrzavam kako treba i da nije astronomska kilometraza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih ovo uzeo da su nase table. Ovakvi se u Crnoj Gori mogu naci za 2800 do 3500e. To su tamo matori krsevi. Tako da ga je lik malo precenio. Ovo bi mu bila realna cena sa BG tablama.

 

Trebao sam juce da odem na pijacu.. jbg..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio na pijaci u Bubanj Potoku X puta i retko kada sam tamo nalazio neke automobile koji su ok. Ono tamo je bas uzas, sve sami krshevi nasminkani, tesko je naci nesto da valja, da ima sve ok papire, da je u dobrom stanju a da pri tom cena nije astronomska. Iz mog iskustva uvek je lakse naci solidan autic preko halo oglasa. Bitno je samo da precizno znas sta hoces. Secam se kada sam kupovao moj sadasnji auto, znaci na Bubanj potoku nisam nasao ni jedan, ali NI JEDAN auto koji ima sva stakla ista. A cak sam nasao jedan za koji vlasnik tvrdi da je 2002. godiste a na staklima ima NULE !!!! Zamisli to!

 

Inace Audi A3 mi se uzasno svidja od ovih automobila srednje klase, pogotovo motor 1.8T koji ima, cini mi se, oko 150ks. Meni je on nekako bolja kupovina od BMW ... ali ukusi su razliciti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne volim alfe posto sam fan Wolksvagena, kao sto je Hatebreeder izneo u nekom od proslih postova.

 

Salim se, , ,mada ima malo i istine. Ja volim kockaste automobile, sa naglasenim, ostrim ivicama..

 

DodgeAvengerRetailBack.jpg

 

2008DodgeAvenger.jpg

 

 

+ čuveni VW zeldi, ma idealan autić za tebe ( kad već ne voliš Alfe ) ;)

Edited by Неша Мастејн Сатријани Ух!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio na pijaci u Bubanj Potoku X puta i retko kada sam tamo nalazio neke automobile koji su ok. Ono tamo je bas uzas, sve sami krshevi nasminkani, tesko je naci nesto da valja, da ima sve ok papire, da je u dobrom stanju a da pri tom cena nije astronomska. Iz mog iskustva uvek je lakse naci solidan autic preko halo oglasa. Bitno je samo da precizno znas sta hoces. Secam se kada sam kupovao moj sadasnji auto, znaci na Bubanj potoku nisam nasao ni jedan, ali NI JEDAN auto koji ima sva stakla ista. A cak sam nasao jedan za koji vlasnik tvrdi da je 2002. godiste a na staklima ima NULE !!!! Zamisli to!

 

Inace Audi A3 mi se uzasno svidja od ovih automobila srednje klase, pogotovo motor 1.8T koji ima, cini mi se, oko 150ks. Meni je on nekako bolja kupovina od BMW ... ali ukusi su razliciti ;)

 

 

Eh kad bi imao za novi model A3. To mi je omiljeni automobil. Stari se nekako ne zapaza. Nije ostar, napadan, nekako je jajast :D

 

btw, a sto ne Golf IV?!

 

Halo oglasi su keva, ali treba pogledati i pijacu. Moja sveca je kupovala tamo bembaru e30. Odlican je bio, samo sto je pustao vodu na siberu :) :)

 

+ čuveni VW zeldi, ma idealan autić za tebe ( kad već ne voliš Alfe ) ;)

 

E, ovo mi se vec svidja. Ke ke ke!

 

Ozbiljnost!

 

Ili ovako nesto:

 

fq36006_031600.jpg

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je Golf 4 dosadio a i ima ih na svakom cosku, kao nekad Golf dvojki. Juce izadjem ispred kuce kad ono tik pored mog Golfa parkirana jos dva golfa 4 samo jedan zeleni drugi sivi. A preko puta isto komsha vozi Golfa 4 samo teget plave boje. Jebem ti sunce u krugu od 10 metara imamo 4 komada Golfa 4 :D VReme je za promenu ;)

 

Meni je Mazda 323f pustala vodu na siberu, bio sam prsao totalno, vlazilo mi je na nebo na plafonu, pravilo fleke. Posle sam nasao neki servis skroz na kraju Karaburme iza pancevca pa jos dalje, oni mi zamenili gumu oko sibera, kao ocistili odvode, ali to su naplatili 50 eur a ni za qrac nije ona guma koju su stavili, a i ko zna da li su cistili i kako jer se problem ubrzo ponovio ... bacne pare :( Tada sam rekao da vise nikad necu kupiti auto sa elektricnim shiberom.

 

A inace sad na leto mi stize prijatelj iz Svedske sa Evo IX pa cu da snimam malo kako vozimo i kacim na youtube ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ozbiljno razmishljam da pazarim cirtoen saxa 1.6 130ks,radjen full u italiji....

dosta manje ks nego fiat al ide za sve pare...

kaze da je plavo/teget sa belim Oz felnama

to mu dodje ovako neshto...

02.jpg

Edited by Hatebreeder

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ozbiljno razmishljam da pazarim cirtoen saxa 1.6 130ks,radjen full u italiji....

dosta manje ks nego fiat al ide za sve pare...

kaze da je plavo/teget sa belim Oz felnama

to mu dodje ovako neshto...

 

Ovo ti nije losa varijanta, u svakom slucaju kvalitetnije nego Fiat :D Samo ja ipak vise volim Audi A3 sa 150ks a kad su francuzi u pitanju za te pare moze da se pazari lep Peugeot 406 sa 2.0 motorom i 135ks ... to je vec ozbiljan auto ... a bezbedan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...