Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Fiat Multipla, odvratan do bola!

 

A evo i Miltipla dvojke, malko budžene:

 

fifi_1807200242_multipla%20restyl.jpg

 

I meni isto lici na photoshop. :mrgreen: u svakom slucaju bolje izgleda nego ono.Makar mi se ne povraca.

Opet nejasno mi je ko ima mozak da da pare za to.Nije da mi je posebno bitan izgled ali ja to ne bih vozila ni u najgorem snu.

Ovo mi lici na photoshop

 

Evo i Multiple iz 1956

1956%20fiat%20multipla%20marine%20by%20pininfarina.jpg

Hahahahahaha.. :rockdevil:  Jel ovo moze da radi i kao camac?

 

I Fiat Panda mi je fuj.Ne znam da li je on pre dve ili tri godine proglasen autom godine.Fuj ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bilo sletanje u kanal zbog neprilagodjene brzine,a ne offroading idiote bolesni.

Svako iole normalan zna sta znaci namerno zaleteti auto u kanal,pa makar to bio monster truck zato ne seri leba ti.To da li lazem ili ne nije tvoj problem,zato me opusteno povuci za lijanu.

Момче, обрати пажњу на речник!

Разумем ја да те истина боли, али поднеси то достојанствено! :da:

 

А што се најружнијег аута тиче, по мени то су сви они што су виши но дужи, типа Хјундаи Атос Прајм, Опел нАрГИЛА :D и слични ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cale je jedno vreme bio zagrejan za tu Pandu.

 

Hehehehe... :rockdevil:  

Kako se samo lepo zaglavi...Ma Lada Niva je vrh u odnosu na ovu skoci-pandu.

 

 

Ma odvratan automobil u svakom slucaju.

Ima mnogo odvratnijih,samo ja trenutno ne mogu da se setim.Ali svasta sam vidjala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazzgul, kada ce biti sredjena ta bembara? Bas me zanima kako ce izgledati.....

 

 

Gde znam?! Nazvace me covek kad je sredi, a mozda i nece.. Ke ke ke. Glupo mi je da ja sad njega nesto cimam, kad sam ohladjen. Mislim da sam ga iovako previse masirao :) :)

 

Inace, odlucio sam se za ovu bembu:

 

bmw116ioj3.png

 

Benzinac. 1600cm. 122KS ili 90KW. Sesto-stepeni menjac. Maximalna brzina 204km/h. Ubrzanje od 0-100 10.2s. Potrosnja po gradu 7.5l, na otvorenom 4.8l i mesovita 5.8l.

 

Jednom recju perverzija. Jos samo da dobijem na lotou :P :P

 

P.S. Samo za tebe: Uz standardnu opremu dolazi:

-8 vazdusnioh jastuka. 6 napred za vozaca i suvozaca i to: prednji, bocni i za glavu. 2 pozadi za glavu.

-Elektronski kontrolni sistemi: ABS, CBC, ASC+T, DSC DTC.

-Putni komp na instrument tabli

-Kodirana brava

-Daljinska kontrola centralnog zakljucavanja, ukljucujuci i poklopac za sipanje benzina

-Beli migavci

-Servo volan

-Samoventilirajuci prednji kocioni diskovi

-Elektricni podizaci prozora

-Elektricno podesavanje spoljnih ogledala, manuelno preklapanje

-Radio, CD, MP3

-Manuelnio podesavanje volana po dubini i visini

-Podesavanje visine suvozacevog sedista

-Halogena svetla

-Manuelno podesavanje prednjih sedista

-Trece stop svetlo

-Sva zelena stakla, toplotna izolacija

-Oboriva zadnja klupa

-Patosnice od velura

-EU4 standard

-Trougao i prva pomoc

-Brisac zadnjeg stakla

 

I sve to za samo 21 000e. Reci?!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao nekadasnji vlasnik Mazde moram da ukazem na nekoliko stvari kada je taj brend u pitanju:

 

kao prvo pozitivna stvar je to kada kupis Mazdu sigurno si kupio auto napravljen u Japanu jer se one prave samo i iskljucivo u Hirosimi. Auto kao auto je odlican, ALI poznato je to da trazi ODLICAN KVALITET GORIVA sto ovde nema. Esad pocetkom '90-ih godina proslog veka kada se kod nas prodavalo preko 20.000 japanaca godisnje Mazda nam je isporucivala ISKLJUCIVO AUTOMOBILE SA KARBURATOROM i to su samo zbog nas razvijali taj sistem (licno sam posedovao jedan takav model). Razlog za ovo bio je "kvalitet" goriva u Srbiji. Ali ni to nije puno pomoglo pa su Mazde kod nas hronicno patile od problema sa losim gorivom i prljavstinom u istom. Znaci ne samo sa dizelom vec i sa benzinom!!!

Kako je tehnologija napredovala i kako su se razvijali sve savrseniji motori zahtevi za kvalitetnim gorivom su se povecali a kvalitet goriva u nasoj zemlji ne da se nije poboljsao, vec je i gori od tog pre 20 godina. Zasto u Srbiji danas toliko malo ljudi je zainteresovano za MAzde? - pa zasto sto su oni koji su kupili mazde 6,3,2 ... svi su iskusili velike probleme, a servisna mreza je vise nego ocajna.

 

Moj rezime na kraju: Mazda je odlican automobil, ali za nekoga ko zivi u zemlji gde je gorivo zadovoljavajuceg kvaliteta i gde je servisna mreza i podrska odlicna, za nase uslove nisu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam nisam izvalio da moj ortak sa sesticom ima nekih problema.Vozi je pa samo zvoni.

 

Pa mozda nema, nisam ja bas rekao da samo crkavaju na ulici vec da se mogu ocekivati kvarovi usled loseg goriva. I moj komsha ima mazdu 3 i riknula mu je potapajuca pumpa zbog taloga u rezervoaru, covek se slogirao kad je cuo koliko treba da plati. Ja sam mimao karburatorsku Mazdu, stalno joj se prljao prokleti karburator, a u Beogradu imas samo dva servisa koji rade Mazda karburatore i ciscenje i sredjivanje karburatora je 100 eur :(

 

A inace pratim na Vrelim Gumama komentare, uzas jedan koliko se zale na ovakve stvari, mada opet imas i jedan broj ljudi koji nije imao problema, ali dosta, bas dosta ljudi ima ovakvih problema.

 

A iskren da budem mislim da su nemacki automobili mnogo cvrsci, mnogo jaci i bolji lim imaju u klasi, ipak bih pre uzeo tog BMW ili nekog Passata, Boru ili cak Skodu Octaviju A5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakva mazda. Plastican auto. Ne znam, ja obozavam Svabe, izuzev Mercedesa i Opela :D :D :) :) (Ford ne racunam)

 

Jednom probas i navuces se. Jbg!

 

 

@ Steven Seagal

 

Ni meni se nesvidja ovaj BMW! Muwahahhahahahahahahaha!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...