Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Da stim sto ima liniju CLS-a

 

Da dobra kopija. Nervira me to sto su svi automobili poceli da lice jedni na druge.. Eto kad je i BMW promenio svoj, ostri napadni stil. Svi poceli nesto da izvlace farove po bocnim stranama, da prave mekane oble, jajaste karoserije.. Grrrh!! Nema vise ozbiljnosti.. Ne znam,.. Jajasta decenija.

 

Da ne pominjem Land Rover, covece da ne prepoznas auto.

 

Tako da ovaj opel uopste nije cudan, ako malo bolje pogledas, on lici i na ovaj m3 ispod :) :)

 

 

Pogledajte samo:

 

LANDROVER_small_SUV2.jpg

 

ArturoD_Hon_64LandRover_1RR.jpg

 

Da li je moguce da je ovo ista fabrika!?!

 

 

Mercedes%20124%20Coupe%20Side%20Front%20Grey%20AMG%20Style%2018%20Eibach%20Springs%20and%20Clear%20Blinkers%20View.jpg

 

 

Mercedes-CLS-Shark_II_ASMA.JPG

 

 

ajmo dalje:

 

Volvo440-4.jpg

 

112_05tokyo_volvo_c70_l.jpg

 

Reci molim te..

 

 

 

Zasto svi uvek forsiraju istu karoseriju?! Smesno. Zasto sad nema kockastih auta|?!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, čak je i Jaguar okrenuo list po pitanju dizajna ... gledam novi XF,

ne može se nikako porediti sa svojim dojučerašnjim prethodnikom S type-om.

Ipak, ovaj novi Jaguar mi je jednostavno božanstven! :da:

 

Zašto više nema kockastih auta? Hmmm... celokupna auto industrija napreduje pa i sam dizajn logično.

Kada bi Mercedes danas pravio onak'e kante nalik onom kockastom kupeu ( umesto CLS-a) svi u svetu bi prešli na Pežo, Audi ... pa džaba mu onda bila i trokraka srebrna zvezda.

Ne može se biti crna ovca u belom stadu, prilagođavaš se konkurenciji ( a danas je nikad žešča).

Bilo po tehničkom pitanju, motora pa i dizajna koji osvaja na prvu loptu.

 

Nazzgule, bez uvrede, ti si ipak jedan u 1000 koji više voli 'kockice' od 'oblina.'

 

 

BTW. Jes' da je 101 str - al' :pivopije: - pa još tol'ko minimum!

Edited by Неша Мастејн Сатријани Ух!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kod dzipova volim kockast oblik,kod automobila ne.

Ne znam nijedan gradski terenac da mi se nesto preterano svidja,eventualno LC Prado.

 

Inace onaj Opel kad malo bolje pogledam deluje kao da je hibrid 3 automobila.Od napred Audi,zbog svetlosnih grupa,linija CLS a zadnja svetlosna grupa kao M3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ono nije problem, sto vise nema kocki. Ne svidja mi se to sto sad svi automobili lice jedni na druge.. Pogledaj farove. Smesno!!

 

Nekad se znalo kako izgleda Jaguar, Porshe, BMW, Audi, Mercedes, Land Rover,... Svako je imao poseban dizajn i karoserije i unutrasnjeg enterijera i farova itd.. A danas svi izgledaju isto!!

 

Inace, Porshe je uvek imao obline, pa to nije smetalo Mercedesu, BMW-u, Wolkswagenu,.. da pravi kocke..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mustang evo za tebe,ovaj je bio stalno parkiran ispred zgrade u kojoj sam ziveo na NBG

 

Image033.jpg

 

Jel to 68mi blok (kod mercatora, preko auto puta???)

 

Mislim da sam ga vidjao pre tri godine, tamo sam polagao voznju, pa sam vozio po parkinzima oko 67mog ili 68mog bloka, jebemliga koji je...

 

 

Hvala brate :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ABT Audi AS5

2008-Abt-Audi-AS5-Side-1280x960.jpg

 

Stvarno dobar automobil. U pocetku mi se nije svideo A5 uopste, ali sve vise pocinjem da provaljujem da ima savrsene linije. Prosto ali dobro!

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...