Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Е, ово ми делује већ као велико изненађенце и поголеми корак унапред

 

Lada C-Cross

 

Наводно прототип, али Лада тврди да се серијска верзија неће много разликовати, када се ускоро буде појавила:

 

Lada-C-Cross.jpg

 

Lada-C-Cross%20111.jpg

 

 

:rockdevil:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Anti American

:icon_eek:

Bog te maz'o,sta je ovo?!?

Vremena se ocigledno menjaju,u buducnosti blizoj ce i Kinezi poceti da prave luksuzne i kvalitetne automobile.......pazite sta vam kazem. :da:

Napokon su Rusi poceli da vode racuna i o auto industriji.

Tehnologija se lako moze kupiti,gde su pre desetak godina bili korejanci? Nikakvu tradiciju nisu imali.

Ruski automobili su oduvek bili izuzetno kvalitetni i izdrzljivi ali veoma ruznog dizajna.

Nesumnjivo,okrenulli su i oni list.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se ova Lada, konacno da i Rusi krenu da prave nesto dobro, jos samo i nasa Zaqstava da krene da pravi prave djunte i da se otarasimo onog smeca zvanog Yugo, Stojadin i ostala sranja koja nas brukaju na putevima.

 

Inace ko je sad ovo sa nikom anti american? Vudu solo niski?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Моша ће Застава да се опорави, камо те среће.

 

Следећи на траци, мало даље, једино могу бити Гранде Пунто и нова Астра ... и то са Z значком. :)

 

Бре Руто, јес' да не миришем нешто Амере, ал' овак'и снајпери не бих метнуо у потпис.

 

ЦИА све види. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta fali da se pravi Grande Punto i AStra, sasvim lepi automobili, za nas standard sasvim ok, a najbitnije je da ljudi se zaposle, da se sredi infrastruktira u KG, pruga, aerodrom, zeleznica, da malo krene sa mrtve tacke.

 

Izvini Vudu Solo, vidim Nish pa reko' mozda si se ti odmetnuo u anti amerikance suisajdere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, ово ми делује већ као велико изненађенце и поголеми корак унапред

 

Lada C-Cross

 

Наводно прототип, али Лада тврди да се серијска верзија неће много разликовати, када се ускоро буде појавила:

 

Lada-C-Cross.jpg

 

Lada-C-Cross%20111.jpg

 

 

:rockdevil:

 

za 2 godine trebal i lada c da pochen sa proizvodnjeom u saradnji sa poznatom fabrikom iz auto branshe i nece kostati vishe od 10 000 dolara a autina je vrh !

shteta shto nema nekih solidnih auta sada u ponudi jer hocu nesto da uzmem , ukradoshe mi yuga pre neko veche ispod prozora :(

nije bio osiguran jer sam smatrao da niko nece starog yugica da dira 2003 godishte je ali izgleda kao 93 jer sam ga lupa i bio lupan nekoliko puta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фора је у томе што ћемо производити ове аутиће, кад Фиат буде правио Гранде Пунто 2 а Опел наредну генерацију Астре.

Значи, нешто ме не греје сунце у васкрсењу крагујевачког нам гиганта, нажалост.

 

Иначе, боље ишта него ништа.

 

Слажем се, треба упослити силни народ - а кад мало живне ауто индустрија, по инерцији

креће и остала привреда из регије уз то.

 

Тоталито је бзвз, што нам је Мерцедес побегао испред носа.

Ипак су се одлучили да отворе фабрику у Мађарској, за склапање модела А и Б класе.

 

 

ЕДИТ: Улете Рле брзопрсти!

 

:pivopije:

 

 

Edited by Вуду Соло Соул

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas li kako je pocela KIA? Poceli su tako sto su licencno sklapali Lade, i to one Rive ili kako se vec zovu. A vidi gde je KIA sad?! Moras da krenes iz opstinske lige da bi igrao u prvoj, a ovi automobili, za pocetak, uopste nisu losi. U krajnjoj liniji bitno je samo da se prodaju, da ljudi zaradjuju pare, a sad kad spuste carinu, to jest ukinu, moci ces da kupis sta ti dusha iste, samo ako imas para :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

У јеб'о те, нисам знао ово за Кију!

 

ово остало што си написао, па тако некако ...

 

А кад смо већ код те корејске фабрике, изненадише ме овим интересантним аутом:

 

KiaProCeedSideView1.jpg

 

Kia_Pro-ceed_2.jpg

 

Kia_Pro-ceed.jpg

 

Tек што се појавио, одлично се продаје у Европи.

 

Гледајући са бока, пљунути је наш драги Стило. :mhihi:

Edited by Вуду Соло Соул

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali kia nije zastava u njenom okruzenju su atomobili najbolji na svetu tako da imaju vetar u ledja mi ako se izborimo sa dacijom smo na konju !

mada sta god se bude sastavljalo drago mi je sto ce imati eu pravila rada i ponashanja jer ovaj yugo iz 2003 je sve samo ne pouzdan automobil iako je nov . eto zajebali smo henrija forda :)

znachi stalno mu je neshto falilo motor kao motor oke ali plastina cevi gume svecice auspuh brave svetla zmigavci znachi niz neprekidan popravki i doradjivanja , ko ga je sklapao da odem na muke da ga stavim samo .. uzas

 

 

 

 

kako se zove ta kia i koliko kesha izgleda zanimljivo

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako se zove ta kia i koliko kesha izgleda zanimljivo

 

Ова са троје врата је Kia Pro Ceed.

 

Обична Kia Ceed, има петоро врата и тотално је друкчија по дизајну.

 

Односно ружнија ... а цена ПроСида са 1.4 мотором и солидном опремом дође око 13.000 евра.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Yugo je govno od automobila, ne bih ga uzeo ni da mi ga poklone. Kao prvo nepouzdan je do bola, ne bih se usudio ni do prodavnice sa njim, stalno se kvari, a ceo auto ima 5 delova!!!!! Sta bi bilo da je malo komplikovanija masina?!! A bezbednost? - pa okacis krst na retrovizor :lol:

 

Ma nema veze ko nam je u okruzenju, ako ljudi budu radili kako treba bice sve ook. Evo Fiat vec 15 godina ima fabriku u Turskoj koja radi na slicnom principu (Tofas) i super je, automobili se prodaju, dobri su, cak su turske Tempre bolje od Italijanskih. Ako dobro radis imaces trziste, a samim tim i platu, kad imas dobru platu drzava ubere vise poreza, kad ubere vise poreza izgradi bolji put, zeleznicu i samim timkvalitet zivota je bolji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

У јеб'о те, нисам знао ово за Кију!

 

ово остало што си написао, па тако некако ...

 

А кад смо већ код те корејске фабрике, изненадише ме овим интересантним аутом:

 

KiaProCeedSideView1.jpg

 

Kia_Pro-ceed_2.jpg

 

Kia_Pro-ceed.jpg

 

Tек што се појавио, одлично се продаје у Европи.

 

Гледајући са бока, пљунути је наш драги Стило. :mhihi:

 

E pa ovo je kupio moj ortak. Postovao sam je negde ranije..

 

Komentari na istu su uglavnom bili bzvz--

Share this post


Link to post
Share on other sites

kia soul ima i totalno smesha opis kao pravljena za bed es bojeve :)

i svojim oblikom svima poruchuje nemojte da se kachite samnom kao ako nju vozish mrshtavac si i seljak :)

oke mi izgleda ali opis je totalno ratarski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga god znam, a vozi francuze, uvek ista prica: crkla pumpa, otisle dizne, lose gorivo qrac palac..... jebes ti to kad te opali po dzepu. Mozda gresim, ali nekako ne deluju mi ozbiljno i pouzdano kao Nemci. Nekako kad uzmes Audi ili Passat znas tacno da nema teorije da te izda i ostavi na putu, da visis po servisima i ostavljas pare majstorima. Vozio sam sve i svasta, ali sa Nemcima me nikad glava bolela nije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ranije ali sada vozish se u pasatu na more u crnu goru na zadnjem sedishtu i od krivina tj od tvrdoce imash muchninu nekoliko sati a kada bilo sta izostane nema ti da pokushash da popravish nego stane ili kaze idi u servis i to je to ..

sada za moderne sutomobile ako nemash novca za odrzavanje i sve dzaba ti sto si skrpio da ga kupish

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga god znam, a vozi francuze, uvek ista prica: crkla pumpa, otisle dizne, lose gorivo qrac palac..... jebes ti to kad te opali po dzepu. Mozda gresim, ali nekako ne deluju mi ozbiljno i pouzdano kao Nemci. Nekako kad uzmes Audi ili Passat znas tacno da nema teorije da te izda i ostavi na putu, da visis po servisima i ostavljas pare majstorima. Vozio sam sve i svasta, ali sa Nemcima me nikad glava bolela nije ;)

Moj matori vozi kadeta vec 12 godina. Jos ga nijednom nije ostavio na putu. Jedina mana mu je paljenje, a jos stoji napolju na promaji. Rekao mu je majstor da ima odlican motor i da ce ga duze voziti, nego da sad uzme nesto mladje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kia ceed izgleda do jaja, ali treba to isprobati i osetiti kako se ponasa na putu. Ja inace preferiram samo nemacke automobile, volim taj dizajn, pouzdanost, kvalitet i robusnost, a naravno kvalitet morras i da platis

kiaproceedaudia3tm2.jpg

 

Ту је и Ауди А3.

 

Ипак га Корејанац шије по питању дизајна, и то још како ... што се и да видети. ;)

 

 

Edited by Вуду Соло Соул

Share this post


Link to post
Share on other sites

ranije ali sada vozish se u pasatu na more u crnu goru na zadnjem sedishtu i od krivina tj od tvrdoce imash muchninu nekoliko sati a kada bilo sta izostane nema ti da pokushash da popravish nego stane ili kaze idi u servis i to je to ..

sada za moderne sutomobile ako nemash novca za odrzavanje i sve dzaba ti sto si skrpio da ga kupish

 

Naravno, ako hoces moderan i dobar automobil moras da platis. Nema ciganisanja, popravice majstor Pera, Laza, Zika pa on lepo improvizuje ono ono, krshina od automobila, bezbednost NULA! Moderan automobil ima sve moguce kontrole, ABS i ASP, Airmagove, zatezace pojaseva, mrezice i gomilu stvari koja voznju cini udobnom, bezbednom. Ko nema to da plati neka se vozi autobusom.

 

Inace Passat jeste malo tvrd, ali SVI NOVIJI automobili su sad tvrdi, iz prostog razloga. MEkane automobile su pravili ranije zbog losih puteva, ali posto u Evropi vise nema losih puteva svi prave automobile sa tvrdjim vesanjem. Ali da je toliko tvrdo koliko ti tvrdis mislim da se varas, ali se nisi vozio u nekom novijem Passatu.

 

Inace ja sam se jedno vreme bio zagrejao za 307 2.0 HDI i kupio ga komsha i ja ga zamolim da malo testiramo. Zagrejao sam se prvenstveno jer znam da francuzi tradicionalno imaju mekane i udobne automobile. I na moje opste zaprepastenje bas na tom polju je automobil zakazao. Znaci moja cetvorka ako nije mekanija od njega, zvucna izolacija mu i nije neka, ili mu je riknuo motor pa se cuje, kvalitet materijala u kabini mi se ni malo nije svideo, a vrata su lagana kao da su od kartona?!?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, ako hoces moderan i dobar automobil moras da platis. Nema ciganisanja, popravice majstor Pera, Laza, Zika pa on lepo improvizuje ono ono, krshina od automobila, bezbednost NULA! Moderan automobil ima sve moguce kontrole, ABS i ASP, Airmagove, zatezace pojaseva, mrezice i gomilu stvari koja voznju cini udobnom, bezbednom. Ko nema to da plati neka se vozi autobusom.

 

Inace Passat jeste malo tvrd, ali SVI NOVIJI automobili su sad tvrdi, iz prostog razloga. MEkane automobile su pravili ranije zbog losih puteva, ali posto u Evropi vise nema losih puteva svi prave automobile sa tvrdjim vesanjem. Ali da je toliko tvrdo koliko ti tvrdis mislim da se varas, ali se nisi vozio u nekom novijem Passatu.

 

Inace ja sam se jedno vreme bio zagrejao za 307 2.0 HDI i kupio ga komsha i ja ga zamolim da malo testiramo. Zagrejao sam se prvenstveno jer znam da francuzi tradicionalno imaju mekane i udobne automobile. I na moje opste zaprepastenje bas na tom polju je automobil zakazao. Znaci moja cetvorka ako nije mekanija od njega, zvucna izolacija mu i nije neka, ili mu je riknuo motor pa se cuje, kvalitet materijala u kabini mi se ni malo nije svideo, a vrata su lagana kao da su od kartona?!?!?!

 

to je bio passat proshle serije znachi nek0 2005 godishte i zato je zanimlijvo i povratku lik iz crne gore u istom automobilu vozio se ispred nas , staje pored puta izlazi i hvata se za ledja i pochinje da radi gimnaskiku :)

stvarno za auto je olupina to styo nemci imaju prave puteve oke ali po nashim mestima i putevima auto nema nikakvih kvaliteta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...