Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Мени друк лагери отишли на Алфи, морам ових дана да их мењам ... оматорило се, ал' ме добро служи.

Ako se zadesiš u Beogradu, navrati do parking garaže na sprat kod autobuske stanice (kod odlaznih perona na izlazu), ponesi komplet alata, stoji parkirana Alfa 164, na njoj jedno dve godine prašine, SCG tablice još, jedna guma je izduvana, ali, koliko se da primjetiti, auto je (bio) u dobrom stanju parkiran, pa skidaj šta ti fali... Baš se i ja nekako rastužih kad sam to vidio.

Inače, još što se tiče vozila iz prestonice, vidjeh meni izuzetno zanimljivo:

1. Plavi Ferrari, mislim da je Maranello ali stvarno ne bih znao, slutim da je 550 ili 575 jer je povelik, lik lagano vozi niz Kralja Milana, a iza njega neki mladić u Porsche Cayenne kojem se mnogo žuri...

2. Insignia crna, uživo izgleda bolje nego na slikama, hrom detalji, veliki točkovi (mislim 20"), dnevna LED svjetla...

3. Zafira siva taksi sa bull bar branicima i pragovima... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...a to sto se krade samo dokazuje da je dobar automobil.

 

ne bih se složila. toliko ima dobrih automobila koji nisu atraktivni za krađu. ne nameravam da robujem stvari ni u jednoj varijanti :no:

 

a oko kradje moni su bembaru 318tds pokusali ali nisu uspeli. Skinuli su mi stakla na oba retrovizora, lajse oko vrata, ratkapne, dva plasticna kruga na prednjem delu za vazduh. Uzas sta da kazem!!!!!

 

ruke im se osušile dabogda. meni je jednom obijen auto, odneli su mi ne samo cd plejer (koji je bio odličan!) nego i sve diskove (među njima jedno 20 originala ruke im se osušile) čak i punjač za telefon. narkomanska gamad. odem u panduraciju, najpre me napali otkud ja tu da ostavim auto kad sam sa nbgda (tamo sam još prijavljena) a šta vas bk bila sam kod tetke ribice da nahranim rešavajte slučaj! a da niste parkirali ispred 21? jesam a što? pa niste trebali tu stalno obijaju ! mamu im pandursku :mad:

 

Moj M83 je uvek spreman da stupi u akciju ako zatreba.

 

Ma ne sr.. da nosiš utoku?!? Rutas??? Zajebavaš me.

 

Ako se zadesiš u Beogradu, navrati do parking garaže na sprat kod autobuske stanice (kod odlaznih perona na izlazu), ponesi komplet alata, stoji parkirana Alfa 164, na njoj jedno dve godine prašine, SCG tablice još, jedna guma je izduvana, ali, koliko se da primjetiti, auto je (bio) u dobrom stanju parkiran, pa skidaj šta ti fali... Baš se i ja nekako rastužih kad sam to vidio.

 

Svaka čast na zapažanju

Ima i par komada u garaži na Obilićevom vencu tako napuštenih :( uvek mi je žao kad vidim prašnjav napušten auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Eileen: na zalost ne nosim je, nemam dozvolu za nosenje, to mi je na gajbi pa zato kazem da vidim slucajno sa terase narkosa kako mi obija djuntu sa zadovoljstvom bih mu darivao par metaka u glavu

 

Ali nema veze, ioanko ovaj mesec prodajem kola, samo da dobijem platu i popravim tu bravu i ispoliram ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гуза овог доле (а то јесте Голф 6) нема везе са гузама Алфе.

 

Док гузица на првој постованој сличици има сличности ... али то је само фантазија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гуза овог доле (а то јесте Голф 6) нема везе са гузама Алфе.

 

Док гузица на првој постованој сличици има сличности ... али то је само фантазија.

 

na prvu sam i mislila :da:

ova druga je kockasta guza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je lik dobio kao kompenzaciju, nije mogao drugacije da izvuce lovu i onda je on tom liku cenio Audija na ovu cifru i boli ga uvi, zna da uvek moze toliko da dobije. A mozda je neka sirotinja kojoj je zinula guzica i zajebala se, ali mislim da ce pre biti ovo prvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

E steta sto nema malo vise ovakvih ponuda..

 

AAAaaaaa, kako mi je zao sto nemam sad tu kintu. Jbt ovo mozes, opusteno, da prodas za 19 soma.

 

 

P.S. Kad bi ovako neki baja hitno prodavao e46 za 5 somica, da ga iskesiram odma! :)

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boli ih kurac... Mislim da je bolje da su dobili love u vrednosti novog automobila... A kladim se da kad i dobiju tih 14000 nece moci da ga prezale... Jbg... Ne moze i jare i pare sto kazu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E opako kriziram bez auta.. Dodje mi da kupim neku cetvorku crnogorca za 5 somica.

Sta mislite?

 

Ja bih to uradio na tvom mestu. Imaces do jaja automobil, vozis a stekujes jos po, recimo, 300 eur mesecno i posle godinu dana zajebancije sa njom imas taman lovu za e46 koji ce do tada da pojeftini. A ovako em si bez kola, stedis jako mnogo, ne uzivas u blagodetima sljake i jbg, ko zna kad ces uspeti da skupis za pravi, dobar BMW. Ovako uzmes dobru 4 i skupljas pare. Golf do jaja drzi cenu, znaci za godinu dana dobijes iste pare za njega i onda dodas to sto si stekovao u medjuvremenu. Ja na svake dve godine menjam kola, polako od losijeg idem ka boljem i super mi to sljaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravu si majke mi.. Jebo te ne mogu ni na probu da odem ko covek, vucem gitaru i procesor po autobusu.. ..i jos razmisljam kad cu ja sesti za voloan, i zasto sam prodao dvicinu..

Naviko sam na auto i sad je muka bez njega..

Uzmem lepo neku cetvorku i vozim je dok ne skupim za nesto drugo i tako u krug.. :) :)

 

Nego, problem je sto kad imas auto, onda mislis na nesto drugo, tako da ne znam, da li bih uspevao da stekam za drugi..

Mozda bih se i zaljubio u taj auto i vozio ga par godina..

Treba auto odrzavati i ulagati u njega, a to zahteva novac!

Kada ga prodajes gubis malo kinte..

...a sve to mi umanjuje sanse da dodjem do bembare!!

 

Tako da sam jos uvek u zabludi..

Ako nastavim samo sa skupljanjem u septembru bih mogao da uzmem bembu crnogorca za 8 soma, da jebe oca(kako bi rekli)!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa evo meni nije problem da vozim djuntu i da opet sklanjam kintu sa strane iako sam zadovoljan sa sa djuntom koju vozim, a jos ako ti se svidi sta je tu lose?! Bitno je da ne ulazes nista, ja na mojoj 4 nisam menjao ni kaiseve, nista, nisam lud da bacam pare, znci vozis godinu dve, ne ulazes nista, prodas, dodas pare i kupis bolje i sve tako u krug.

 

E sad, ti najbolje znas koliko ti vremena treba koju kolicinu para da ustekujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...