Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

E pa znao sam.

 

Znaci mazda 2 sa 1.5 motorom i 103 KS kosta 14 soma.. Jbg, to je vec mnogo!

 

 

pa jbg, ona ko hoce jak motor ne kupuje Mzdu 2 vec Mazdu 3 ili cak Mazdu 6. Ova najmanja Mazda je prvenstveno namenjena zenskoj populaciji koja bas i ne vapi za snagom motora vec im je bitnije da li im se boja slaze sa lakom za nokte i slicne druge veoma vazne stvari :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li moguce ovo:

 

http://www.polovniautomobili.com/auto_ogla...lf_4_1.6/115631

 

Bas je jeftino!

 

 

Auuu...ovo je u sustini dranje! Moj cale je proslo leto kupio u Nemackoj isti Golf 1.6, 105 KS, 2000. godiste za 6000 hiljada € ali je zato taj njegov presao 40 000 km. Nikad mi nece biti jasno sto su kod nas polovni Golf-ovi toliko skupi!? Jeste to dobar automobil, posebno za nase uslove, ali preterase ga sa cenom kod nas....

 

Kad smo vec kod VW-a, ovo je novi Polo:

 

63556092_c941f4fc17.jpg

63556090_6fbd6c19ce.jpg

 

Ne svidja mi se ovo nesto preterano, zapravo nikad nisam voleo Polo pa tako ni ovaj! Mislim da je najbolje sto VW trenutno ima u ponudi novi Scirocco i posle njega Passat CC. Scirocco mi se posebno svidja, mnogo dobro su ga odradili!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majo nadam se da se salis ;)

 

Inace nije samo kod nas skup VW, svuda je skup. Evo u Nemackoj je platio 6000 za benzinca 2000. godiste. A zasto je tako? Pa da ne ponavljam po milioniti put razloge. Evo ako kupis ovu Daciju platis je 8.500 i vencas se sa njom za ceo zivot jer je kao polovnjaka ne mozes da je prodas, ili da je posle 5-6 godina das za par hiljada eur.

 

VW jeste kvalitetan automobil, evo ovih dana sam probao mnogo automobila iz tee "golf" klase i mogu da kazem da je golf klasa - golf klasa! Kvalitet materijala, i spolja i iznutra, dugovecnost, pouzdanost. Francusko smece se raspadne posle 5-6 godina a moja seka bre jos uvek ima Golf 2 iz 1987. koji nema ni jedne tacke rdje na sebi, motor ne trosi kapi ulja, vuce kao besan. E zato je na ceni. A pogledaj Kadete to godiste, pa eskorte ... sve se raspada, smece neopevano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smes, ali slika koju si postovala predstavlja najgori automobil koji se moze kupiti nov (ne racunam ladu, yugo i ono indijsko govno od soma dolara) a ujedno je i ruzan kao vojni poziv. Ne znam da li si ga videla uzivo, ali ruzan je do bola, moj matori koji ima 65 godina se zgrazava kada vidi, a ne momak ili mladic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majo nadam se da se salis ;)

 

Inace nije samo kod nas skup VW, svuda je skup. Evo u Nemackoj je platio 6000 za benzinca 2000. godiste. A zasto je tako? Pa da ne ponavljam po milioniti put razloge. Evo ako kupis ovu Daciju platis je 8.500 i vencas se sa njom za ceo zivot jer je kao polovnjaka ne mozes da je prodas, ili da je posle 5-6 godina das za par hiljada eur.

 

VW jeste kvalitetan automobil, evo ovih dana sam probao mnogo automobila iz tee "golf" klase i mogu da kazem da je golf klasa - golf klasa! Kvalitet materijala, i spolja i iznutra, dugovecnost, pouzdanost. Francusko smece se raspadne posle 5-6 godina a moja seka bre jos uvek ima Golf 2 iz 1987. koji nema ni jedne tacke rdje na sebi, motor ne trosi kapi ulja, vuce kao besan. E zato je na ceni. A pogledaj Kadete to godiste, pa eskorte ... sve se raspada, smece neopevano.

 

Care ta dvojka ce i tvoju cetvorku da nadzivi,to je sigurno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daewoo Leganza?

Po kvakama me podsjetio na Daewoo, ali nisam znao ime modela. Sad vidim da se taj model na koji mislim zove Leganza.

 

Usput, jedan iz te porodice, Espero:

 

img7428gd9.jpg

 

Po meni kompletan stilski promašaj, jer mi se taj auto serijski poprilično sviđa, alternativan izbor porodične limuzine.

(Usput, zadnji kraj ima Nissan 200/240SX momenat koji me baš pogađa.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A novo ne mogu da kupim iz jednog prostog razloga. Naime ako kupis nov automobil logicno je da ga vozis bar nekih 6 godina, ako prelazis malu kilometrazu, kao ja na primer, i duze. A ja nikako ne bih mogao da se vezem za jedan automobil toliko dugo vremena. Meni posle 2-3 godine dosadi i vise mi nije uzivanje voziti se u njemu. Jebi ga ali tako je. Nikad nisam kapirao one matorce koji kupe Yuga i voze ga 20 godina (osim ako mozda nemaju para da obnove flotu). Ima jos jedna stvar, vec godinama sam pod raznim kreditima i smucilo mi se, konacno imam taj neki kapital i mogu da dodam malo para za malo noviji polovnjak od ovog sto imam i da se ne zaduzujem. A ako bih hteo da kupim taj od 10.000 morao bih bar 3-4 godine da placam rate od po 100-tinak eur, sto je uzas.

 

 

to je tačno . ni meni se ne ukredićuje zbog četvorotočkaša...

 

pa jbg, ona ko hoce jak motor ne kupuje Mzdu 2 vec Mazdu 3 ili cak Mazdu 6. Ova najmanja Mazda je prvenstveno namenjena zenskoj populaciji koja bas i ne vapi za snagom motora vec im je bitnije da li im se boja slaze sa lakom za nokte i slicne druge veoma vazne stvari :D

 

govori u svoje ime :) nekima od nas nije ni na kraj pameti LAK za nokte kako li si se samo toga setio majke ti??? volim automobile sa jakim motorima. poročni su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo iznad je espero, a za onaj iznad njega... pa zaista ne znam ,ali verovacu Vlaji na rec... E vidi promenio awatar, sad ima neku kul facu na njemu :)) Brci su full :)))

 

[:{

 

 

 

 

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...