Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

Велика сам заљубљеница у аутомобиле, немам неку специфично омиљену марку.

Али овај ауто ме је једноставно оставио без даха!

 

2007%20Bmw%20X6%20Active%20Hybrid%202.jpg

 

bmw-activehybrid.jpg

 

bmw-x6-3s.jpg

 

bmw-x6-2009.jpg

 

Ах какав дизајн, блистави лепотан. Савршенство. :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Routasydän

Hmmm taj Sandero ima da se prodaje kod nas ko lud. Dosta dobro izgleda... spolja. Unutra je jako ruzan. :(

Ali opet kad pogledas za oko 10000 dobijes 1.4/75 sa punom opremom. Dosta je to povoljno samo sam jako sumnjicav u kvalitet ovog automobila najvise na zavrsnu obradu.

 

@YaMa

Ako ti se svidja, dodji kod mene u kraj da paris oci. :) Ima dva ovakva parkirana u mojoj ulici (jos od juna... ccc). :D Inace bembara je uffff odlicna. :da: Najbolja do sad, sto se mene tice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dva ovakva parkirana u mojoj ulici (jos od juna... ccc). :D Inace bembara je uffff odlicna. :da: Najbolja do sad, sto se mene tice.

 

Hmm...

 

Gde ti živiš, na Dedinju ? ;)

 

Babaroga autić tj. SAV ( Sport Activity Vehicle). Plava metalize bi mu sjajno stajala ... šmekersko čudo kakvog niđe nema.

X5 ne može mu prismrditi, fakat.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Sandero je bolji u odnosu na prethodnika, ali jos uvek ipak mnogo daleko od automobila koji bih ja zeleo da kupim. U kranjoj liniji komentari na clanak dosta govore kakav je to automobil. Na slici izgleda odlicno, ali izgleda da im kvalitet nije jaca strana, to bar tvrde oni koji su isli da ga probaju

 

A bembara je keva, video sam na moru jedan ovakav automobil, slinio sam za njim samo tako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Rout, ovo su samo neki od komentara vezanih za fiat bravo(Jerremy-jev tekst sa linka koji si postovao na prosloj strani):

 

I am driving new Fiat Bravo, 1.4 T-jet. There is nothing you can really compare with this car (same category). Design, performance and pleasure driving it, keeps smile on your face. If you try it, you will buy it!

 

Nik, Nicosia, Cyprus

 

I have owned two Volkswagen Golf's from new and both had engines problems of which the abysmal VW dealer network could not resolve and what work they did complete was charged at a rediculous rate. I had a Fiat Stilo Abarth for 4 troublefree years... Fiat wins for me.

Geoff Haddock Birmingham UK

 

Geoff Haddock, Birmingham, West Midlands

 

Ive owned both a volkswagen, and a fiat. To me, the fiat wins on all fronts. Style, reliability, drive quality and above all, you really enjoy the drive. LONG LIVE THE BRAVO

 

Lee Smith, New Romney, Kent

 

Sjajan auto, zar ne ?

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW X6 !!!

 

Мада и BMW серије 6 је пуна капа, заиста бајно изгледа. Још Audi Q7 и то су моја топ3 модела.

Мој момак је, иначе, купио преко овлашћеног увозника Audi A5. Овај што се скоро појавио.

Свиђа ми се, веома је удобан и брз, права је милина седети на месту сувозача. Бензински је мотор, е сад не знам тачно који, питаћу га...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Велика сам заљубљеница у аутомобиле, немам неку специфично омиљену марку.

Али овај ауто ме је једноставно оставио без даха!

 

Ах какав дизајн, блистави лепотан. Савршенство. :wub:

 

 

Obozavam BMW!! Ali ovaj mi je tako odvratan!! NE verujem!! Ne kapiram zasto su mu toliko izdigli prednji deo kabine, a nazad spustili.. Kako je ruzno!! Znaci X5 je zilion puta lepsi..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam video ovaj X6 uzivo i mogu samo reci da je prelep. Nije on SUV, on je dosta nizak za jedan SUV, ali je jeziv, fantastican dizajn, perverzija! Ali ukusi su razliciti.....

 

@Mustang: dobro, ima problema i u VW taboru, desava se da neko kupi Fiat i da vozi bez problema, a da neko sa Golfom ima maler, ali zato ja prelazim na sigurno i verovatno cu da pazarim Audija, mada moizda ipak samo jos jednom uzmem VW i to Boru, ali sta god da bude na prolece kacim ovde nove fotke ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I to nije SUV,a da je ruzan ruzan je.

 

 

Nije on SUV, on je dosta nizak za jedan SUV, ali je jeziv, fantastican

 

 

Babaroga autić tj. SAV ( Sport Activity Vehicle).

 

Čitajte pažljivije šta sam napisao. ;)

 

 

A

je skrojeno za đavola. Obratite pažnju na registarske tablice. :mhihi::red:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Grande Putno... Fiat jebi ga... :)

 

A sto se tice krejzi Marka... pitam se odakle mu BMW... svinja jedna dizelaska.

Jbte kako bi lupio zabranu prodaje automobila koji postizu vise od 180km/h onima sa ispodprosecnom inteligencijom. Mada kontam da takvi likovi ne kupuju vec kradu automobile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tice krejzi Marka... pitam se odakle mu BMW... svinja jedna dizelaska.

Jbte kako bi lupio zabranu prodaje automobila koji postizu vise od 180km/h onima sa ispodprosecnom inteligencijom. Mada kontam da takvi likovi ne kupuju vec kradu automobile.

 

Je l' si čuo negde za njega?

Razmišljam se da aploudujem isti taj klip, samo mnogo bolje tagovanog ... da SVI vide primer idiotske vožnje. :da:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dok nisam slomio Yugica u Kosutjaku, mislio sam da se udes meni ne moze desiti. I vozio sam tako pun sebe.. i uvek sam se cudio ljudima koji se cukaju po Beogradu :) :)

 

 

Kad ono prc..

 

I najbolji plivaci se udave.. Jbt.. Koji je to sekund ne-paznje ne verujem!! A najgore mi je bilo te 2 sekunde dok sam gledao kako idem pravo u jugica, a ne mogu nista da preduzmem..

 

Jbt kako li se ocecao taj covek sto je video smrt pred ocima?!

 

 

I onda cemu sva ta zurba?! Kada nisam ni stigao tamo gde sam krenuo...

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...