Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

3,6 L V6 Boxer motor, ali ne pise koliko konja ima. Naravno AWD ide serijski uz njega.

 

Nekako je Subaru uvek imao problema sa dizajnom, dok su tehnicke karakteristike njihovih kola vrhunske. Ne znam sto to rade!?!

 

Evo jos jedan novitet sa zenevskog salona:

 

62986498_03d190772e.jpg

62986509_c5acfa4e0a.jpg

62986492_afc6bc139e.jpg

 

SAAB 9-3X. Konkurencija Volvo-u XC70 i Audi-u Allroad-u

 

Ovo mi se svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.blic.rs/blic_auto.php?id=80040

 

Jbg, kamo srece da su se ranije odvojili od GM

Inace Saab je proglasio bankrot.

To je prilika da se odvoje od GM

Šta ono rekoše, tema bez spama?

Ili pak tema na kojoj se uopšte ne čitaju tuđe poruke?

 

Za trenutak sam pomislio da nešto nije u redu sa mnom.

:)

 

Što se Focusa tiče, vizuelno, redizajn ('08) je dobro legao. Prije toga mi se ne sviđa naročito, no taj utisak je nebitan.

Jedina moja želja pri izboru bi bio 1.8 benzinski motor, kontam da je to više nego taman za taj auto da bude veoma agilan, a Ford je na glasu po upravljivosti.

I da ne bude crven.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam kod jedne firme u NS kontigent iz Italje, ima jedan crni, do jaja izgleda, samo ima ogreboteine po blatobranima, nije strasno, znaci 2005. godiste i kosta 6.000 na nasim tablama, a imaju 10 komada isto godiste za 7.000-8.000 eur na ime. Ima u ranim bojama sa ranim motorima. Vredi pogledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi, recite mi sta mislite o Focusu II? Ali ovo me bas bas zanima

 

Meni se svidja Focus II, dobro izgleda. Lepsi je od Golf V milion puta, a bogami i od Golf VI (bar po mom ukusu). Sad kakva su to stvarno kola ne bih znao da kazem. Nikad ga nisam vozio. Ne znam kakva iskustva ljudi imaju sa njim ali nisam nikad cuo da kukaju nesto na Focus II.

 

:pivopije:

 

EDIT:

 

Podledajte ovu glupost:

 

62544712_cefc795bfe.jpg

62544729_0baa6dbb23.jpg

 

ASMA Perfectus Mercedes SLR. Nije mi jasno sta ce nekom ovako nesto!?! Nesto ruznije nisam video skoro. Meni se licno ne svidja ni obican SLR.

Ovaj mi je pogotovo :puke:

Edited by triad1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa takvim hektarom haube ne može ništa loše da ti se desi :) eto jedne prednosti.

 

 

@routasydan

fokus sam obožavala i znam ljude koji samo ford voze ceo život, ali imam problem etičke prirode sa fordom ... tako da ti nisam ciljna grupa za komentarisanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

XF je jebeno predobar i prelep automobil. Nema nikakvih vezi i boljki sa Type S i ostalim Jaguarčićima.

Kako tek straga izgleda samo ... babaroga. Još i dizel sa 207 konja, uh!

Jes' da mu bela najmanje lepo stoji, ali sam auto je umetnost. I Nemci su ga puno hvalili po AutoBildu, koliko se sećam.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objasni mi taj problem eticke prirode prema Focusu

 

Imam etički problem sa Fordom, u stvari (slično kao što ne znam šta bi trebalo da se desi, pa da radim za cigaret-kompaniju)... ne verujem u proizvod, a evo i zašto:

 

 

Ford Pinto Case,

kada su svesno ušli u serijsku proizvodnju Pinta jer su sračunali da će ih problem u konstrukciji automobila više koštati da ispravljaju nego da plate odštetu tj osiguranje za ljudske živote koji pritom potencijalno stradaju, kao i skorašnji

 

Fort Explorer w. Firestone Tyres Case,

kada nisu reagovali godinama na očiglednu korelaciju između nesreća na Exploreru i guma Firestone, i to ni jedna ni druga kompanija, dok na kraju neko u US nije sračunao da je oko 350 života izgubljeno samo u nezgodama u poslednjih par godina na tom modelu i to sve sa vrlo sličnim dešavanjima u toku nezgoda... Pukli su ogromnu lovu tu, ali u mojim očima ih ništa ne može oprati...

 

 

Neetička su kompanija pa ću pre da se zalepim za japansko vozilo ili Saab nego za Ford. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja volim crni luk, sa cevapima :rockdevil:

 

+1

 

Imam etički problem sa Fordom, u stvari (slično kao što ne znam šta bi trebalo da se desi, pa da radim za cigaret-kompaniju)... ne verujem u proizvod, a evo i zašto:

 

 

Ford Pinto Case,

kada su svesno ušli u serijsku proizvodnju Pinta jer su sračunali da će ih problem u konstrukciji automobila više koštati da ispravljaju nego da plate odštetu tj osiguranje za ljudske živote koji pritom potencijalno stradaju, kao i skorašnji

 

Fort Explorer w. Firestone Tyres Case,

kada nisu reagovali godinama na očiglednu korelaciju između nesreća na Exploreru i guma Firestone, i to ni jedna ni druga kompanija, dok na kraju neko u US nije sračunao da je oko 350 života izgubljeno samo u nezgodama u poslednjih par godina na tom modelu i to sve sa vrlo sličnim dešavanjima u toku nezgoda... Pukli su ogromnu lovu tu, ali u mojim očima ih ništa ne može oprati...

Za ovaj drugi slučaj sam znao, odnosno čitao u AutoBildu pre par godina i nisam prosto mogao poverovati.

Znači, najveća bruka auto-industrije ikada ... bukvalno. Ovakvi propusti se jednostavno ne praštaju.

 

Platice to glavom cice iz kraja :)

 

A u tom grmu leži zec ? :)

Edited by Вуду Соло Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...