Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

e ovo su kola:

 

2008-Maserati-Gran-Turismo-S-Front-Angle-1280x960.jpg

 

jedino sto mi smeta kod Maserati GT je to sto je mnogo dugacak, vise volim one malo krace sportske automobile. ali dizajn je genijalan!

Edited by triad_lemur1

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovo su kola:

 

2008-Maserati-Gran-Turismo-S-Front-Angle-1280x960.jpg

 

jedino sto mi smeta kod Maserati GT je to sto je mnogo dugacak, vise volim one malo krace sportske automobile. ali dizajn je genijalan!

 

verovali ili ne, video sam ga na ulicama malog nam luksemburga. stvarno je lijep

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde recite meni sta da uzmem za 4000-4500e.

 

Gledao sam ovakav BMW 1600cm3 benzinac za 4000e. Skinut sa carine.

bmw_316ti.jpg

 

Mislim da je ovo taman za mene. Znaci trazim tako neki autic, te kubikaze, te klase (velicine), benzin/dizel.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam brate, ne bih uzimao taj bmw jer je mnogo ruzan.

 

za te pare bi pre uzeo e36 320 coupe, ili audi a3, a moze i ford focus. ako hoces sportsko, najbolje za te pare je alfa gtv. mada ne znam koje su cene kod vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao sto vec Aggressor55 rece, mislim da ima boljih automobila za te pare. imao je moj rodjak takav bmw i nije bio uopste zadovoljan sa njim. mada i to sve zavisi od coveka do coveka. tako isto govore svi da su alfe krsine, dok oni koji voze alfu govore da su to najbolja kola koja su ikad vozili! sta znam!?

Edited by triad_lemur1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavisi i od auta. nijedan auto ne traje vecno, a njegovo trajanje zavisi od toga kako su ga oni pre tebe cuvali. ako ti nikad ne menjas ulje, ako ga teras do kraja dok je motor hladan, ako mu ne proveravas vodu itd. pa fala bogu da ce da se pokvari brzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je sve radio po svojoj nekoj viziji,i nazad je tako spusten,u motoru neke sipke,ojacanja,karoserija ojacana.Na cajgeru mu je pisalo 240,kazaljka mu je tukla preko toga,hod menjaca bio produzen sve je bilo naprzeno.Muzika unutra Kenwood sa 2 radija,perverzija.Zadnji spojler bio veliki kao vesla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, sta bi vi uzeli?!

 

AGGRESSOR55 ovde se ne moze naci A3 za te pare :)

 

 

Ima mazda 626, 1996 godiste 2.0i benzinac, klima, itd.. za 3500e. Skinuta sa carine..

 

Mada mislim da to nije za mene jer su skupi delovi i mnogo trosi :) :) A?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je to, plastika tjuning, spojleri su po 1 i po siri od karoserije, pozadi je obavezno jedan prdeci top i plejboj zeka na zadnjem staklu, a automobili tipa renault 19, 5, 21, peugeot 106, 205, 206, 306, 405 i ta sranja. pa sramota bi me bilo da sednem u to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote ovaj prvi i treci bi zapalio odma

Upravo to, grozote su neopevane ( naročito ovaj prvi pešovanski)

206-ica siva ispod njega i nije tako loše odrađena, ako ih poredimo sa ostalim prezentiranim...ima tu kol'ko tol'ko ukusa.

 

Što se mene tiče, seo bih u neki klio, 206, 406, C3 ... ali bez ikakvog dorađivanja!

 

Stvarno ne ide da se takvi automobili budže - svi mogući spojleri bi im najblaže rečeno stajali k'o piletu sise!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim te sportske automobile ali verzije koje izadju iz fabrike.Znaci GT ili koje vec oznake imaju.Punto GT je do jaja,ima ga moj ortak,mada moj favorit je Uno Turbo sto mi je jedna opcija da ga uzmem jer izgleda necu uzimati slona.Kad malo razmislim za 2 godine cu morati bubreg da prodam da bi ga registrovao...

A i njega necu moci da vozim po oranju kao Ladu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...