Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

ja volim isto kad su kola fabricki nabudzena i stilizovana, a pogotovo kad to uradi alpina, amg, g-power, brabus ili neka druga renomirana fabrika, a ne komsija koji smatra da je mehanicar

 

bmw alpina d3 biturbo coupe:

http://www.topspeed.com/cars/alpina/-alpin...pe-ar53384.html

 

zakon je. em je bmw 3 coupe, em ga alpina budzi, em je dizel. jedino je m3 scnitzer na gas bolji od njega (sto se tice nebenzinaca). postavio sam ga jer je sad aktuelna ta prica kako benzinci zagadjuju okolinu. inace, sad sve vise ljudi kupuje dizel

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja tu igru. nivo realnosti je na zavidnom nivou.

sad sam terao moj bmw 190 po auto putu, pa kako naidje blaga krivina, odvuce me u desno. sreca da sam vozio u levoj traci i da nikog nije bilo, inace bih nastradao. inace, kod nas je danas padao sneg, pa je malo klizavo bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebano je to,zamisli pri toj brzini naletis na baru...Ja sam sa 100 naleteo pa je Lada pocela da 'igra' po putu i tu sam se presekao.Pogotovo sto je to visoko vozilo pa je odziv volana katastrofalan.Kao i kod svih terenaca i suv vozila.

Ono kapiram ja da trziste tako zahteva,ali praviti suv koji ide 280 km/h je suludo...To se izvrce 3 puta lakse od automobila

 

5-10.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to, grozote su neopevane ( naročito ovaj prvi pešovanski)

206-ica siva ispod njega i nije tako loše odrađena, ako ih poredimo sa ostalim prezentiranim...ima tu kol'ko tol'ko ukusa.

care to sam napravio poredjenje kako ne treba i kako treba... ;)

 

@agressor55

oz supertourismo je po mnogima najbolja felna koja se pravi...

a bbs su po meni vishe za nemachka kola...

ja obozavam ove bbs sa shto vecom jotazom...

euromk314s-2.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukusi su razliiti.. jbg. Uno moze extra da se nabudzi bas kao i dvicina (Zato sto je kockast :) ). Baci pogled:

 

12924565.jpg

 

11788_a.jpg

 

Evo jedan seljacki :) :)

 

1.jpg

 

1150141548.jpg

 

Fiat%20Uno%20GT%20tuning.jpg

 

 

Edit: Mada sad kad gledam sve ovo zajedno i ne svidja mi se.. Uno je ruzan automobil.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam prolazio pored dodgeove garaze i videh startech starster/. to je u osnovi dodge avenger, ali nabudzen od strane startecha, nemacke firme koja od americkih cudovista pravi zmajeve.

inace ovaj starster ima 2.4 cetvorocilindricni turbo motor sa po cetri ventila po cilindru sa pojedinacnom kontrolom ventila. dostize snagu od 340 konja na 6.400 obrtaja i obrtni moment od 400 Nm na 3.600 obrtaja. ubrzava od nule do sto za 5,6 sekundi iz mesta, a ide do 265km/h.

 

ako vas interesuje kako tjuniraju ostale automobile, posetite www.startech.de

 

8MZ9HDR4.jpg

Startech+Starster+Concept+based+on+Dodge+Avenger+2007+Supercar+2.jpg

Startech+Starster+Concept+based+on+Dodge+Avenger+2007+Supercar+4.jpg

Startech+Starster+Concept+based+on+Dodge+Avenger+2007+Supercar+3.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw evo i Dacia Logan Dracula izdanje,cena je 44.000 evra :):):):)

 

DaciaLoganGrafDracula2.jpg

DaciaLoganGrafDracula1.jpg

 

:):udri::)

 

Jeb'o te pa ova kanta košta k'o BMW petica! Stani malo, koji motor je u pitanju :confused:

 

BTW. Za ljubitelje Alfica:

 

TUNING_ALFA_ROMEO_156_GTA.JPG

 

Alfa156_front.jpg

 

alfa_156_silver_b.jpg

 

Ocla156-OC15613RB.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li se do sad pricalo na ovu temu ali hajde da pokrenem pricu. Naime, koji vam je najruzniji auto?

 

Meni je ubedljivo prvo mesto Ford Ka, zatim gorepomenuta Dacija Logan a trece esto mi je onaj Renault Velsatis :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt sto sam video neku besnu Alfu veceras,jos ima proba tablice.Videcu da je slikam ako je jos u gradu jer veceras nisam stigao.Au jbt kakva je,zlo

 

Тrk natrag u grad! :da:

Ne znam da li se do sad pricalo na ovu temu ali hajde da pokrenem pricu. Naime, koji vam je najruzniji auto?

 

Meni je ubedljivo prvo mesto Ford Ka, zatim gorepomenuta Dacija Logan a trece esto mi je onaj Renault Velsatis :puke:

Slažem se za usrani Fordić Ka ( bruka & sramota za fabriku ), Logan mi je takođe ogavan...hmmm,

zatim Hyundai Getz, Chevrolet Spark, Renault Twingo, Fiat Multipla, Mercedes A i E klase, Nissan Primera, Seat Altea...

ovako nešto (od novijih modela).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...