Jump to content

Automobili


Nazzgul

Recommended Posts

da nije tih kola od 4l i više bilo bi nafte za x godina, ovako, biće jebeno uskoro

 

 

Brate tu je: tecni vodonik, struja, solarna energija, gorive celije i sto drugih kuraca. Automobili na iste pogone uopste ne emituju misije zagadjenja. Sta je problem i zasto se tek sad pomalo prica o svemu tome?!

 

Najveci problem je sto su 'naftasi' jedni od najbogatiji ljudi i samim tim vladaju automobilskom industrijom. A drugi dosta veliki problem je "smena".

 

Medjutim, evo pojavljuju se neki ljudi koji bi da produze vek nasoj zemlji, pa smo samimim tim dosli na pricu o novim pogonima :)

 

Inace, Nikola Tesla je imao projekat automobila koji se kretao pomcu energije koju je sakupljao iz svoje okoline.. Da li se radilo o solarnoj ili nekoj drugoj energiji , ne zna se, jer je covek unistio sve nacrte o istom.

 

Prvo kola pa zenidba :D

 

Ako ides obrnutim redom prvo dobijes krsh zenu a posle ti ostane samo para za krsh kola :D

 

:pivopije:

 

 

E tako je moj ortak odlagao svadbu da bi kupio auto i na kraju je dobio auto, ali i vanbracno dete..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to ok,ima i Evropa svoje adute sto se tice velikih kilometraza.Volvo,Saab,pa i Mercedesi mogu mnogo da predju,a opet imaju neki stil i lepo izgledaju.Kao sto vidis Evropa i Daleki Istok sve vise zamenjuju te njihove limuzine.Cena goriva im tamo nenormalno skace,nije kao pre 10-20 godina...

Mada je Lexus bogami na Americkom trzistu dobro saterao Mercedesa u cosak

Edited by Steven Seagal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim sta fali ovom buick-u, i zasto bi neki ruzni mercedes ili drugo evropsko auto bilo lepse?!?!

 

Riviera-01-04.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Secam se jos kao klinac da mi je Mercedes 123 bio najodvratniji auto. Isti mogu sad da izbace i CLS i ovo i ono. Kod mene su zauvek stvorili odbojnost (ostali ruzni).

 

 

 

 

 

 

 

 

800px-Mercedes_W123_5_h_sst.jpg

 

BRUKA!!!

 

Brate Yugo Koral je lepsi automobil!!

 

 

mb_w123.jpg

 

Povraca mi se.. Nikad nisam mogao da ih gledam..

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim sta fali ovom buick-u, i zasto bi neki ruzni mercedes ili drugo evropsko auto bilo lepse?!?!

 

Riviera-01-04.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Secam se jos kao klinac da mi je Mercedes 123 bio najodvratniji auto. Isti mogu sad da izbace i CLS i ovo i ono. Kod mene su zauvek stvorili odbojnost (ostali ruzni).

 

 

 

 

 

 

 

 

800px-Mercedes_W123_5_h_sst.jpg

 

BRUKA!!!

 

Brate Yugo Koral je lepsi automobil!!

 

 

mb_w123.jpg

 

Povraca mi se.. Nikad nisam mogao da ih gledam..

Yugo nema nišan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au..

onda je za tebe golf sdi dushu dao... :D

 

 

Pa to ti kazem :D Kada je trebalo da se vozi divljacki imao sam sportsku Mazdu 323f (ona sa farovima na uvlacenje) i vozio kao manijak, sad sam se smirio, sad kao pravi covek koga drma kriza sredjih godina volim Golfa 4 kornjacu zvanog Samo Da Ide (SDI), uvalim se u njegova kozna sedista i ako imam srece neka ce starija tinejdzerka da zalepi svoju golu guzu za zadnje kozno sediste ... ili prednje isti qrac ... :D Jbg, sad sam starav Vlada od 29 leta :D

 

Siegal, kako ti se svidja onaj klip sa Youtube?

 

:veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

m5 g-power bla bla truc...

ja sam zanemeo... 730ks...

http://www.youtube.com/watch?v=ttRMJ0FYZ34

 

Nije mu nesto ubrzanje. Treba mu 4,2 sekunde da ubrza do 100km/h.

Dodge, Porche i drugi postizu to sa mnogo manje konjskih snaga..

 

Reci da ga ne bi probao.. Covece lik ga vozi 330km/h opusteno, jos prica u kameru.. Lol*

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

m5 g-power bla bla truc...

ja sam zanemeo... 730ks...

http://www.youtube.com/watch?v=ttRMJ0FYZ34

 

360 km/h. JEBO TE!

pravi protivnik za brabus cls rocket

 

nego, jel neko video novu trojku tii?

izaci ce 2012, trolitarsko turbo od 355 konja, aerodinamicni kit, pojacane m3 kocnice, facelift, duplo kvacilo...

jednom recju: perfekcija

 

uzivajte

 

53013573_e8b3311bcb.jpg

53013574_8c0ad41ce2.jpg

Edited by AGGRESSOR55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazzgul, svaka cast, objasnio si s onim "Šifonjerom", ne znam za druge, al meni su ta njihova kola do jaja. Razlikuješ se od drugih, jednostavno.

 

I ako slučajno zakačiš banderu, opušteno :lol:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...