Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

Odbrana je očaj živi, stvarno katastrofa, prosto mi dođe ponekad samo da držim trčanje i presing pa da retardirani AI pokuša da uzme loptu.

Što se šuteva preko gola tiče, probaj da šutiraš sa RT pritisnutim (nisam probao jer mi nije tu trenutno xbox, ali reko mi je drug da je to valjda za šutiranje po zemlji)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Играм Партизан - Звезда јуче, газим Цигане 3:0 у 40. минуту у коментатор каже следеће: "Ово изгледа као утакмица између мушкараца и дечице која требају своје мајке". Умро сам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ево да се мало просерем о новом ПЕСу (за комп).

 

добре ствари:

 

- графика.

- L1 + троугао феноменално одрађен.

- химне репрезентација.

 

то је то.

 

лоше ствари:

 

- троугао катастрофалан! док нациљаш играча како треба породиш се!

- шут још катастрофалнији! некад једва пипнеш коцку, а лопта оде у курац, а некад пуниш ко кретен и једва добациш до гола!

- кад се тек почиње са играњем нема шансе да се одмах иде на Top Player. колико год искуство у претходним ПЕСовима имали, претешко је!

- голмани на тежинама испод Top Player! углавном ће само да стоје и гледају лопту.

- играчи из неких ситуација шутирају изузетно ретардирано!

- скок игра. дешава се да лик који има метар и жилет у скоку надвиси лика од два метра. и то пречесто!

- и стара прича - без лиценци за све Премијер лигаше (сем Ман Утд-а и Тотенхема), неке Шпанце (Малага, Севиља, Херкулес...) и Палермо.

- голмани који у скоку ухвате лопту и крену да падају у корнер/гол/ван 16 метара... као да налете на зид кад дођу до те линије! па јеботе, сваки ПЕС је то имао реално, тј голман би и прелетео преко линије, па зашто ког курца није то могло и овде да се уради?!

- мењање играча је у неким тренуцима тако катастрофално, да ми дође да разлупам цео комп!

- немогуће је играти одбрану!

- превише ФИФА момената (ФИФА сакс!)

 

 

све у свему, кад се подвуче, бирам да га играм на Сони двојци. да је исти гејмплеј на компу као и на тој конзоли, било би савршено.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Guest c1k4_ml3kc3

Da naglasim da se i dalje igra šestica, još je nisam izdao. :evotigana:

И код мене. Додуше и "осмица" као и с времена на време "једанаестица".

Шестица је већ златна класика и, убедљиво, фудбал који се највише игра(о) на нашим просторима још од Валдераме... ;]

Edited by c1k4_ml3kc3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

У осмици преовлађује центаршут, потребно је баш користити играче и њихову јачину, а Манчестер је толико јак да је то страшно...Ни Валенсија није лоша ту.

 

Ја у осмици могу да или одиграм одлично или да тотално имам лош дан. У Шестици сам играо, у почетку, с AC Milan, а касније једино Chelsea FC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Da naglasim da se i dalje igra šestica, još je nisam izdao. :evotigana:

 

uvek sestica sa solimovim pecevima,jebes sve ostalo :rockdevil:

kada nabasas neki novi pec,davaj link...

И код мене. Додуше и "осмица" као и с времена на време "једанаестица".

Шестица је већ златна класика и, убедљиво, фудбал који се највише игра(о) на нашим просторима још од Валдераме... ;]

kako bre mozes da igras 8icu?to je najbagovitiji fudbal ikada...onaj sa sege je banja za to...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...