Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

Prvo bih banovao Gojka jer propovjeda teoloski satanizam na BM forumu, dok se na RMF previse lize sa shterikanosilasom. Hvala na lijepim zeljama, al jedino fino sto donosi pozicija moderatora na YU metalu jeste sto mozes da hejtujes stolara i njegove nekrofilske slebednike na tom istom RMF-u a da ne popijes ban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album Vociferiana, ja upravo metnuo da se skida zajedno sa jos jednim francuskim bendom Borgia. U poslednje vrijeme sam malo u tom franc. tripu, vidjecemo jesu li cemu. Evo Vociferian linka.

http://rapidshare.com/files/309553132/Vociferian_-_2009_-_Glorificia_Bestials_by_nidhogg.rar

 

A Nihil jos nisu kacili na netu, bar da je meni poznato. Slusao sam prosli album, definitivno cu potraziti Grond kad izadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je izasao(13.10.2009), i neki ljudi (koji su ga kupili) su ga vec preslusali. Ali nigde nema link na netu za download. Kazu da se dosta razlikuje od proslog, da ima dosta manje drona a vishe black metala ala Wolves in the throne room. Mene bash zainteresovalo, ali nigde linka.

 

I da poslusao sam oba ta benda. Taj Vociferiana mi je bio uzasno losh, dok je Borgia fenomenalan. Ima neki split iz 2009e, nemogu sada da se setim kako se zove, ali na njemu se ocito vidi da su odlichan novi bend.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Vociferian ona ekonomska klasa raw black metal bendova, al njihova muzika ima nekog smeka i rado je se sjetim. A iz nekog razloga, asociraju me na Peste Noire, bend koji volim. Imaju i kul logo :rockdevil:

12841_logo.gif

 

A Borgia upravo sad skidam, naziv mi je dijelovao dekadentno. Vidjecemo na sto lici novi album, pise neki black/death.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih porediti ih sa Peste je malo neumesno, ali dobro. Peste ima La Sanie des siècles - Panégyrique de la dégénérescence , koji je jedan od najboljih Francuskih black metal albuma, a ovi imaju sam osredni raw black metal. Inache uvek se nasmejem kada vidim kako Peste sebe nazivaju, kako ono beshe hooligan black metal.

 

Borgia je fenomenalni death/black iz Francuske. Poslusaj ovaj prvi album, mislim chak da ih je neko vec i kacio. Pokupili su svashta od giganta sa te njihove scene i odsivarli su je na neki svoj death/black nachin. Album zvuchi odlichno, moja preporuka.

 

Borgia+-+Ecclesia.jpg

 

http://rapidshare.com/files/309427085/Borgia_-_2009_-_Ecclesia.rar.html

 

Morbide: Kako ti se dopada poslednji Peste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ih poredio u muzickom smislu, samo me V. iz nekog razloga odma asocira na Peste N. Ballade je super, ko da su duh samog Bodlera prizvali iz dubina pakla.. Mada su mi Folkfuck folie i La sanie drazi, al sve su to nijanse. Jebote, kako me onaj pocetak albuma F.F. ispuni nekom energijom, sav se najezim. Bend je super, preporucivao sam ih ja jos prije, pravi su 'hate it or love it'.

Evo da iskopam ovaj stari intervju, bjese si ga ti kacio.

http://diabolicalconquest.com/interviews/peste_noire_english.htm

 

A evo upravo guslam Borgia, dobro zvuci. Definitivno cu im posvetiti paznju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...