Jump to content

Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]


Zen

Recommended Posts

@Талви: Пардон, грешка. Очи ми испале од овога, па више не знам ни шта куцам :mrtav:

 

@Новалис: Библиотекарство и информатика. У принципу, тај предмет Историја... се више бави старим народима и њиховом културом, него конкретно литературом, као што се да помислити из имена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Талви: Пардон, грешка. Очи ми испале од овога, па више не знам ни шта куцам :mrtav:

 

@Новалис: Nerdistika. У принципу, тај предмет Историја... се више бави старим народима и њиховом културом, него конкретно литературом, као што се да помислити из имена.

fiksd.boli me kurac da prebacam na cirilicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kul je raditi u biblioteci ili arhivi. Ja sam na istoriji cesto posecivao takva mesta i slusao zalopojke radnika kako je tamo dosadno. Da, zali se sto ti placaju da sedis po ceo dan i ne radis nista. Meni bi to bilo odlicno, ceo dan provesti sam sa svojim mislima, razmisljajuci o zivotu i vremenu, dok sedis okruzen knjigama i bivas placen za sve to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Благоје, немаш појма :P

 

Данас је подоста другачије. Све је компјутеризовано, модернизовано, организација је много боља. А можеш да читаш шта хоћеш и колико хоћеш :wub: А има и других видова забаве. На пример, један лик ми је рекао да по цео дан скида филмове :haha:

 

Иначе, кад се једног дана запослим у библиотеци, ставићу Библију међу фантастику :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Благоје, немаш појма :P

 

Данас је подоста другачије. Све је компјутеризовано, модернизовано, организација је много боља. А можеш да читаш шта хоћеш и колико хоћеш :wub: А има и других видова забаве. На пример, један лик ми је рекао да по цео дан скида филмове :haha:

 

Иначе, кад се једног дана запослим у библиотеци, ставићу Библију међу фантастику :haha:

jesi siguran da je to manje nerd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Боле ме патка. Плата у градској библиотеци не иде испод 600, а у народној испод 800 евра. Још ће сада да се уведе закон да у библиотеци не може да ради нико ко није завршио ово чудо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je samo sto u Srbiji ima 6 biblioteka, al svakako puno srece zelim. Nadam se da imas i vezu za posao, inace je tesko. Posebno ako sa faksom mozes da radis samo jedan posao.

 

Па оно, и није баш тако. Ево, на пример, градска библиотека има огранке на свакој општини, а овај огранак на Новом Београду има 5, 6 огранака по целом НБГ-у. И свуда се сад ради та модернизација и та чуда. Ти на сајту градске библиотеке можеш да видиш у ком огранку има нека књига која ти треба, као и да ли је већ код некога или је слободна. Скоро су завршили са реновирањем Народне библиотеке, и морам признати да изгледа баш јебачки.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema,posao iz snova.

 

ocekujte da nocas budem ultra hejterski raspolozen,ja bih samoga sebe izbjegavao.postoji opcija da izadjem nedje da se izduvam,ali se plasim da cu napravit neko sranje.

 

Опуштено, ви сте бар играли у баражу :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма који црни ратар. Најбоље је чувати овце. Плаћа се у пичку материну много, а по цео дан блејиш на планини и чистом ваздуху. А онда увече на домаћи кајмак и домаћу ракију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...