Jump to content

Pecanje / ribolov


.:Thor:.

Recommended Posts

glupike :lol:

A zashto vi prichate o ribicama, kakve one veze imaju sa pecanjem?Jedino ako cete ih upotrebljavati kao mamac :twisted:

 

Inache: pecanje smara... :rolleyes:

Ne smara....Ako si u dobrom drustvu pecanje je supper,a jos ako upecas kog soma....onda je jos bolje

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni licno je to bas dosadno :frown:

Sedis tamo negde (potencijalno blatnjav),grizu te komarci,nista se ne desava,a ti k'o slepac neki cekas da ti neka riba zagrize...

 

Bah... :rolleyes:

 

 

Nije brate, totalno je opustajuce, ocistis mozak.

:da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaa Lignje!!! Hoću i ja!!! gde si na primorju

 

zivim u Petrovcu. inace, najveca lignja koju sam ulovio imala je oko 650 grama. mada, gledao sam da su hvatali one od blizu 2 kila. e to su vec cudovista.

 

Da ih cistis svaki dan i da znas kako se ciste, video bi kako bi ih voleo... pukeface.gif

 

ne zaebaj. vazda kad cistim lignje (naravno ne ove iz prodavnice nego ove sto ulovim) u stomaku im nadjem nesto zanimljivo. inace, postoji jedan ritual koji se sprovodi pri lovu na lignje. naime, prvu lignju koju ulovis u sezoni treba poljubiti medju oci cim je izvadis iz mora. simpatican ritual kojeg sprovodim svake godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zivim u Petrovcu. inace, najveca lignja koju sam ulovio imala je oko 650 grama. mada, gledao sam da su hvatali one od blizu 2 kila. e to su vec cudovista.

Ja sam pecao u Kotoru pre par godina. Ništa slavno par mačkulja i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zivim u Petrovcu. inace, najveca lignja koju sam ulovio imala je oko 650 grama. mada, gledao sam da su hvatali one od blizu 2 kila. e to su vec cudovista.

ja imam ujaka u Petrovcu, mozda si cuo za njega, onaj plivac maratonac Davor Novovic :D

 

enivej, da ne bude skroz offtopic, probao sam jednom sa nekim drustvom jos dok smo bili u osnovnoj, ali posle toga nista, mada voleo bih da naucim da pecam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...