Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

  • 1 month later...

Игра Троицки, то не сме да се пропусти. :rockdevil:

 

kako je krenulo,uskoro ce svi i na tog pederka da drkaju ko na djokovica...prvo ce preko linka da bude protiv otcepljenja kosova,pa ce da prati fudbalsku reprezentaciju,svira u bendu,glumi kralja aleksandra,igra golf...na kraju ce i njemu cale da napravi turnir...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle ti to ??

Cilic je sve osim pajsera, prosle godine je krenuo njegov uspon, strahovito dobro igra, i ako bar malo pratis tenis nece te iznenaditi njegov uspeh....

Ne znam ko je to jos neocekivano prosao, Marej je dobio Nadala ali to je cak bilo i ocekivano, ako pogledas u kakvoj je formi Nadal...

Federer, Davidenko, Tsonga, Djokovic, Marej, Cilic...

 

Mislim da bi Novak trebao da udje u polufinale, a tu je vec sve stvar inspiracije protiv Federera/Davidenka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav metiljavac ovaj Djokovic, nikad ne moze iskoristiti servis za set, ne moze ni smec pogoditi...nemam vise zivaca da ga gledam, budala sam sto se nerviram oko njega, neka slobodno izgubi, ceo cet vodi i ne moze...kreten...

 

Ipak sam pogledao taj brejk, opet je uspeo da prokocka prednost :lol: Kakav metiljavac, definitivno nema muda, ovaj je igrao hrabrije i zato dobio, a mamin sin neka place mamici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav metiljavac ovaj Djokovic, nikad ne moze iskoristiti servis za set, ne moze ni smec pogoditi...nemam vise zivaca da ga gledam, budala sam sto se nerviram oko njega, neka slobodno izgubi, ceo cet vodi i ne moze...kreten...

 

Ipak sam pogledao taj brejk, opet je uspeo da prokocka prednost :lol: Kakav metiljavac, definitivno nema muda, ovaj je igrao hrabrije i zato dobio, a mamin sin neka place mamici...

 

haha, kakav maliciozan komentar

necu te podsecati sta je taj tip vec sve postigao i koliko jos ima vremena za njega a to nije palo sa neba, za to su trebala muda i zivci i hrabrost i sve ostalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji smo mi bedan narod... kad djokovic pobedjuje i dobija onda "svaki srbin novak djokovic", onda smo ponosni, kurac palac..

kad izgubi, onda je ovakav i onakav..

 

povraca mi se :puke:

 

 

---

 

jedini teniser kojeg bas ne podnosim je conga. nadam se da ce federer da ga ponizi sto ubedljivije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je Djokovic fizicki slabiji od vecine tenisera iz top 20 (ako ne i od svih sem Simona), i mozda nema "cohounes" za 1 mesto ATP-a, sve mogu da razumem. Ali da stalno trazi alibi za poraz, to mi je totalno idiotski. Mislim cemu to? Brale, treci si na svetu, pola sveta i Srbije moze da ti pase jaja, kome se pravdas?

 

Eto, rek'o sam :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne trazi stalno alibi, masu puta je izgubio sa obrazlozenjem tipa "protivnik je bio bolji, nije bio moj dan, bla bla bla" kao sto i ostali teniseri pricaju kad izgube. u ostalom, meni je drago sto ima mozga da odustane kad mu nije dobro, nadal nije odustajao i izigravao je terminatora T800 pa su mu kolena trajno ostecena, i pitanje je koliko ce moci da igra... djokovic ce da bude na terenu jedno 20 godina, kao santoro. :D

 

da sam ja na njegovom mestu, bacio bih peglu u sred meca :puke: - ali masa ljudi ne bi shvatila poruku. ;-)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, o tome ja pricam. On je x puta predao mec zato sto je gubio i onda trazi medicinski time-out i preda. Imao je bezbroj sansi da ispadne covek i izgubi mec. A i zbog toga sto se tako ponasa, nece da iskoristi svoj potencijal u potpunosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel si gledao mec sa congom? djokovic je bio u prednosti, mogao je komotno da dobije mec - a onda je trazio medicinski tajm aut, i posle toga je sve otislo u propast.. ocigledno je da ga je nesto sjebalo - a nije gubio mec pa predao ili tazio izgovor ili sta vec. posle meca je lepo rekao sta je bilo i to se slaze sa onim sto smo videli.

 

kako ja to kapiram: zdravlje je tim sportisima sve sto imaju. recimo, ako neki programer slomi nogu, moze da radi i dalje, saceka da ozdravi i to je to. a teniserima bilo kakve povrede znace pad na listi, usporavanje karijere, bla bla bla.. evo ti primer nadala. svi ga gotive jer je borac, rispekt - ali to je glupo, vidis dokle ga je dovelo. ja se uopste ne bih iznenadio kad bi nadal sutra objavio da se povlaci iz tenisa.

 

p.s.

najveci manijak (kojeg sam ja video) je vera zvonareva prosle godine u Dohi, kad je igrala sa tamponom u nosu koji krvari i onako sva raspadnuta.. posle toga je odbila da igra sledeci mec (verovatno su joj rekli da nije normalna ako izadje na teren).. super je to sve, spartanski duh i te fore - ali je glupo rizikovati..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislio konkretno na mec sa Congom, nego na meceve kada gubi, ne ide mu i preda se... To mi jako zapara oci.

A sto se tice Nadala, ima uticaja to sto i kad ne moze, on se bori. Ali takva mu je konstitucija, jednostavno 'gornja' polovina tela mu vrsi prevelik pritisak na donju (tj noge) zato su mu i kolena u kurcu. Jbg tezak je, a brz. To je sa neke moje perspektive 'sportiste' koji ceo zivot kuburi sa povredama nogu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...