Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Ok Rolan Garos ce zaista biti najveci moguci ispit za Djokovica, ako moze to da osvoji pored Rafe u formi onda je stvarno vanzemaljac. Takav scenario je prosto nerealan, ali nadamo se svi.

Napred NOLE!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kikiriki turnir .

Nadal je dosta napredovao na betonu , ali Nole trenutno igra bolje od njega , na dva seta i na betonu , ceka se Roland Garos i dominacija !

 

dominacija je pocela pocetkom ove godine i jos se nije zavrsila...em sto navijas protiv naseg,em sto navijas za lika kome pola meca prsti provedu u dupetu trazeci gace...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta toliko epoha;no vidite u ovome . Uvek je dobijao Nadala na bbetonu i to ubedljivije . Oa na US openu pre par sezona je Mari isto iscrpeo Nadala , ovaj nije mogao da dise . Nije to njegova podloga ,mada mora se priznati da ga je Djokovic u nedelju nadigrao i u dugoj razmeni udaraca , i mislim da nije bez sansi na sljakastim turnirima gde se iga na dva seta , na Rolan Garosu ,ako Rafa bude zdrav , mislim da nema sanse . Ali ako dobije recimo neko finale na sljaci Nadala , nabice mu kompleks -nema sumnje da ce biti uzivanje gledati tenis ovog leta .

Ali realno ipak Djokovic je daleko od onoga sto su u najboljoj formi igrali Federer i Nadal .

 

@ Trne svetski mega isprdak :

 

Da ne navijam za Djokovica . Od sadasnjih Nadala najvise cenim , kao nekad Samprasa , ne vidim problem

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne boli me uvo . Nema to veze sa nasim , njihovim , tenis je individualni sport , navijas za tenisera a ne za zemlju odakle potice . Druga je stvar kad je olimpijada u pitanju , tada je obaveza da se navija za svoju zemlju .

 

ccpk!

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne boli me uvo . Nema to veze sa nasim , njihovim , tenis je individualni sport , navijas za tenisera a ne za zemlju odakle potice . Druga je stvar kad je olimpijada u pitanju , tada je obaveza da se navija za svoju zemlju .

 

ccpk!

 

iskreno,ja navijam za zemlju koju predstavlja...ipak mu u uglu stoji zastava...i nekako je vise uradio za zemlju nego bilo koji drugi teniser...smore nekada s'njim,trpa se tamo gde ne treba,cale mu je strasno iritantan,al da ubija na terenu i da treba navijati za njega jer ce on kasnije mahati kacketom na dodeli pehara,treba...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...