Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Svak cast devojkama , naravno u njih ne racunam kozu Anu , koja je po ko zna koji put izdala reprezentaciju .

 

Svaka cast Nadalu na osmoj uzastupnoj tituli u Monte Karlu . Ako ga zdravlje posluzi , oborice mnoge rekorde , cak ni Federerove GS titule nisu nedostizne za najboljeg tenisera danasnjice.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jbt koliko vrhunskog sporta za 3 dana, F4 Evrolige, odlican tenis, Mancester-Celzi, odavno mi i NBA plejof nije bio ovako zanimljiv.

Svaki dan 6-10 sati ispred tv-a, overdose :)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt koliko vrhunskog sporta za 3 dana, F4 Evrolige, odlican tenis, Mancester-Celzi, odavno mi i NBA plejof nije bio ovako zanimljiv.

Svaki dan 6-10 sati ispred tv-a, overdose :)

 

A zene, seks, pivo?

Toliko maca ceka da ih neko usreci, ne preteruj sa tv-om i sportom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dobro, rekoh da te tv i sport ne slude :haha:

Meni dolazi devojka veceras, ali necu ni pivo zanemariti :haha:

 

Nadal dobio Federera, odlican mec, mada sam pola prespavao (uzrok je pivo od sinoc i posao jutros :haha: )

 

Sad ce Djokovic, videcemo kako ce igrati nakon sinocnjeg teskog meca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast djokovicu...kada sam video onaj poen za izjadnecenje u setovim bilo mi je jasno koliko taj covek igra srcem...ako i izgubi u finalu ,on je legenda i treba ga postovati...nikada nisam mislio da cu goreti za tenis ovoliko,al u pooslednje vrememe za djokovica navijam,za srbiju...i uvek za nase navijam u bilo kom sportu...ko ne voli to sto nam neko donosi titule i sto nosi nasu zastavu nek sise pijenis!nikada protiv svoje zemlje ne bih navijao...

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako kenjate , ja razumem da navijate za Noleta , ali reci da nikada ne bi navijao protiv predstavnika nase zemlje je glupost , i Partizan i Zvezda predstavljaju Srbiju pa opet pola zemlje navija protiv njih kad igraju u Evropi .

Prezvakana tema , znam samo , a to se moze i proveriti na starim postovima , da nisam bio jedini kome je Djokovic ide na kurac kao pojava i kao igrac , a sad svi odjednom drkaju na njega , drkaju na tenis ,a do juce niste ni znali sta je tenis , sikter more .

  • Upvote 3
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

klubovi su druga stvar...oni predstavljaju srbiju...onu srbiju koja je crno-bela ili na koja je crveno bela...ovaj predstavlja citavu zemlju...nisam ni do pre par godina znao ko je nadja higl,pa sada uvek navijam za nju...ja prvi ne volim tenis,smara me...gledam iskljucivo zbog nasih pobeda...meni ide na kurac njegov cale koji misli da je vlast...i jebe mi se kakva je on licnost...bitno je da dobro reprezentuje zemlju...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...