Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

Ajd leba ti reci zasto ? Ne sme se na forumu navijati protiv Djokovica ?

 

На форуму се не сме паламудити, говорити другим људима "не сери" (ако се већ нема шта друго рећи) и тако то...

Такође, не смеју се ни постављати питања - "зашто ово, зашто оно". Има тема за то.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka mu cast juce na preokretu, tu se vide veliki igraci.

Nadal je apsolutni favorit danas i tu ne ocekujem nista, neka igra koliko moze i to je to...na sljaci je Nadal ipak prejak ali nadajmo se da ce biti dobar mec. Steta sto se Novak puno potrosio protiv Ferera i Belucija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

На форуму се не сме паламудити, говорити другим људима "не сери" (ако се већ нема шта друго рећи) и тако то...

Такође, не смеју се ни постављати питања - "зашто ово, зашто оно". Има тема за то.

 

u jbt, jel mora da nosi i kravatu u momentu dok kuca post na yumetalu?

 

elem, i djokovic i nadal su juce izgledali prilicno mrzovoljno (mada sam djokovica gledao 40 minuta samo), nadam se da ce biti orniji veceras

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

На форуму се не сме паламудити, говорити другим људима "не сери" .

 

A jel su pravila ista za sve ? Ne bih rekao , mislim ako je tako zasto nisi opomenuo Kuruza ,kad je meni isto to rekao ?

 

http://www.yumetal.net/forum/topic/41200-tema-za-ekipu/page__st__2400

 

Sedmi post na toj strani .

 

Da me pogresno ne shavte , meni ovakva konzerzacija ne smeta , cak mi i prija , i ako svi tako pishu zasto samo mene opominjes ? Daleko od toga da bih ja sad zeleo neki warn Kuruzu , briga me.

 

Da ne spominjem da mi je neki anonimus pre nedelju dana psovao majku na forumu i opet ne reagujes ni ti ni MetalMan ili kako se vec zove , ne poznajem te nove skorojevice na forumu . A za ove moje kikiriki prozivke dajete banove .

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto jednostavno kad moze komplikovano, 7-5 prvi set za Novaka...a vodio je 4-0, pa je na 5-3 servirao za set, imao 30-0 i zicer na mrezi, Nadal skroz u cosku, i on po hiljaditi put pravi istu gresku, umesto u prazan teren, salje loptu direktno protivniku na reket, misleci da ce ovaj krenuti da pokriva teren.

Sad je bezveze potrosio dosta energije, videcemo hoce li imati snage.

 

Federer je juce isto dobio prvi set 7-5 pa izgubio, valjda se nece opet isto desiti danas...mada, Nadal je to, plus sljaka, bice jako gusto.

Edited by Nesalomivi
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...